Wodnik
Wodnik
Co Cię czeka? Sprawdź!
1/13
Julia Wieniawa znak zodiaku Koziorożec
Facebook

 

Co wydarzy się w Twoim życiu w 2019 roku? Czy będzie to przełomowy czas? Znajdziesz nową miłość, zmienisz pracę, weźmiesz ślub, zajdziesz w ciążę, a może pojedziesz w podróż życia? My już wiemy, co wydarzy się w przyszłym roku!

Sprawdź swój horoskop z magazynu "Flesz", który przygotowała numerolog Agnieszka Zub (tel. 708 788 284 lub *74 40 43). Opłata za minutę połączenia: 4 zł netto (4,92 zł brutto).

Znajdź swój znak w naszej galerii i dowiedz się, co Cię czeka!

2/13
Wodnik
Wodnik

Wodnik
20.01–18.02

Uczucia Rok 2019 to twój rok! Czas na wykazanie się inicjatywą i działanie. Singielki zrobią wszystko, by spotkać swoją miłość, a Wodniki w związkach bardziej skoncentrują się na uczuciach. Kiedy działania stają się niemożliwe, cierpisz. Postaw na cierpliwość, sprawy same się uporządkują. Trzeba będzie uregulować pewne trudne kwestie, związane z rodziną lub nieruchomościami.

Kariera W pracy będziesz musiała wziąć udział w jakichś szkoleniach. Możesz dzięki temu otrzymać ciekawą propozycję – inni będą ci jej zazdrościć! W firmie słaby klimat: pojawią się kłamstwa, zdrady, manipulacja, nieporozumienia. Lepiej kontroluj swoje emocje i nie wdawaj się w konflikty ze współpracownikami. Do połowy roku zachowaj też ostrożność w sprawach finansowych.

3/13
Waga
Waga

Waga
23.09–22.10

Uczucia Jeśli jesteś singielką, na twojej drodze pojawi się ktoś ważny, kto mieszka daleko. Zapragniesz legalizacji związku, ale to będzie wiązać się z przeprowadzką. Wagi w związkach mogą zacząć myśleć o potomstwie. Niektóre z was zostaną mamami (lub babciami!) po raz kolejny. Jeśli jesteś w związku, który od dawna cię nie satysfakcjonuje, jesienią zyskasz powody, by go zakończyć. 

Kariera Twoje inicjatywy w pewnym momencie zostaną przez kogoś w firmie zablokowane. U niektórych Wag skończy się (na szczęście krótkim) bezrobociem. Trzeba będzie zaadaptować się do nowej sytuacji. Pod koniec roku dojdziesz do wniosku, że był to ważny i potrzebny czas. Czekając na nową ofertę, dostaniesz nieoczekiwane nowiny, mogą być związane z twoim partnerem lub… ciążą.

4/13
Strzelec
Strzelec

Strzelec
22.11–21.12

Uczucia W związku możliwe oddalenie nie tylko emocjonalne, ale i fizyczne. Dopiero po kilku miesiącach uznasz, że „separacja” miała dla was sens. Na koniec lata się obudzisz i dokonasz pewnych wysiłków, aby wasz związek rozkwitł na nowo. Może trzeba bardziej zadbać o siebie lub… garderobę? Większość Strzelców zamarzy w tym roku o zmianie. Na początku roku zachowaj jednak ostrożność.

Kariera Jeśli chcesz pracować w grupie, musisz się przystosować. Wiosną znajdziesz się w nowej sytuacji lub zmodyfikujesz zapisy w umowach. W lecie niektóre Strzelce wplączą się w konflikt w swoim środowisku pracy. Jesienią ponownie przyjrzysz się warunkom swojego zatrudnienia i wynagrodzenia. To świetny czas, by zastanowić się, co chcesz robić. Masz jeszcze nieodkryty talent, który możesz wykorzystać.

5/13
Skorpion
Skorpion

Skorpion
23.10–21.11

Uczucia Na początku roku poczujesz się samotna. Rosnące zmęczenie może doprowadzić nawet do zakończenia relacji. A wszystko przez to, że do pewnych spraw potrzebujesz dystansu. Wiosną dokonasz ważnych wyborów w sprawach sercowych. Ostatecznie zrozumiesz, że chcesz powrotu. W związku pojawi się pewna trudność, to może być dziecko, małżonek.

