Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Alicja Bachleda-Curuś znak zodiaku Byk
East News
Newsy

Byki (jak Alicja Bachleda-Curuś) czekają problemy w związku! A Twój znak? Sprawdź swój horoskop!

Byki (jak Alicja Bachleda-Curuś) czekają problemy w związku! A Twój znak? Sprawdź swój horoskop!

Co Cię czeka pod koniec kwietnia i na początku maja? Problemy w związku, daleka podróż na majówkę, a może nowe wyzwania zawodowe? 

Sprawdź swój horoskop z magazynu "Party", który przygotowała Anett Toya. Specjalistka we wróżeniu z różnych typów kart oraz w przekazach energetycznych. Telefon: 605 606 138. 

Znajdź swój znak i dowiedz się, co Cię czeka!

Przez pandemię syn Alicji Bachledy-Curuś nie wrócił jeszcze do szkoły! "Nadal są zamknięte"

Horoskop na kwiecień i maj 2019 z magazynu Party

Byk

21.04–20.05

Miłość: Jeśli nie układa ci się z obecnym partnerem, nie licz na to, że stanie się cud i wszystko nagle się zmieni. Lepiej się rozstańcie i spróbujcie ułożyć sobie życie na nowo.

Praca: Twój szef ma cię ostatnio na oku, więc pilnuj się, bo nawet drobny błąd może cię dużo kosztować.

Twoja szansa: Spotkanie ze starym znajomym może odmienić twoje życie.

Bliźnięta

21.05–21.06

Miłość: Partner rozczaruje cię swoim zachowaniem, więc wasz związek czeka poważny kryzys. Choć będzie to dla ciebie trudne, postaraj się mu wybaczyć i daj jeszcze jedną szansę.

Praca: Unikaj poważnych zmian w życiu zawodowym. Nie szastaj też pieniędzmi, bo przydadzą ci się oszczędności.

Twoja szansa: Szlifuj język angielski.

Panna

23.08–22.09

Miłość: Wydarzy się coś, co będziesz ukrywać przed partnerem. I źle się to dla ciebie skończy, bo on odkryje twój sekret i straci do ciebie zaufanie. Single spod tego znaku mogą poznać kogoś wyjątkowego.

Praca: To będzie dobry czas. Czeka cię nawet awans albo podwyżka. Ale nie wszyscy w firmie dobrze przyjmą twój sukces.

Twoja szansa: Rozwijaj swoje pasje.

Rak

22.06–22.07

Miłość: Ciągłe nieporozumienia i wynikające z nich kłótnie sprawią, że oddalisz się od partnera. Wszystko da się naprawić, ale musicie zacząć ze sobą rozmawiać i wzajemnie się słuchać.

Praca: Sytuacja w twojej firmie już niebawem stanie się tak zła, że najlepiej będzie, jeśli już dziś rozejrzysz się za nową pracą.

Twoja szansa: Nie bój się prosić o pomoc.

Waga

23.09–22.10

Miłość: Mężczyzna, z którym wiążesz duże nadzieje, na razie nie myśli o poważnym związku, bo niedawno przeżył zawód miłosny. Ale jeśli będziesz cierpliwa, zdobędziesz jego serce.

Praca: Twoja praca zostanie doceniona, dostaniesz też propozycję objęcia nowej funkcji. Przyjmij ją, bo to spora szansa.

Twoja szansa: Ostrożnie inwestuj pieniądze.

Koziorożec

22.12–19.01

Miłość: Los nie będzie sprzyjał znalezieniu stałego partnera, ale okazji do romansów ci nie zabraknie. Uważaj jednak, by nie przeholować, bo niewinne flirty mogą mieć smutne konsekwencje.

Praca: Nie angażuj się w nowe projekty, do- póki nie załatwisz zaległych spraw. Łapanie kilku srok za ogon źle się skończy.

Twoja szansa: Weź krótki urlop.

Baran

21.03–20.04

Miłość: Jeśli jesteś w związku, w którym czujesz się ograniczana i niezrozumiana, to zastanów się, czy tkwienie w tej relacji ma sens. Ale zanim podejmiesz decyzję, powiedz partnerowi o tym, co ci leży na sercu.

Praca: Szef postawi ci warunki, które nie będą ci odpowiadać. Poszukaj innej pracy, ale nie przyjmuj pierwszej lepszej propozycji.

Twoja szansa: Nie przejmuj się plotkami.

Lew

23.07–22.08

Miłość: Wkrótce poznasz mężczyznę, z którym połączy cię ogromna namiętność. Przeżyjesz z nim wspaniałe chwile uniesienia, ale na stały związek raczej nie masz co liczyć.

Praca: Będziesz miała spore kłopoty, ale wybrniesz z nich dzięki osobie, którą od lat uważasz za swojego wroga.

Twoja szansa: Pielęgnuj swoje przyjaźnie.

Skorpion

23.10–21.11

Miłość: Czas burz i cichych dni w waszym związku to już przeszłość. Wasza relacja rozkwitnie na nowo. Jeśli myślicie o tym, by starać się o dziecko, to teraz jest na to odpowiedni czas.

Praca: Dostaniesz nowe obowiązki, więc czeka cię dużo pracy. Nie będzie ci łatwo, ale twoje wysiłki zostaną wynagrodzone.

Twoja szansa: Pomóż dalekiej kuzynce.

Wodnik

20.01–18.02

Miłość: Twój związek nie jest dojrzały i to się nie zmieni, więc jeśli oczekujesz, że twój partner zdecyduje się podjąć decyzje, które mogą zaważyć na waszej przyszłości, to srodze się zawiedziesz.

Praca: Dostaniesz propozycję pracy, która będzie się wiązała z przeprowadzką do innego miasta. Rozważ ją.

Twoja szansa: Odwiedź dawnego kumpla.

Strzelec

22.11–21.12

Miłość: Na horyzoncie nowa znajomość, która namiesza ci w głowie. Dostaniesz propozycję wspólnego wyjazdu, ale zastanów się, czy jest on wart zniszczenia obecnego związku.

Praca: W tej firmie już się nie rozwiniesz, więc jeśli masz propozycję pracy, przyjmij ją. Wkrótce rozwiniesz skrzydła.

Twoja szansa: Podejmij odkładaną decyzję.

Ryby

19.02–20.03

Miłość: Przestań wypominać ukochanemu jego błędy i wady, a przyjrzyj się sobie. Nie robisz nic, by podgrzać atmosferę w waszym związku, a swoimi fochami zrażasz do siebie partnera. Jeśli się nie zmienisz, stracisz go.

Praca: Zacznij ufać ludziom i dawaj im jak najczęściej odczuć, że ich cenisz i lubisz współpracę z nimi.

Twoja szansa: Postaraj się rzucić palenie.

Adamczyk, Stramowski, Bachleda-Curuś oni grali w Na dobre i na złe
Seriale
Stramowski, Bachleda-Curuś, Adamczyk... Pamiętasz? Oni grali w "Na dobre i na złe"! Kto jeszcze?
Stramowski, Bachleda-Curuś, Adamczyk... Pamiętasz? Oni grali w "Na dobre i na złe"! Kto jeszcze?

Przed nami kolejny już 19. sezon "Na dobre i na złe". Ale dopiero pod koniec wakacji! Najstarszy serial medyczny w Polsce niedawno świętował 17. urodziny. A czy wszyscy pamiętacie kto w nim grał"? Przez serial przewinęli się znani pacjenci - jak Edyta Górniak czy Aneta Zając. A stałe wątki? Miało kto kojarzy, że Piotr Stramowski był psychiatrą Szymonem Drylem w Leśnej Górze i pomagał Hanie w jej przebojach z mężem.   Piotr Adamczyk, wcale nie był dobrym bohaterem. Zobacz:  „Wolę być ta naiwna i cieszyć się wszystkim” - Małgorzata Foremniak kończy 50 lat Jako Jerzy Kozerski - właściciel firmy farmaceutycznej - fałszował wyniki testów swojego leku. A Małgosia chciała przez niego popełnić samobójstwo, opuścił Leśną Górę w niesławie... Joanna Liszowska jako Dorota Sambor, zginęła w wypadku samochodowym kiedy właśnie wydawał się, że życiowo wychodzi na prostą.   Zobacz:  17 lat serialu "Na dobre i na złe". GALERIA zdjęć z ulubionymi bohaterami widzów!   Alicja Bachleda-Curuś jako Ania Bochenek która grała ambitną studentkę medycyny i dziewczynę Tomka Burskiego. W końcu rozstała się się z nim i wyjechała do Mediolanu, gdzie zaczęła pracować jako modelka. Pamiętacie innych bohaterów?   Zobacz:  Z ARCHIWUM: "Na dobre i na złe" ma już 17 lat! Dr Zosia, dr Kuba, Mariolka - pamiętasz ich? ZDJĘCIA   Zobacz filmik z innymi aktorami, którzy przewinęli się przez „Na dobre i na złe”. Zobacz także:  Gonera, Więdłocha, Bołądź - pamiętasz kto jeszcze grał w "M jak miłość"?

East News
Newsy
Barany (jak Lady Gaga) muszą zastanowić się nad swoim związkiem! Co Cię czeka? Sprawdź swój horoskop!
Barany (jak Lady Gaga) muszą zastanowić się nad swoim związkiem! Co Cię czeka? Sprawdź swój horoskop!

Co Cię czeka w pierwszej połowie kwietnia? Pierwsza wiosenna podróż, flirt w pracy, a może awans?  Sprawdź swój   horoskop   z magazynu "Party", który przygotowała Anett Toya. Specjalistka we wróżeniu z różnych typów kart oraz w przekazach energetycznych. Telefon: 605 606 138.  Znajdź swój znak i dowiedz się, co Cię czeka! Horoskop na kwiecień 2019 z magazynu Party Baran 21.03–20.04 Miłość: Relacja, w której się znajdujesz, będzie harmonijna. Zastanów się jednak, czy to jeszcze miłość, czy już, niestety, tylko przywiązanie. Praca: Dużo spraw urzędowych przed tobą. Nie starczy ci czasu na załatwienie wszystkiego. Skup się na rzeczach najważniejszych. Twoja szansa: Czytaj uważnie wszystkie pisma. Jeśli coś nie będzie ci pasować, natychmiast to wyjaśniaj. Rak 22.06–22.07 Miłość: Koniec kłótni z partnerem! Single spotkają wreszcie osobę, która być może zostanie w ich życiu na dłużej. Praca: Choć wydaje ci się, że z tej pracy już nic nie będzie, poczekaj jeszcze chwilę. Mile się zaskoczysz obrotem spraw i przypływem gotówki. Twoja szansa: Pozbądź się czarnych myśli, a staniesz na nogi. Nadchodzi dobra passa. Waga 23.09–22.10 Miłość: W związku szczęśliwa stagnacja. Jeśli jesteś samotna, pojawi się w twoim życiu ktoś, z kim – mimo dzielącej was odległości – zbudujecie coś trwałego. Praca: Dużo obowiązków związanych z firmą, co może sprawić, że w miejscu pracy będziesz teraz spędzać mniej czasu. Twoja szansa: Czas na odrobinę aktywności fizycznej. Wpłynie ona na ciebie zbawiennie! Koziorożec 22.12–19.01 Miłość: Ostatnie konflikty z partnerem zostaną...

Ryby znak zodiaku
Newsy
Ryby (jak Rihanna) w końcu spotkają miłość na całe życie! A Twój znak? Sprawdź, co Cię czeka!
Ryby (jak Rihanna) w końcu spotkają miłość na całe życie! A Twój znak? Sprawdź, co Cię czeka!

Co Cię czeka w marcu? Nowa praca, daleka podróż, flirt w pracy, a może awans? Sprawdź swój   horoskop   z magazynu "Party", który przygotowała Anett Toya. Specjalistka we wróżeniu z różnych typów kart oraz w przekazach energetycznych. Telefon: 605 606 138. Znajdź swój znak w naszej galerii i dowiedz się, co Cię czeka! Horoskop na marzec z magazynu "Party" RYBY 19.02–20.03 Miłość: Wszystko zacznie się od przyjaźni, a skończy na wielkiej miłości. Już niebawem spotkasz osobę, która zmieni całkowicie twoje życie. Praca: Dużo pracy, ale i wynagrodzenie adekwatne. Jesteś szanowanym pracownikiem i będziesz miał powód do dumy. Twoja szansa: Cierpliwość, którą się wykazujesz, wreszcie zostanie doceniona, i to w każdej sferze życia. BARAN 21.03–20.04 Miłość: Rozstanie przed wami. Jeśli w grę wchodzą kwestię formalne, załatw je od razu. Druga strona również będzie do tego dążyć. Praca: Bardzo dużo spraw urzędowych. Jeśli możesz, to podziel obowiązki na kilka osób lub zgłoś szefowi, że masz z tym problem. Twoja szansa: Nie przekładaj różnych spraw na później, gdyż możesz sobie przez to narobić zbyt dużo zaległości. RAK 22.06–22.07 Miłość: W twojej relacji wreszcie zapanuje harmonia. Będziecie się świetnie dogadywać, nawet w bardzo trudnych sytuacjach. Praca: Spokój i opanowanie to jest to, czego od dawna potrzebowałaś. Trudny czas masz już za sobą. Teraz tylko rób wszystko, aby nic nie popsuć! Twoja szansa: Idź pomału, ale nie cofaj się nigdy. To pomoże ci zachować równowagę. WODNIK 20.01–18.02 Miłość: Bardzo dużo propozycji imprezowych, skorzystaj z nich. Nie znajdziesz tam partnera na stałe, ale przynajmniej dobrze się będziesz bawić. Praca: Radosny czas. Już niebawem spotka cię...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner