Horoskop listopad 2016. Miłość, seks, praca, relacje w związku Baran Byk Bliźnięta Rak
Horoskop listopad 2016. Miłość, seks, praca, relacje w związku
1/13
Horoskop listopad 2016. Miłość, seks, praca, relacje w związku

Czas na wielki horoskop "Flesza"! Specjalnie przygotowany przez Sylwestra Chordeckiego! Co czeka cię w lutym w miłości, w pracy i w przyjaźni? Nowa miłość, awans, a może rozczarowanie? Na co powinieneś uważać? Sprawdź!

 

ZOBACZ: Horoskop na początek lutego! Co cię czeka w miłości, pracy? Ryby nie mogą szastać pieniędzmi! A twój znak?

2/13
Baran
Baran

 

BARAN

UCZUCIA: Jeżeli uważasz, że świat się kręci wokół Ciebie, to jesteś w błędzie. Zacznij doceniać i zauważać swojego partnera bo ... zauważy go ktoś inny. Wolne i zajęte Barany uprasza się o więcej uśmiechu i wyrozumiałości w stosunku do innych znaków Zodiaku.

KARIERA: Nie pozwól by karmiono Cię pustymi obietnicami. Wszelkie opowieści, wizje przyszłości i projekcje nie są godne Twojej uwagi, bo zwykle im więcej gadania tym mniej konkretów. Zejdź na ziemię, patrz logicznie a nie życzeniowo. Czytaj uważnie dokumenty i sprawozdania – weryfikuj je na bieżąco.

3/13
Byk
Byk

 

BYK

UCZUCIA: Kuś, prowokuj, podrywaj - ale jeśli jesteś stanu wolnego! Natomiast jeśli Twoje serce do kogoś już należy nawet nie próbuj flirtować, gdyż zrobisz krzywdę sobie i dwojgu innym. Zadbaj o wygląd, dzięki niemu wiele zdziałasz nie tylko w sferze uczuć.

KARIERA: Trzymaj buzię na kłódkę, to co dziś wydaje Ci się bezwartościową informacją lub pomysłem, w obcych rękach może stać się żyłą złota, nie oddawaj pomysłów i informacji za darmo! Zawodowo takie przesłanie - pod latarnią najciemniej, uważaj komu ufasz!

4/13
Bliźnięta
Bliźnięta

BLIŹNIĘTA

UCZUCIA: Ukojenie i spokój będzie udziałem wolnych i zajętych Bliźniąt. Zadbaj o swój komfort, unikaj konfrontacji, trzymaj się najdalej od cudzych spraw. Dzięki temu ominą Cię burze w otoczeniu. Dla niektórych miłe chwile i bardzo udany wyjazd na horyzoncie.

KARIERA: Twój cel lub projekt zacznie się teraz realizować. Czeka Cię także przypływ gotówki lub protekcja kogoś ważnego. Nie bój się stawiać twardych warunków, nie musisz wszystkiego robić „po kosztach“, przed Tobą szansa na zarobienie konkretnych pieniędzy.

5/13
Rak
horoskop

RAK

UCZUCIA: Za dużo słów za mało uczuć i czynów. Dawanie lekcji partnerowi to także nie najlepsza taktyka. Nie popełniaj starych błędów bo zostaniesz ukarany ciszą, która kłuje w uszy i boli serce. Natomiast wspaniale ułożą się stosunki z dalszą rodziną, odkryjesz w kimś niespodziewanie swoją bratnią duszę.

KARIERA: Czasem tak się koncentrujesz nad tym co odległe, że nie zauważasz tego co bieżące i co masz pod nosem. Nie szukaj pieniędzy, pracy czy możliwości rozwoju za górami i lasami tylko w bliskiej okolicy i wśród znajomych. Nie przesadzaj z wydatkami, pod względem finansów może nie być zbyt różowo.

6/13
Lew
Lew

LEW

UCZUCIA: Jeżeli zawsze sobie obiecywałeś, że nigdy nie będziesz tym drugim, to uważaj, bo w najbliższym czasie możesz się nim stać. Miej oczy i uszy otwarte i nie wierz pochopnie we wszystko, co bliska sercu osoba Ci obiecuję. Źle wyjdziesz na ustępstwach, stawiaj twarde warunki i egzekwuj ich spełnienie.

KARIERA: Tam gdzie inni nie widzą okazji, Ty ją odnajdziesz. Tam gdzie innych dotyka niepowodzenie, Ciebie czeka nagroda. Cudzy kryzys to przestrzeń dla Twoich możliwości, tylko pamiętaj, że pewne wiadomości przeznaczone są jedynie do Twoich uszu! Nie zawiedź zaufania.

7/13
Panna
Panna

PANNA

UCZUCIA: Jeśli się na czymś nie znasz to powiedz to wprost lub sprawdź informacje u źródła, dzięki temu unikniesz błędów i nieporozumień z partnerem. Jeśli jesteś singlem bywaj na eventach, pokazach lub szkoleniach, tam możesz poznać ciekawych ludzi, a wśród nich kogoś, z kim spędzisz kawałek życia.

KARIERA: To, na co długo czekasz, w końcu zacznie się realizować. Nadszedł czas zbierania plonów i odnoszenia triumfów. Upomnij się też stanowczo o zaległe pieniądze, w pracy zasugeruj awans lub podwyżkę lub ... kup los na loterii. Twoje szanse na powodzenie w sferze finansowej są spore!

8/13
Waga
Waga

WAGA

UCZUCIA: Czeka Cię spora satysfakcja, możesz spotkać byłego partnera, który przyzna się do błędu i będzie żałować rozstania. Marzyłaś o takiej chwili od dawna. Zadbaj o swoje ciało i garderobę by uzyskać jak najlepszy efekt. Twoja próżność zostanie zaspokojona i przypomnisz sobie, jak to jest mieć znowu skrzydła!

KARIERA: Skąd Ty to znasz? Każdy coś chce bardzo pilnie, wszystko na wczoraj, alarm, panika i poganianie. A za chwilę zmiana frontu, zapomnienie i zajęcie się zupełnie czymś innym. Nie ulegaj więc cudzym ekscytacją. Rób spokojnie swoje, nie śpiesz się, zdrowie cenniejsze od pieniędzy.

9/13
Skorpion
Skorpion

SKORPION

UCZUCIA: Nie dokazuj, miły, nie dokazuj. Każdy ma swój próg wytrzymałości a Ty możesz go nieświadomie przekroczyć i otrzymać ciętą ripostę. Unikaj pouczania, dawania rad nawet w dobrej wierze, bo rezultat będzie wprost przeciwny do tego co zamierzasz osiągnąć. I odezwij się koniecznie do starych przyjaciół, są w potrzebie!

KARIERA: Na rezultaty trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Z przyczyn niezależnych od Ciebie sprawy zwolnią bieg, a pewne osoby staną się niedostępne. Zadbaj o logistykę oraz mierz siły na zamiary. Pamiętaj o starej maksymie, która teraz znakomicie sprawdzi się u Ciebie - umiesz liczyć? licz na siebie.

10/13
Strzelec
Strzelec

STRZELEC

UCZUCIA: Jeśli ktoś wpadł Ci w oko nie czekaj biernie, ośmiel go troszeczkę. Swoim urokiem i aparycją wiele teraz zdziałasz. Pozwól sobie na więcej dowcipu i luzu, przecież Strzelca stać na mniejsze i większe szaleństwa. W stałych związkach czas obserwacji oraz wahań. Jak wiadomo najwięcej widać z odległości, może więc udasz się na samotny weekend żeby wszystko przemyśleć?

KARIERA: Uważaj, jesteś pod obserwacją kogoś ważnego! Bądź profesjonalny, ujmujący, charyzmatyczny i zaangażowany w sprawy zawodowe. Takim zapamięta Cię ktoś wyżej postawiony i długo zdania nie zmieni. Jeśli oczekujesz podwyżki lub awansu, upomnij się o nie teraz.

11/13
Koziorożec
Koziorożec

KOZIOROŻEC

UCZUCIA: Możesz poczuć się niedoceniany i niezauważalny przez partnera. Jeśli będziesz milczeć i akceptować taką sytuację, na długo utrwalisz taki wzorzec u swojego partnera. Jeśli jesteś singlem może Cię zaboleć szczęście innych ludzi, unikaj raczej spotkań z osobami będącymi w związkach bo dojdziesz do wniosku, że Tobie się nie powiodło.

KARIERA: Dawne tematy, projekty, propozycje a także klienci mogą zacząć powracać. Warto zatem zawczasu się do tego przygotować! Pod żadnym pozorem nie wyrzucaj teraz starych dokumentów, nie kasuj maili czy innych informacji zawodowych bo mogą okazać się teraz przydatne. Trzymaj się regulaminów i przepisów.

12/13
Wodnik
Wodnik

WODNIK

UCZUCIA: Na horyzoncie kilka dobrych partii naraz. Twoje akcje rosną, zatem wykorzystaj ten czas na zawieranie interesujących znajomości. Ale nie podejmuj decyzji i nie składaj żadnych deklaracji zbyt szybko. W stałych związkach miłe niespodzianki, okres nieporozumień i sprzeczek też już odchodzi do przeszłości.

KARIERA: W końcu jakieś konkrety! Bierz sprawy w swoje ręce i pilotuj je do szczęśliwego końca! Wykaż się odwagą i zawalcz o swoje marzenia i pieniądze. Szansa na bardzo udany interes przed Tobą. Propozycja może z pozoru wydać się abstrakcyjna, ale jeśli zastanowisz się nad nią dłużej, odkryjesz jej potencjał!

13/13
Ryby
Ryby

RYBY

UCZUCIA: Nie uciekaj w iluzje bo spotkają Cię rozczarowania. Zbyt duża ilość doradców jeszcze bardziej zamydli obraz sytuacji. Nie wymagaj zbyt wiele od siebie, jesteś tylko człowiekiem i masz prawo do błędów! Unikaj zwierzeń osób z rodziny, nie interweniuj bo Twoje starania mogą obrócić się przeciwko Tobie.

KARIERA: Czas będzie płynął spokojnie, bez większych kryzysów, działań na ostatnią chwile czy stresu. Jeśli możesz - odpocznij, zadbaj o zdrowie i naładuj akumulatory na przyszłość. Nabierz sił bo przydadzą Ci się w kolejnych tygodniach, kiedy to trzeba będzie przenosić góry.

Więcej na temat Horoskop