Szymon i Łukasz Hotel Paradise

"Hotel Paradise": Szymon i Łukasz wrócili do programu, a Marietta i Chris wyznają sobie miłość!

Szymon i Łukasz Hotel Paradise

Kolejny odcinek "Hotel Paradise" za nami! Adam i Ola mieli sobie wiele do wyjaśnienia. Ania nie wiedziała o co chodzi w ich relacji i bardzo ją to męczyło. Po raz pierwszy w odcinku pojawiło się aż tyle wyznań... miłości i do rajskiego hotelu wrócili: Szymon i Łukasz!

Viola i Adam są zakochani?

Już na początku odcinka okazało się, że relacja Violi i Adama jest coraz poważniejsza, o czym oboje powiedzieli podczas wyznań do kamery:

Można powiedzieć, że nasza relacja weszła na kolejny poziom - powiedziała Viola. Z kolei Adam wyznał, że do tej pory nie było w programie osoby, do której czułby to, co do Violi. 

Miłosne wyznania i seksualne podboje

Z kolei Marietta i Chris podczas wspólnego posiłku, wyznali sobie miłość! Kiedy Mari zapytała znad talerza: Kochasz mnie? Chris ze szczerym uśmiechem wyznał: Tak i to samo usłyszał od partnerki! Potem pochwalił się kolegom relacją z gorącej nocy:

 Panowie miałem grubą noc, już prawie było... - wyznał Chris Blondino i Mattowi.

Blondino i Maciek wyznali, że już są tyle dni w rajskich hotelu i ich poziom testosteronu sięga zenitu, dlatego stwierdzili, że będą podrywali wszystkie uczestniczki. Niedługo potem okazało się, że muszą to zrobić, bo zostali singalmi...

Szymon i Łukasz wrócili do "Hotel Paradise"!

W odcinku uczestnicy wzięli udział w zaskakującym wyścigu, w którym dwóch ostatnich uczestników musiało oddać swoje partnerki. To zadanie przeraziło Mariettę i Violę, które nie chcą być odłączone od partnerów! Na szczęście nie musiały. To Maciek i Blondino przegrali, a Martyna i Ola poznały nowych partnerów, którymi okazali się Szymon i Łukasz. To Ola jako pierwsza wybrała modela, a Martyna i Łukasz będą mieli okazję, aby się lepiej poznać. Teraz to Maciej i Blondino zostali singlami!

Szczera rozmowa Violi i Oli

Tymczasem Viola chciała oczyścić atmosferę z Olą. Obie uczestniczki postanowiły wyjaśnić sobie wszystko. Ale rozmowa była trudna, a Ola zarzuciła Violi, że nie stanęła po jej stronie podczas kłótni z Mari. Teoretycznie uczestniczki doszły do porozumienia, ale praktycznie raczej się unikały.

Mi jest przykro, że muszę dzielić przyjaźń do Was - powiedziała Viola.

Jest mi przykro, że cały czas jesteś z Mariettą - wyznała Ola. 

Jak dalej będzie wyglądała ich relacja? Widać, że Ola nie ma już skrupułów i ostro ocenia wszystkich uczestników podczas rozmowy z Szymonem, jako fałszywych! 

 

Marietta i Chris po raz pierwszy powiedzieli sobie: Kocham!

Chris i Marietta rozstali się w Hotelu Paradise

Ola zamierza uknuć intrygę przeciwko Violi?

Ola Domańska wróci do programu "Hotel Paradise"?!
Instagram

 

Więcej na temat Hotel Paradise
Przeładuj

Czy Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" żałuje udziału w programie?

zobacz 01:04