Party Stories
Szymon i Łukasz Hotel Paradise
Newsy

"Hotel Paradise": Szymon i Łukasz wrócili do programu, a Marietta i Chris wyznają sobie miłość!

Wyznania miłości w "Hotel Paradise"!

Kolejny odcinek "Hotel Paradise" za nami! Adam i Ola mieli sobie wiele do wyjaśnienia. Ania nie wiedziała o co chodzi w ich relacji i bardzo ją to męczyło. Po raz pierwszy w odcinku pojawiło się aż tyle wyznań... miłości i do rajskiego hotelu wrócili: Szymon i Łukasz!

"Hotel Paradise 3": Kuba wyzywał Maurycego w programie. Jaki mają kontakt po?

Viola i Adam są zakochani?

Już na początku odcinka okazało się, że relacja Violi i Adama jest coraz poważniejsza, o czym oboje powiedzieli podczas wyznań do kamery:

Można powiedzieć, że nasza relacja weszła na kolejny poziom - powiedziała Viola. Z kolei Adam wyznał, że do tej pory nie było w programie osoby, do której czułby to, co do Violi. 

Miłosne wyznania i seksualne podboje

Z kolei Marietta i Chris podczas wspólnego posiłku, wyznali sobie miłość! Kiedy Mari zapytała znad talerza: Kochasz mnie? Chris ze szczerym uśmiechem wyznał: Tak i to samo usłyszał od partnerki! Potem pochwalił się kolegom relacją z gorącej nocy:

 Panowie miałem grubą noc, już prawie było... - wyznał Chris Blondino i Mattowi.

Blondino i Maciek wyznali, że już są tyle dni w rajskich hotelu i ich poziom testosteronu sięga zenitu, dlatego stwierdzili, że będą podrywali wszystkie uczestniczki. Niedługo potem okazało się, że muszą to zrobić, bo zostali singalmi...

Szymon i Łukasz wrócili do "Hotel Paradise"!

W odcinku uczestnicy wzięli udział w zaskakującym wyścigu, w którym dwóch ostatnich uczestników musiało oddać swoje partnerki. To zadanie przeraziło Mariettę i Violę, które nie chcą być odłączone od partnerów! Na szczęście nie musiały. To Maciek i Blondino przegrali, a Martyna i Ola poznały nowych partnerów, którymi okazali się Szymon i Łukasz. To Ola jako pierwsza wybrała modela, a Martyna i Łukasz będą mieli okazję, aby się lepiej poznać. Teraz to Maciej i Blondino zostali singlami!

Szczera rozmowa Violi i Oli

Tymczasem Viola chciała oczyścić atmosferę z Olą. Obie uczestniczki postanowiły wyjaśnić sobie wszystko. Ale rozmowa była trudna, a Ola zarzuciła Violi, że nie stanęła po jej stronie podczas kłótni z Mari. Teoretycznie uczestniczki doszły do porozumienia, ale praktycznie raczej się unikały.

Mi jest przykro, że muszę dzielić przyjaźń do Was - powiedziała Viola.

Jest mi przykro, że cały czas jesteś z Mariettą - wyznała Ola. 

Jak dalej będzie wyglądała ich relacja? Widać, że Ola nie ma już skrupułów i ostro ocenia wszystkich uczestników podczas rozmowy z Szymonem, jako fałszywych! 

 

Marietta i Chris po raz pierwszy powiedzieli sobie: Kocham!

Chris i Marietta rozstali się w Hotelu Paradise

Ola zamierza uknuć intrygę przeciwko Violi?

Ola Domańska wróci do programu
Instagram

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Newsy
"Hotel Paradise": Martyna przyznała się do swoich wszystkich operacji plastycznych! Nos, piersi... a co z policzkami?

