Ola Kwaśniewska znak zodiaku Wodnik Wodnik Waga Strzelec Skorpion
Ola Kwaśniewska znak zodiaku Wodnik
Co Cię czeka na początku 2018 roku?
1/13
Ola Kwaśniewska znak zodiaku Wodnik

Co Cię czeka w 2018 roku? Mamy dla Was horoskop z magazynu "Flesz". Znajdź swój znak w naszej galerii i sprawdź, co Cię czeka!

Romans, przypływ gotówki, podróż marzeń, a może chwile niepewności w nowym związku? Sprawdź swój horoskop!

ZOBACZ: Horoskop na Nowy Rok 2018! Wodniku, przygotuj się na gorący romans! A twój znak Zodiaku? Sprawdź!

2/13
Wodnik
Wodnik

Wodnik

Uczucia

W sprawach uczuciowych niepewność. Możesz umówić się na randkę, jednak nie obiecuj sobie za wiele. Może nie dojść do spotkania, albo nic poważnego z randki nie wyniknie.

 

Kariera

W pracy zajmiesz się organizacją spotkań, imprez zawodowych. Niewykluczone, że sama możesz na takie spotkanie nie zostać zaproszona. Mogą też plany zostać anulowane. Dużo hałasu o nic.

3/13
Waga
Waga

Waga

Uczucia

Skupisz się na tym, co praktyczne. Może wspólnie wybierzecie się na zakupy. Czas spędzany razem wypełnicie obowiązkami. To nie jest moment na leniuchowanie.

Kariera

Jeżeli prowadzisz usługi handlowe, możesz liczyć na przypływ gotówki. To dobry czas na transakcje handlowe. Powodzenie dopisze we wszelkich tego typu aukcjach.

4/13
Strzelec
Strzelec

Strzelec

Uczucia

Uczucia sprzyjają w podróży. Możesz wybrać się w podróż z obecnym partnerem, a wasza relacja zostanie uzdrowiona. Samotne Strzelce mogą spotkać kogoś, kto jest odmiennej narodowości.

Kariera

Dostaniesz ofertę wyjazdu w odległe miejsca. Obiecująca klientela jest z zagranicy. Jeżeli prowadzisz własną działalność to pokazuje się perspektywa uzdrowienia i polepszenia warunków firmy.

5/13
Skorpion
Skorpion

Skorpion

Uczucia

Na twojej drodze pojawi się mężczyzna starszy od siedmiu do dwunastu lat.  Okoliczności sprzyjające na poznawanie to miejsce pracy lub tam gdzie potrzebny jest specjalista.

Kariera

Lepsza atmosfera w pracy. Obecnie nie musisz się martwić o swoje stanowisko. Nie ma szczególnych zmian zawodowych na najbliższe dni. Zwyczajne obowiązki od poniedziałku do piątku.

6/13
Ryby
Ryby

Ryby

Uczucia

Swojego wybranka spotkasz w miejscach takich jak szkoła, teatr czy kino. Trzymaj uczucia na wodzy, a unikniesz rozczarowania. Łączyć was będzie pasja i wzajemne podobanie się.

Kariera

W pracy zostaniesz poddana próbie. Za dużo powiesz i ktoś to wykorzysta. Może ktoś ubiec cię i pierwszy zrealizować twój pomysł. Nie płacz nad rozlanym mlekiem bo i tak nic już nie zmienisz.

7/13
Rak
horoskop

Rak

Uczucia

Podejmiesz decyzje wyboru partnera. Będziesz mogła jednego z nich wybrać lub zrezygnować z nich obu. W przeciwnym razie atmosfera stanie się chora.

Kariera

Jeżeli potrzebujesz odpoczynku, to pomyśl o zwolnieniu lekarskim. Może wyjść to na dobre. W pracy spadek formy. Pozostań niezauważalna, gdyż łatwo popełnisz błąd lub zaprosisz kłopoty.

8/13
Panna
Panna

Panna

Uczucia

Zaproszenia i dobre nowiny. Wśród zaproszeń możesz odnaleźć wiadomość od kogoś, kogo już znasz. Jeżeli rozstałaś się z partnerem, możesz liczyć na jego powrót.

Kariera

Dostaniesz informacje o podwyżce. Zachowaj dyskrecje. Tym razem nie każdy pracownik dostanie premie. Dobra wiadomość dla ciebie, nie będzie dobrą wiadomością dla koleżanki. 

9/13
Lew
Lew

Lew

Uczucia

W związku pojawi się brak zrozumienia. Mogą nastać ciche dni. Dla osób stanu wolnego kontakty zostaną na jakiś czas zawieszone. Ktoś może nie odpisywać na twoje wiadomości.

Kariera

Sprawy zatrzymają się w miejscu. Będziesz musiała wszystkiego dopilnować sama. Konflikt z mężczyzną. Czas sprzyja jedynie artystom. Chwilowy zastój okaże się zbawienny.

10/13
Koziorożec
Koziorożec

Koziorożec

Uczucia

W uczuciach nie licz na deklaracje i dojrzale związki. Twój wybranek nie będzie się spieszył. Wykaż się cierpliwością, bo nieraz zachowa się jak chłopiec, który zechce pobawić się w piaskownicy z innymi.

Kariera

Nowy projekt przyniesie duże pieniądze. Możesz nawet zajmować się czymś, czego nie rozumiesz. Nowe plany nie wymagają od ciebie rezygnacji z aktualnego stanowiska.

11/13
Byk
Byk

Byk

Uczucia

Może nie będzie to miłość od pierwszego wejrzenia, ale serdeczny człowiek, na którego wsparcie można liczyć. Najpierw przyjaźń, później się zobaczy. Może dasz koledze szansę.

Kariera

Możesz mieć konkurencje. Trzeba będzie wykazać się i przechytrzyć przeciwnika. Zasięgnij rady u doświadczonego kolegi. Miej oczy i uszy szeroko otwarte.

12/13
Bliźnięta
Bliźnięta

Bliźnięta

Uczucia

Poznałaś kogoś, o kim nic nie wiesz. Osoba, ta ma zobowiązania i nie chce ujawniać waszej relacji. Jeżeli zapragniesz by twój partner przedstawił cię rodzinie, to nie tym razem.

Kariera

Możesz liczyć na umowy, kontrakty na określony czas. Zmiany mogą dotyczyć sfery papierów. Może nie uda ci się pozałatwiać wszystkiego na czas. Trzeba będzie przełożyć pewne zadania. 

13/13
Baran
Baran

Baran

Uczucia

Najbliższe dni sprzyjają ciąży. Panie stanu wolnego nie będą narzekały na brak towarzystwa męskiego. Pojawi się adorator, dla którego staniesz się niedostępna. 

Kariera

Planujesz otworzyć firmę, to się uda. Pragniesz awansować, zmienić stanowisko pracy, to nie odkładaj decyzji na potem.  Możesz też robić wiele zadań po swojemu i nie liczyć się ze zdaniem innych.

Więcej na temat Horoskop