Horoskop Magda Gessler Baran Byk Bliźnięta
Horoskop Magda Gessler
1/13
Horoskop Magda Gessler

 

Sprawdź horoskop z magazynu "Flesz", który przygotowała Agnieszka Zub (tel. 604 801 498- opłata za połączenie z siecią T Mobile zgodna z posiadaną taryfą) na początek lata 2018! Co czeka Cię w pracy? Czy osoby samotne mogą liczyć na wakacyjną miłość? Czy czekają Cię jakieś problemy? Zobacz sam!

 

Zobacz: Jak poznać, że on cię kocha i szanuje?

 

2/13
Baran
Baran

 

BARAN

 

Uczucia

Czeka cię nerwowa atmosfera podczas uroczystości rodzinnej. Zwłaszcza jeżeli masz partnera i to z nim się tam wybierasz. W miłości nie oczekuj za wiele.

Kariera

Pojawią się propozycje dodatkowej pracy. Osoba z rodziny pomyśli o tobie i coś komuś podpowie. Oferta, którą dostaniesz, jednak ci się nie spodoba

 

3/13
Byk
Byk

 

BYK


Uczucia

Wyjazd na weekend, piknik w miłym towarzystwie, i to niekoniecznie z partnerem u boku – ten sposób spędzania czasu będzie ci teraz odpowiadał najbardziej.

Kariera

Wizyta kadry zarządzającej w firmie nie wprowadzi oczekiwanych zmian. Okaże się, że metody negocjacji z szefostwem jednak nie były skuteczne

4/13
Bliźnięta
Bliźnięta

 

BLIŹNIĘTA

Uczucia

Możesz spotkać kogoś, kogo już dawno nie widziałaś. Szykuje się wspólny obiad, rozmowa, ale nic poza tym. Okaże się, że on nie jest zainteresowany.

Kariera

Z łatwością zorganizujesz szkolenia, które przyniosą ci dodatkowe dochody. Ten projekt to był dobry pomysł: spodziewaj się dużego zainteresowania

5/13

 

RAK
 

Uczucia

Zatęsknisz za czułością ze strony partnera. Osoby samotne mogą mieć nieudaną randkę. Okaże się, że wybranek nie spełnia ich oczekiwań.

Kariera

Dowiesz się, że konkurencja szuka pracownika. Zaczniesz rozważać za i przeciw i najprawdopodobniej pozostaniesz tu, gdzie jesteś, licząc na poprawę.

6/13

LEW

 

Uczucia

Znużona związkiem, zaczniesz rozglądać się za kimś, kto by mógł cię uwieść. Możesz liczyć na potajemny flirt, który jednak do niczegonie doprowadzi.

Kariera

Czas będzie sprzyjać tym, którzy działają w branży artystycznej. W innych branżach może być gorzej. Niektóre Lwy mogą podjąć decyzjęo odejściu.

7/13
Panna
Panna

 

PANNA
 

Uczucia

Wolny czas  spędzisz poza domem. Masz szansę na nawiązanie ciekawych znajomości i gorące dyskusje. W związku również szykuje się wiele rozmów.

 

Kariera

Zrealizujesz swój plan, kontaktując się z odpowiednią agencją reklamową. Oferta z sąsiedniego miasta okaże się bardzo atrakcyjna. Nie przegap jej!

8/13
Waga
Waga


WAGA

 

Uczucia Słabe widoki na  wspólne chwile. Nawet jeśli wyjedziecie na kilka dni, to ciągle ktoś będzie obok.  Czas nie sprzyja też poszukującym amorów.

Kariera

Możesz się trochę niepokoić brakiem informacji lub dostępu do pewnych danych. Niepotrzebnie. Dobry okres dla osób, które chcą wyjechać

9/13
Skorpion
Skorpion

 

SKORPION 

 

Uczucia

Masz teraz ochotę bardziej na ognisty romans niż długie rozmowy. Bardzo możliwe, że twoja nowa znajomość właśnie tak się zacznie. 

Kariera

Nadarzy się okazja, by zaprezentować swoje dzieło. Twój projekt będzie się cieszył dużym zainteresowaniem. Ale nie spoczywaj na laurach – to jeszcze nie koniec!

10/13
Strzelec
Strzelec

 

STRZELEC

 

Uczucia

Najlepiej odpuść sobie na jakiś czas sprawy sercowe i zdaj się na los. Niewykluczone, że zaskoczy cię… w spa albo podczas zabiegów upiększających.  

Kariera

Musisz mieć pewność, że coś, na co się decydujesz, będzie ci się opłacać. Sprawdź to, zanim podejmiesz się nowego zadania, unikniesz rozczarowań.

11/13
Koziorożec
Koziorożec

 

KOZIOROŻEC

 

Uczucia

Będziesz miała teraz sto pomysłów na minutę. Może spotkanie ze znajomymi? A może wypad na dyskotekę? Wychodź z domu, być może nawiążesz  obiecujące znajomości.

Kariera

Możesz nie mieć zaufania do nowego współpracownika. Zupełnie niepotrzebnie. Ta osoba okaże się bardzo rzetelna i odpowiedzialna. Przełam się!

12/13
Wodnik
Wodnik

 

WODNIK

 

Uczucia

Będziesz cieszyć się powodzeniem u kogoś, kim wcale nie jesteś zainteresowana. Nie przekonają cię ani kwiaty, ani kolacja. To nie to.

Kariera

Sprawy związane z finansami nie dadzą ci spokoju. Pracowałaś za dużo, a wynagrodzenienie jest adekwatne. Może czas na zmiany?

13/13
Ryby
Ryby

 

RYBY

Uczucia

Zainteresuje cię ktoś, kto związany jest z zagranicą albo językami obcymi. Znajomość na odległość i czaty wystarczą wam tylko na chwilę.

Kariera

Posprawdzaj zaległości i zamknij koniecznie wszystkie sprawy. Gwiazdy ci sprzyjają: możesz teraz wrócić do czegoś, czego wcześniej nie udało się załatwić

Więcej na temat Horoskop horoskop