Martyna z "Hotel Paradise" nie ukrywa, że korzysta z zabiegów medycyny estetycznej! Dziewczyna otwarcie przyznaje, że poprawiła kilka rzeczy w swoim wyglądzie. Ostatnio na swoim kanale Youtube wymieniła, które partie ciała zoperowała, aby lepiej czuć się ze samą sobą!  Zobacz także: " Hotel Paradise": Uczestnicy oszaleli na punkcie nowego zdjęcia Klaudii El Dursi! Okazało się, że o pierwszych operacjach plastycznych, Martyna myślała mając zaledwie 14 lat! Dziewczyna podkreśliła, że swoim nagraniem nie chce nikogo namawiać do wykonywania zabiegów medycyny estetycznej, a jedynie marzy, aby ludzie przestali je piętnować. Zobaczcie do jakich ingerencji chirurgicznych w swoje ciało, przyznała się Martyna z "Hotelu Paradise"!   

Klaudia El Dursi na planie programu "Hotel Paradise"
TV-Show
"Hotel Paradise": Kto odpadł za szybko? Klaudia El Dursi zdradza, kogo jest jej najbardziej szkoda

Z "Hotelem Paradise" pożegnało się już kilku uczestników. Niektóre werdykty zaskoczyły nie tylko widzów, ale również samą Klaudię El Dursi, prowadzącą. W rozmowie z Party.pl (oczywiście online na Instagramie) gwiazda zdradziła, kogo jest jej szkoda najbardziej. Chodzi o pewnego mężczyznę! Ponadto - Klaudia oceniła również decyzję Maćka, który wyeliminował Sandrę, pozostawiając Martę. Zobaczcie, co nam powiedziała! Zobacz także:  "Hotel Paradise": Ania zdradziła swój sekret! "Nie chcę ich dłużej okłamywać..." O co chodzi?

Hotel Paradise Klaudia El Dursi
Instagram
Newsy
"Hotel Paradise": kolejna para pożegnała się z programem! Sprawdź, co jeszcze wydarzyło się w dzisiejszym odcinku!
Tydzień finałowy w "Hotel Paradise" dostarcza widzom wielu emocji. Kolejna para musiała się pożegnać z show!

Wielki finał "Hotel Paradise" zbliża się wielkimi krokami! Już w najbliższy piątek 17 kwietnia dowiemy się kto wygra pierwszą polską edycję tego show! Główną nagrodą w finale jest 100 tysięcy złotych, o które powalczą dwie pary. Z tego też względu również w dzisiejszym odcinku pożegnaliśmy jedną z pięciu pozostałych par! Zobaczcie kto odpadł na kilka dni przed finałem.  Zobacz także:  Tydzień finałowy w "Hotelu Paradise"! W programie jest sześć par, ale w finale będą tylko dwie! Zasady! "Hotel Paradise" wkroczył w decydującą fazę! W programie pozostało już tylko pięć par: Marta i Łukasz, Szymon i Ola, Adam i Viola, Chris i Marietta oraz Blondino i Martyna. Jednak w dzisiejszym odcinku musieliśmy się rozstać z jedną z nich! Jak do tego doszło?  Uczestnicy musieli podjąć wyjątkowo trudną decyzję. W swoich pokojach mieli przygotowane koperty i kartki i musieli zadecydować, kto zasługuje na finał, a kto powinien pożegnać się z show już teraz. Uczestnicy nie mogli w tej sprawie konsultować się z pozostałymi mieszkańcami hotelu. Para, która nie zdobyła zaufania pozostałych uczestników, musiała wymeldować się z hotelu. Jak głosowali uczestnicy? Adam i Viola zadecydowali, że Marietta i Chris zasługują na finał, a Łukasz i Marta powinni odpaść. Marta i Łukasz zagłosowali za Mariettą i Chrisem, którzy ich zdaniem powinni trafić do finału, za to Ola i Szymon powinni odpaść. Martyna i Blondino zadecydowali, że Ola i Szymon zasługują na finał, zaś Marta i Łukasz powinni odpaść. Ola i Szymon stwierdzili, że Blondino i Martyna powinni znaleźć się w finale, zaś Adam i Viola powinni odpaść.  Decydujący głos mieli Marietta i Chris . Zdaniem tej pary Adam i Viola powinni być w show do...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner