Horoskop listopad 2016. Miłość, seks, praca, relacje w związku Baran Bliźnięta Byk Rak
Horoskop listopad 2016. Miłość, seks, praca, relacje w związku
1/13
Horoskop listopad 2016. Miłość, seks, praca, relacje w związku

Czas na wielki horoskop "Flesza"! Specjalnie przygotowany przez Sylwestra Chordeckiego! Co czeka cię w pierwszej połowie marca w związku, pracy i w przyjaźni? Awans w pracy, nowa przyjaźń, a może nagły przypływ gotówki? Sprawdź!

 

Sprawdź też, czy sprawdził się Twój poprzedni horoskop - Horoskop na luty! Barany muszą zadbać o swoją drugą połówkę, a Raki o finanse! A twój znak?

2/13
Baran
Baran

BARAN

UCZUCIA: W twoim związku czas na innowacje! Pożegnaj rutynę, wprowadź nowinki aby urozmaicić i podtrzymać ogień miłości. Jeśli jesteś singlem szukaj szczęścia w nowych miejscach.

KARIERA: Nie zawsze nowe jest lepsze od starego, nie polegaj na chwilowych impulsach, gdyż nie zapewnią Ci one bezpieczeństwa. Pewne sprawy muszą poczekać na swój właściwy moment, więc nie przyspieszaj niczego na siłę.

 

3/13
Bliźnięta
Bliźnięta

BLIŹNIĘTA

UCZUCIA: Jeśli masz coś na sumieniu zachowaj więcej ostrożności, bo to co zamiotłeś kiedyś pod dywan może teraz wypłynąć. W stałych relacjach podejrzenia i zazdrości. Single będą wracać do dawnych sympatii i zweryfikują wspomnienia z rzeczywistością

KARIERA: Dobry czas dla zarabiania dodatkowych pieniędzy oraz zdobywania nowych zleceń. Jeśli chcesz osiągnąć swój cel, sięgnij po nowe narzędzia i nowe sposoby. Innowacje teraz nie tylko mile widziane, ale wręcz konieczne.

4/13
Byk
Byk

BYK

UCZUCIA: Nie wkładaj kija w mrowisko, lepiej pozostań w bezpiecznym oddaleniu od cudzych spraw i problemów. Pozycja obserwatora zapewni Ci właściwą ocenę sytuacji. W związku na odwrót – nic nie powinno dziać się bez Twojej woli i zgody.

KARIERA: Dotrzymuj słowa oraz przestrzegaj litery prawa. To, co zapisane, znaczy więcej niż wypowiedziane. Uważnie czytaj dokumenty oraz analizuj umowy. Mogą się teraz zdarzyć błędy komunikacyjne oraz opaczne odczytywanie twoich intencji.

5/13
Rak
horoskop

RAK

UCZUCIA: Zawracanie dwóm osobom naraz w głowie nie wyjdzie Ci na dobre. Możesz znaleźć się pomiędzy młotem a kowadłem, czyjeś serce na tym ucierpi. W towarzystwie zachowaj neutralność, bądź też wyczulony na manipulacje, bo ktoś chce wykorzystać Cię w swojej grze.

KARIERA: Zwracaj uwagę na wydatki oraz na to, komu powierzasz swoje finanse czy interesy. Ufność może Cię zgubić, ktoś komu wierzyłeś może Cię bardzo zawieść. Uważaj zawczasu, aby nie stać się mądrzejszym - ale już po szkodzie.  

6/13
Lew
Lew

LEW

UCZUCIA: Ciche dni jako sposób na dawanie nauczki partnerowi nie wyjdą Ci na dobre! W stałych związkach ochłodzenie, wycofanie oraz rozpamiętywanie dawnych przykrości. Singlom trudniej będzie zrobić oszałamiające wrażenie na otoczeniu.

KARIERA: Dawne niesnaski w zespole mogą wpływać na twoją aktualną sytuację. Zachowaj ostrożność w stosunku do ludzi, z którymi kiedyś miałeś na pieńku. Uważaj też na słowa i obietnice – nie podejmuj się niczego, jeśli nie masz pewności, że uda ci się to zrealizować.

7/13
Panna
Panna

PANNA

UCZUCIA: Szczęście i zadowolenie stanie się Twoim udziałem. Będziesz właściwą osobą na właściwym miejscu. W stałych związkach harmonia i błogi spokój. Dla singli dobre widoki na nowe relacje. Ale nie przyspieszaj rozwoju zdarzeń, spokojnie czekaj.

KARIERA: Dokumenty, prawnicy lub urzędy mogą zaprzątać Ci głowę w nadchodzących dniach. Nie odkładaj niczego na później, co dasz radę to załatw jak najszybciej. Konsultacje u doradców i specjalistów to teraz najlepiej wydane pieniądze.

8/13
Waga
Waga

WAGA

UCZUCIA: Uważaj, możesz teraz znaleźć się na językach, zachowaj ostrożność, gdyż otoczenie chętnie przypnie Ci łatkę lub dorobi swoją ideologię do Twojego postępowania. W stałych związkach - wtrącająca się trzecia osoba, u singli - pomówienia i zazdrości.

KARIERA: Czas na coś nowego! Nowy pomysł, firmę, pracę, a nawet zawód! Jeśli takie myśli chodziły Ci po głowie to śmiało wprowadzaj je w życie. Inwestycja w nieruchomość może okazać się strzałem w dziesiątkę. Jeśli poszukujesz dodatkowych pieniędzy to teraz pojawi się właściwa oferta.

 

9/13
Skorpion
Skorpion

SKORPION

UCZUCIA: Poszukiwania szczęścia w sobie dadzą Ci więcej satysfakcji aniżeli szukanie go na zewnątrz. Dobry czas na przemyślenia, podsumowania i podróż wgłąb siebie. Naprawdę trzeba nauczyć się kochać i akceptować siebie, by móc kochać innych.

KARIERA: Dobry czas przed Tobą! Zwycięstwa na wielu płaszczyznach, udane kompromisy oraz doczekanie się realizacji projektów, na których bardzo Ci zależy. Zadbaj koniecznie o komunikację oraz odpowiedni dostęp do informacji.  

10/13
Strzelec
Strzelec

STRZELEC

UCZUCIA: Poczujesz teraz zawieszenie, jakiś wewnętrzny niepokój... Niby wszystko jest dobrze, a jednak coś Ci przeszkadza. Nie rób nic na siłę, nie ponaglaj, nie przyspieszaj. Zainicjuj szczerą rozmowę z partnerem, razem uda się Wam znaleźć najsłabsze ogniwo w związku.

KARIERA: Nie pozwól by cudze oczekiwania stawały się twoimi obowiązkami i nie bierz zbyt wiele na swoje barki. Każdy z nas ma swoją granice wytrzymałości, a Twoje chyba zostały przekroczone. Oszczędzaj zdrowie, regeneruj siły.

 

11/13
Koziorożec
Koziorożec

KOZIOROŻEC

UCZUCIA: Nie unoś się zbytnio honorem! Jeśli chcesz naprawienia sytuacji w związku, przyjmij oliwną gałązkę i nie wracaj już do tego co było. Samotny Koziorożcu – bardziej otwórz się na otoczenie, a ono doceni twoją osobowość i urodę. Czas zbierania plonów przed tobą.

KARIERA: Liczby nie kłamią! Oceniaj własne możliwości z ołówkiem w ręku. Porywanie się z motyką na Słońce może skończyć się niepowodzeniem, za które przyjdzie zapłacić. Lepiej i bezpieczniej tym razem obniżyć poprzeczkę.

12/13
Wodnik
Wodnik

WODNIK

UCZUCIA: Tęsknoty, wspomnienia oraz wracanie do tego co było, może zaprzątać Ci teraz głowę. W stałych związkach czekają Was chwilowe rozłąki. U singli natomiast przemyślenia na temat tego, co było i czy dobrze, że się już skończyło?

KARIERA: Uważaj by nadmiar obowiązków, które wziąłeś na siebie, nie opóźnił realizacji Twoich marzeń o nowych projektach. W pracy rutyna oraz nadrabianie zaległości. Zrób coś, co pobudzi twoją kreatywność i będzie iskrą, która roznieci ogień.

 

13/13
Ryby
Ryby

RYBY

UCZUCIA: Niechęć i blokady, potrzeba odcięcia się i oczyszczenia mogą być u Ciebie teraz silniejsze od potrzeby bliskości. Czas zastanowić się nad przeszłością i teraźniejszością, ale bez rozdrapywania starych ran.

KARIERA: Zrelaksuj się, unikaj stresu i nie walcz z systemem. Pewnych osób i sytuacji nie przeskoczysz, więc nie trać energii i pogódź się z tym. Najłatwiej pokonasz osoby, które rzucają Ci pod nogi kłody spokojem, opanowaniem i mądrością. Jeszcze będą się prosiły, aby coś dla nich zrobić.  

Więcej na temat Horoskop