Party Stories
Instagram
Newsy

"Hotel Paradise": Ostatnie rajskie rozdanie przed wielkim finałem! Kto odpadł z programu?

W dzisiejszym odcinku "Hotel Paradise" mogliśmy zobaczyć ostatnie rajskie rozdanie tuż przed wielkim finałem! Zobaczcie co się wydarzyło!

"Hotel Paradise" wkroczył w decydującą fazę! W dzisiejszym odcinku mogliśmy obejrzeć ostatnie rajskie rozdanie przed wielkim finałem! Już za tydzień, 17 kwietnia dowiemy się kto zgarnie 100 tysięcy złotych i wygra pierwszą polską edycję tego programu. W tym tygodniu do show powrócili Szymon, Łukasz oraz Marta, którzy nieźle namieszali wśród pozostałych uczestników! Kto w takim razie odpadł tuż przed finałem? Zobaczcie co się wydarzyło! 

Zobacz także: PSYCHOTEST! Którym uczestnikiem "Hotelu Paradise" jesteś?! Chrisem, Sandrą, a może Adamem?

Czy Klaudia El Dursi sama wzięłaby udział w "Hotel Paradise" jako uczestniczka?

Ostatnie rajskie rozdanie w "Hotel Paradise" przed wielkim finałem!

W tym tygodniu w programie "Hotel Paradise" jak zwykle nie zabrakło emocji! Maciek i Latino po przegranym zadaniu musieli pożegnać się ze swoimi partnerkami. Dziewczyny zostały sparowane z powracającymi do "Hotelu Paradise" Szymonem i Łukaszem! Ola nie kryła swojego zadowolenia, że rozstaje się z Maćkiem i z wielką radością wybrała Szymona. Martyna zaś trafiła pod skrzydła Łukasza. Jednak po głosowaniu uczestników na "lepszą parę", Ola i Martyna znów powróciły do swoich dotychczasowych partnerów, czyli do Maćka i Latino! To jednak nie był jedyny zwrot akcji w tym tygodniu "Hotelu Paradise"! 

Łukasz wygrał zadanie na bambusowej belce i dzięki temu mógł wybrać jedną z dwóch nagród: immunitet dla siebie na najbliższym rajskim rozdaniu, albo przywrócenie Marty do programu! Ku zaskoczeniu wszystkich uczestnik zdecydował się przywrócić dziewczynę do "Hotelu Paradise"! 

W kolejnym zadaniu, które mogliśmy zobaczyć w tym tygodniu "Hotelu Paradise" dziewczyny walczyły o... immunitet dla wybranego chłopaka! Zadanie wygrała Ola, która swoją decyzję przekazała podczas rajskiego rozdania! Komu zdecydowała się wręczyć immunitet?

Ola postanowiła, że immunitet powędruje do Szymona! Tym samy chłopak ma zapewnione miejsce w finale! 

Ta decyzja pochodzi głęboko z serca - powiedziała Ola przekazując informację o wręczeniu immunitetu Szymonowi. 

Szymon wybrał Olę i tym samym pozostali uczestnicy stracili szansę na związek z dziewczyną. Jak wybierali inni?

Bez większych zaskoczeń: Matt oczywiście wybrał Anię, Adam stanął za Violą, Chris, bez zaskoczenia wybrał Mariettę, a Blondino stanął za Martyną. Najwięcej emocji wzbudziła oczywiście decyzja Maćka, który wybierał jako przedostatni! 

Maciek stanął za Martą. Jak podsumował swoją decyzję?

Powiem tak. Skoro wszyscy praktycznie zmieniają swoje zdanie, to i ja je zmieniam. Skoro i tak jestem na wylocie, to chcę odpaść z ręki Marty - powiedział Maciek.

Łukasz również stanął za Martą. Dziewczyna zadecydowała, że w finałowym tygodniu będzie w parze z Łukaszem. Tym samym Maciek odpadł z programu! 

Marta i Maciek z
Instagram

Szymon otrzymał immunitet z rąk Oli i z nią będzie walczył o zwycięstwo! 

Szymon Reich w Love Island
Instagram

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Hotel Paradise - kto odpadł jako pierwszy?
TV-Show
"Hotel Paradise - Rajskie rozdanie"! Wiemy, kto odpadł z show! To prawdziwy zwrot akcji! 
Hotel Paradise - kto odpadł z 5 odcinku? Hotel Paradise - Rajskie rozdanie - relacja z show.

Co wydarzyło się w najnowszym odcinku "Hotelu Paradise"!? Rajskie rozdanie! Uczestnicy show ponownie musieli dobrać się w pary! Kto został bez pary? Czy ktoś odpadł? Zobaczcie relację z show!  Hotel Paradise - relacja z 5. odcinka!  Na początku odcinka przypomniano to, co wydarzyło się w kolejnych, czyli m.in. jak w pary połączyli się Sandra i Maciek, Ola i Adam czy Łukasz i Marietta. W połowie tygodnia do ekipy dołączyli Szymon i Blondino. Alexi, jako singielka, miała okazję wybrać jednego z nich. Wybór padł na Szymona, a więc singlem został Blondino.   Jak więc wyglądało kolejne rajskie rozdanie? Tym razem to panowie stawali za plecami dziewczyn, które zadecydowały, który z nich odpadnie i będzie musiał opuścić "Hotel Paradise"! Jako pierwszy wybierał Blondino, który stanął za Violą! Potem Szymon, który wybrał Lexi. Maciej stanął obok Sandry. Łukasz wybrał Mariettę. Adam stanął obok Oli. Chris wybrał Lexi! A więc to Lexi musiała zadecydować, czy z show odpadnie Szymon, czy Chris! Lexi wybrała Chrisa, a więc to Szymon odpadł z show! Czy Reich ma żal do Lexi? Nie poznałem jej, może myślałem, że między wierszami jesteśmy dogadani, ale może zabrakło trochę szczerości - powiedział Szymon.  Zaskoczeni wyborem Lexi? Przypomnijmy - dziewczyna była mocno cięta na Chrisa, z którym była w parze na samym początku. Kiedy zostawił ją dla Violi, mocno narzekała na mężczyznę, twierdząc, że nie ma o czym z nim rozmawiać i jest do niczego. Co jednak sprawiło, że się do niego przekonała? Strategia? Sekretny układ z Chrisem? O tym przekonamy się już wkrótce! Szymon odpadł z show! Lexi uratowała Chrisa! Co ich tak naprawdę łączy?  

Marta pogrąża Adama w Hotelu Paradise
Newsy
Hotel Paradise: Wiemy, kto odpadł z programu! To prawdziwy szok!

Za nami kolejny odcinek "Hotel Paradise". Co się działo w odcinku? Ten tydzień był pełen emocji, w programie pojawił się Łukasz. Rozpętało się... piekiełko! Ale tak naprawdę dopiero w "Rajskim rozdaniu". Przeczytajcie koniecznie, co działo się w "Hotel Paradise" w ostatnim odcinku i kto ostatecznie odpadł! Zobacz także:  Co z drugim sezonem "Hotelu Paradise"? Jest decyzja stacji! "Hotel Paradise" - Rajskie rozdanie - kto odpadł? Za nami kolejny odcinek "Hotel Paradise"! Co się stało w rajskim rozdaniu? Maciek, który miał immunitet, wybrał Martę i w ten sposób zablokował innym chłopaków wybór uczestniczki. Blondino oczywiście stanął za Martyną. Matt oczywiście wybrał Anię. Adam, bez zaskoczenia, wybrał Violę: „Nasz związek ma szansę się rozwinąć”- stwierdził Adam. Chris, mimo wielu przejść w tym tygodniu, postawił na Mariettę. Łukasz, nowy uczestnik stanął za Martą, czym ostatecznie sam wykluczył się z show. Zaufałem intuicji, postawiłem wszystko na jedną kartę. (...) Tak musiało być. Wolałem odpaść na własnych zadach niż przez osobę, której sprawiłoby to satysfakcję - powiedział Łukasz. Zobacz także:  Metamorfozy uczestniczek "Hotel Paradise"! Która z nich przeszła największą przemianę?         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7) Mar 27, 2020 o 12:16 PDT Oglądaliście ostatni odcinek "Hotel Paradise"?      ...

Quiz z Hotelu Paradise
Newsy
"Hotel Paradise": Powrót Marty do programu! Czy Maciek zostawi dla niej Olę?
Kolejny odcinek "Hotelu Paradise" już za nami!

Kolejny odcinek "Hotelu Paradise" już za nami! Co tym razem działo się w programie? W ostatniej odsłonie hitu m.in.  doszło do konfliktu między Łukaszem a Martyną, a Ania zrozumiała, że pozostali uczestnicy posądzają ją o udawanie bliskiej relacji z Mateuszem. Dziś z kolei Łukasz musiał podjąć trudną decyzję- immunitet czy przywrócenie do programu Marty. Co wybrał? Zobaczcie, co działo się w "Hotelu Paradise"! Wielkie emocje na rajskiej wyspie Najnowszy odcinek rozpoczął się od przypomnienia tego, co działo się w ostatnim odcinku. Później mogliśmy usłyszeć, jaką decyzję podjął Łukasz. Wszyscy mieli nadzieję, że Łukasz przywróci Martę do programu. W momencie kiedy uczestnik oglaszał swoją decyzję Marta widziała wszystko na ekranie! Nie przywróci mnie nie ma opcji- mówiła Marta. Ku zaskoczeniu Marty Łukasz zdecycował, że... przywróci Martę do programu! Dla mnie decyzja była prosta- mówił Łukasz. Moją decyzją jest przywrócenie Marty do programu- dodał. Po tym, jak Łukasz ogłosił swoją decyzję wszyscy zaczęli zastanawiać się z kim Marta będzie chciała się związać. Szymon przyznał z kolei, że zależy mu na Oli- ale kogo wybierze uczestniczka "Hotelu Paradise"?  Kiedy Marta wróciła, Łukasz zaprosił ją na wspólny obiad.  Musimy porozmawiać na wiele tematów- zaczęła Marta. Są jakieś kłótnie? Maciek zapomniał o mnie kompletnie? Pozostali uczestnicy podczas wspólnego posiłku komentowali decyzję Łukasza i powiedzieli głośno, że zależy mu na Oli.  Ten program jest taki zawiły, że wszystko się może zdarzyć- mówił póżniej Maciek.  Łukasz przed kamerami przyznał, że jest zachwycony Olą i chciałby, żeby ona czuła tak samo. W...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner