Doda horoskop na zimę Baran Byk Bliźnięta Rak
Rak
horoskop
Co Cię czeka? Sprawdź!
1/13
Doda horoskop na zimę

 

Jesteś ciekawy, co czeka Cię w lutym? Sprawdź swój horoskop z magazynu "Flesz", który przygotowała numerolog Agnieszka Zub (tel. 708 788 284 lub *74 40 43). Opłata za minutę połączenia: 4 zł netto (4,92 zł brutto).

 

Nowa praca? Rozstanie? Awans? Wydarzyć się może wiele :)


Zobacz także: Horoskop na CAŁY ROK 2019 z magazynu "Flesz"! Koziorożce jak Julia Wieniawa z szansą na nową miłość

 

2/13
Baran
Baran

 

BARAN

Uczucia

Rozstałaś się z partnerem? Nie martw się. Wróci. U singielek znajomość z pracy przerodzi się w coś poważnego. Związek niektórych Baranów przejdzie próbę.

Kariera

Dużo obowiązków zawodowych, a brak obietnic finansowych. Tym razem jednak wytrwali zostaną nagrodzeni, więc nie odmawiaj wykonania zadań.

 

3/13
Byk
Byk

 

BYK

Uczucia

Być może wybierzesz się w długo odkładaną podróż. Mogą to być miejsca dobrze ci znane. Spotkasz tam kogoś, kto zrobi na tobie wrażenie. Połączy was wspólna pasja.

Kariera

Podpiszesz ważny kontrakt. Możesz też dostać propozycję przeniesienia lub szkolenia w innej miejscowości. Jeżeli pracujesz w handlu, spodziewaj się klientów i udanych transakcji

4/13
Bliźnięta
Bliźnięta

 

BLIŹNIĘTA

Uczucia

Twój partner może mieć coś do ukrycia. Pewne stare sprawy wyjdą na jaw. Niektóre pary będą musiały rozstać się na jakiś czas – ktoś może dostać propozycję z dala od domu.

Kariera

Sprawdź jeszcze raz wszystkie dokumenty. Uporządkuj zaświadczenia potwierdzające twoje kwalifikacje. Okres szczególnie korzystny dla agentów nieruchomości

 

5/13
Rak
horoskop

 

RAK

Uczucia

Niektóre Raki zaczną snuć plany matrymonialne, inne planować rodzinę. Osoby stanu wolnego będą miały miłe towarzystwo lub odnajdą swojego partnera z lat szkolnych.

Kariera

Zapowiada się długoterminowa współpraca. Klient okaże się dosyć wymagający. Nie wycofuj się! Sprostasz zadaniom. Przed tobą pracowite dni. To nie jest czas na przyjemności.

6/13
Lew
Lew


LEW

Uczucia

Na romans możesz liczyć tylko wtedy, gdy zdecydujesz się na podróż. Sprzyjać będą ci osoby innej narodowości. Możliwe zainteresowanie kogoś z pracy.

Kariera

Ktoś, dla kogo kiedyś pracowałaś, złoży ci propozycję zawodową. Jeżeli zamierzasz przyjąć ofertę, sprawdź umowę i warunki, które zostaną ci przedstawione.

7/13
Panna
Panna

 

PANNA

Uczucia

Pozwól sobie na przyjemność. Kino i teatr – tam możesz zawierać znajomości. Jedna z nich przerodzi się w związek. Pary wybiorą się do restauracji, by celebrować swoją rocznicę.

Kariera

Szukasz pracy lub chcesz ją zmienić? Spodziewaj się oferty nie do końca korzystnej. Będziesz potrzebować więcej czasu na dotarcie do firmy lub zarobki okażą się nie tak wysokie

8/13
Waga
Waga

 

WAGA

Uczucia

Zechcesz spędzić więcej czasu w rodzinnym domu. Singielki będą poszukiwać swojej bratniej duszy gdzieś bardzo daleko. Spontaniczna znajomośćokaże się niepotrzebna.

Kariera

W pracy sporo zaległości. Zaczniesz wykonywać część obowiązków w domu. Uważaj, by ktoś z domowników nie skasował ci danych. Trzeba będzie wtedy na nowo wykonać zadanie

9/13
Skorpion
Skorpion

 

SKORPION

Uczucia

Wspólne zakupy, wspólna wycieczka i spontaniczny urlop. Czas wam sprzyja! Singielki niech rozważą podróż w rodzinne strony. Może tam czekać na was niespodzianka.

Kariera

Pozyskasz klientów i zwiększysz swój kapitał. Możesz napisać artykuł, wypracowanie, co da ci dodatkowy dochód. Będziesz mieć też powodzenie w pracy za granicą

10/13
Strzelec
Strzelec

 

STRZELEC

Uczucia

Odwiedzaj zabytkowe miejsca, bo masz szansę nawiązać tam sympatyczną znajomość. Nowy znajomy będzie miał dużo do powiedzenia. Będziesz pod wrażeniem jego wiedzy.

Kariera

Od ciebie zależy, jak sprawy w pracy będą się rozwijać. Możesz poprawić swoje umiejętności i skorzystać z proponowanego dokształcenia. Przed tobą spora dawka ćwiczeń.

11/13
Koziorożec
Koziorożec


KOZIOROŻEC

Uczucia

Będziesz wyglądać wyjątkowo atrakcyjnie, a to sprawi, że zyskasz adoratora. To od ciebie zależy, czy przyjmiesz zaproszenie na spotkanie. W związkach tajemnice.

Kariera

Mimo zmęczenia nie poddasz się, by dostać premię czy awans. Nie popadaj w przesadę, gdyż możesz pomylić się w dokumentacji i będziesz musiała nadrabiać straty

12/13
Wodnik
Wodnik


WODNIK

Uczucia

Znajomość sprzed lat ciągle za tobą chodzi. Jednak ktoś z was ma już swojego partnera. Ogranicz kontakt do wymiany zdań. Za dużo ryzykujesz.

Kariera

Spodziewaj się zmian. Dla wieloletnich pracowników rozpocznie się nowy etap zawodowy. Jeżeli kończy ci się okres próbny, to zostanie on przedłużony

13/13
Ryby
Ryby

 

RYBY

Uczucia

Szykuje się internetowa znajomość z kimś starszym. To ktoś, z kim dawno nie miałaś kontaktu. Czy będzie z tego romans? Od ciebie zależy, jaki nadasz temu wymiar.

Kariera

Masz dwie propozycje. Pozostać na starych śmieciach albo przyjąć nową ofertę. Wybierz dla siebie to, co korzystniejsze. Weź pod uwagę wszystkie za i przeciw

Więcej na temat horoskop Horoskop