Kariera Rozpoczniesz wreszcie poszukiwania nowej posady i sytuacja będzie się rozwijać. Zmiana wymaga inicjatywy, nowej aktywności, kontaktów. Latem możesz otrzymać propozycję zawodową związaną z przeprowadzką do innego regionu lub kraju. Uświadomisz sobie, że jeśli chcesz robić to, co lubisz, musisz się poświęcić, nawet jeśli oznacza to oddalenie się na jakiś czas od bliskich.

6/13
Ryby
Ryby

Ryby
19.02–20.03

Uczucia W tym roku twój związek może przejść poważny kryzys na skutek pojawienia się kogoś innego. Jeśli jesteś singielką, uwikłasz się w relację, w której ktoś za dużo obiecuje i… na obietnicach kończy. Możesz znaleźć się w niejasnej sytuacji. Zacząć spotykać się z kimś, kto ma już partnera albo nawet małżonka. W relacjach międzyludzkich, zwłaszcza w sferze uczuciowej, myśl w tym roku o sobie.

Kariera Niektóre Ryby zaczną wreszcie żyć z tego, co uważają za swój talent lub pasję. Najlepszy czas nadchodzi dla tych, którzy wykonują zawody artystyczne. Dla większości Ryb skończy się pewna sytuacja zawodowa. Jedni się ucieszą, że nastał moment uwolnienia od tego, co nie dawało lepszych perspektyw, a dla innych będzie to niemiłe zaskoczenie. Rok 2019 to w twoim życiu zawodowym czas zmian.

7/13
Rak
horoskop

RAK
22.06–22.07

Uczucia Czeka cię nieoczekiwane spotkanie. Może to być na przykład randka aranżowana przez przyjaciół. Nadchodzący rok będzie sprzyjał zajściu w ciążę. Jeśli to nie ty będziesz spodziewać się dziecka, to pojawi się ono w twojej rodzinie. Do marca zachowaj ostrożność. Spodziewaj się przeszkód. Okres najbardziej korzystny rozpocznie się od sierpnia, koniec roku przyniesie wielu Rakom szansę na stabilizację.

Kariera Początek roku to czas sukcesów, osiągnięć i propozycji. Niektóre Raki mogą dołączyć do nowej grupy zawodowej, inne, które pracują na własny rachunek, zaczną  rekrutować pracowników. Trudniejsze relacje z klientami mogą mieć miejsce w lutym, mogą to być problematyczne sytuacje z kobietą na tle zawodowym. Nie daj się zwieść! Jeżeli zechcesz coś zacząć, to najlepiej zrobić to wiosną.

8/13
Panna
Panna

Panna
23.08–22.09

Uczucia W tym roku w sprawach sercowych bądź ostrożna. Jeśli poznasz kogoś interesującego, nie rób od razu planów matrymonialnych. Jedyne, co możesz zyskać, to wystraszyć kandydata na męża. Niektóre zajęte Panny dostaną od losu okazję, aby się uwolnić i odzyskać niezależność, inne znajdą wreszcie idealne miejsce, żeby się przeprowadzić i zacząć nowy etap życia we dwoje.

Kariera Spodziewaj się zmian na polu zawodowym, których nie sposób będzie uniknąć. Podpiszesz umowę lub długoterminowy kontrakt. Zachowuj jak najwięcej w tajemnicy, bo narazisz się na zazdrość
ze strony innych. Twoje sukcesy zaczną im przeszkadzać. Otworzysz się na klientów z innych regionów kraju czy zagranicy. Niektóre Panny podpiszą nieoczekiwanie korzystny kontrakt.

9/13
Lew
Lew

LEW
23.07–22.08

Uczucia Wiosna i lato to okres sprzyjający uczuciom. Jeśli jesteś singielką, możesz zakochać się od pierwszego wejrzenia lub spotkać kogoś, z kim będzie cię łączyć dużo wspólnego. Nie przesadzaj w niczym, bo histeryczne reakcje staną się powodem samotności albo problemów. W związkach drobne zmartwienia. W pierwszych miesiącach nowego roku działaj ostrożnie. 

Kariera Rok 2019 przyniesie Lwom rewolucję w karierze, szczególnie dotyczyć to będzie humanistów i ludzi pracujących w mediach. Szykuj się na dokonywanie wyborów. Początek roku to czas wytężonej pracy. Jeżeli poszukujesz posady, to z pewnością otrzymasz jakieś propozycje, ale nie spodziewaj się,
że będzie to spełnienie marzeń. Zadowolenie pojawi się jednak już wiosną.

10/13
Koziorożec
Koziorożec

Koziorożec
22.12–19.01

Uczucia W pierwszych miesiącach roku poznasz kogoś interesującego. W związku lub relacji rodzinnej los postawi cię w niemiłej sytuacji. Trudne doświadczenia są po to, by iść do przodu! Problemy rodzinne mogą wynikać również z braku akceptacji dla twojej nowej miłości. Powodem tych nieporozumień mogą być inny język lub kultura. Jeżeli się z kimś rozstałaś, to jesienią spodziewaj się powrotu.

Kariera Do wiosny masz czas na budowanie fundamentów. Wszystko, co zasiejesz w tym roku, da owoce w kolejnym. Wtedy też niektóre Koziorożce podpiszą umowę, która na długo zmieni ich sytuację finansową. Nie spiesz się, nawet jeśli okoliczności zablokują twoje działania. Dostosuj się do drobnych problemów. Teraz i tak niewiele możesz zrobić. Na wiosnę pojawią się okazje zawodowe.

11/13
Byk
Byk

BYK
21.04–20.05

Uczucia Możesz czuć się samotna, mieć wrażenie, że jesteś nierozumiana. Nabierz dystansu! Przed tobą czas konstruowania, zatem nie bądź rozczarowana, jeśli coś nie wydarzy się natychmiast. Pewne poświęcenia z twojej strony będą mieć dobre skutki. Wiosna zachęci cię do ruchu. Zaczniesz żyć intensywniej. Poznasz kogoś podczas spaceru albo wycieczki. 

Kariera Chcesz założyć przedsiębiorstwo rodzinne? Działaj! Zapragniesz wolności, ale także bezpieczeństwa. Pracując na etacie, możesz jesienią oczekiwać zmian związanych z reorganizacją stanowisk pracy, nie dla każdego będą one zadowalające. Unikaj dyskusji, które zepsują atmosferę. Większość planów zrobionych na początku roku zrealizujesz na przełomie sierpnia i września.

12/13
Bliźnięta
Bliźnięta

Bliźnięta
21.05–21.06

Uczucia Czekają cię eleganckie randki i dużo emocji. Niektóre Bliźnięta zaplanują nadzwyczajne podróże, inne mogą zdecydować się na ważne życiowe zmiany ze względu na zaangażowanie uczuciowe. Zastanów się, czego konkretnie oczekujesz. Albo to ty wykażesz się inicjatywą i pozwolisz sobie na rozwój, który zmieni twoją sytuację, albo zmiana zostanie ci narzucona przez los.

Kariera Możesz w tym roku śmiało zmieniać swoje życie – na początek rozważ udział w ciekawym szkoleniu. Wiosną pojawią się nowe pomysły, rozwiązania, a okazji do dobrych biznesów nie zabraknie. Koniec roku będzie obfitował w interesujących rozmówców i znajomości. Pojawią się ambitne plany, które będziesz rozwijać i które zwiększą twoje dochody. W tym temacie potrzebne będą ci konsultacje specjalisty.

13/13
Baran
Baran

Baran
21.03–20.04

Uczucia Jeżeli jesteś singielką, przed tobą perspektywa nowego związku. Nie od razu będziesz chciała o nim mówić. I słusznie, w tych sprawach lepiej zachować ostrożność. Mogą też pojawić się okoliczności wymuszające zmianę miejsca zamieszkania. Dobrze by było, abyś do marca zwolniła tempo podejmowania decyzji. W związku satysfakcję przyniosą ci dzieci.

Kariera Możesz podpisywać nowe kontrakty dotyczące pracy lub finansów. Na przykład aneks do umowy. Niektóre Barany znajdą pracę poza miejscem zamieszkania. Wiosna to okres, kiedy możesz podjąć decyzję o rozpoczęciu własnej działalności. Spodziewaj się poprawy warunków pracy, jednak pamiętaj, że nie będzie to długotrwałe. Ten rok okaże się dla ciebie względnie dobry.

Więcej na temat Horoskop