Horoskop na jesień z Flesza Baran Byk Bliźnięta Rak
Horoskop na jesień z Flesza
Sprawdź swój znak
1/13
Horoskop na jesień z Flesza

 

Co czeka Cię w połowie października? Sprawdź swój horoskop, który znajdziesz również w nowym "Fleszu". Przygotowała go Agnieszka Zub! Chcesz wiedzieć więcej? Numerolog  chętnie odpowie na twoje pytania.  Zadzwoń pod numer 708 788 284 lub *74 40 43. Opłata za minutę połączenia: 4 zł netto (4,92 zł brutto).

 

Zobacz także: Horoskop na październik! Wagi ( jak Kasia Cichopek) mogą się... zakochać, a Ryby muszą uważać w pracy! Co Cię czeka?

2/13
Baran
Baran

 

BARAN

Uczucia

Dla singielek los szykuje niezwykłe spotkanie. Tym razem będzie bardziej konstruktywne i emocjonalne niż te w przeszłości. Korzystaj z okazji! 

Kariera

Będziesz musiała podjąć się ważnych obowiązków. Pokaż się z jak najlepszej strony. Zaufaj sobie i uwierz, że potrafisz. Możesz wygrać długo oczekiwany kontrakt.

3/13
Byk
Byk

 

BYK

Uczucia

Harmonijny aspekt Jowisza sprawi, że przestaniesz czuć się samotna lub niezrozumiana. Przed tobą ciekawa znajomość. Wyjątkowo dobry czas dla związków małżeńskich.

Kariera

Wykorzystaj okazję, by zmierzyć się z trudną sprawą biznesową. Ale uważaj, bo pewna sytuacja sprawi, że będziesz impulsywna i niecierpliwa

4/13
Bliźnięta
Bliźnięta

 

BLIŹNIĘTA

 

Uczucia

Staniesz w obliczu trudnej sytuacji. Uważaj, by nie stracić na samym początku! Mars rozbudzi twoje zmysły. Małżeństwa będą miały powody do radości i przeżyją gorące noce.

Kariera

Twoje roztargnienie w pracy może sprawić, że popełnisz kilka dużych błędów. To rozgniewa twoich przełożonych. Przestrzegaj przepisów BHP.

5/13
Rak
horoskop

 

RAK

Uczucia

Wenus będzie teraz promować randki. Wyjdź z domu i poznawaj ludzi. Możesz trafić na tego, którego szukasz. W związkach czas na plany na przyszłość. 

Kariera

Będziesz chciała przeskoczyć pewne etapy. Zmień taktykę! Omijaj przeszkody zamiast je zwalczać. Poświęć więcej czasu swojemu sprzymierzeńcowi i pozwól mu działać

6/13
Lew
Lew


LEW

Uczucia

Słońce w harmonijnym aspekcie wiele obiecuje. A Jowisz zadba o to, by ważna relacja przekształciła się w miłość. Może nawet pomyślisz o małżeństwie?

Kariera

Szansa na rozpoczęcie ciekawego zajęcia lub pracy w wolnym zawodzie. Niektóre Lwy będą musiały zdać test, aby poprawić w firmie swoją pozycję.

7/13
Panna
Panna

 

PANNA

Uczucia

Poczujesz się bardziej atrakcyjna i jednocześnie warta miłej przygody. Jeśli jesteś w związku, będziesz bardziej wymagająca wobec swojego małżonka. 

Kariera

Słuchaj teraz intuicji, ponieważ w nadchodzących dniach się na niej nie zawiedziesz. Bądź uważna na to, co dzieje się wokół ciebie. Głupio byłoby przegapić ważny sygnał.

8/13
Waga
Waga

 

WAGA

Uczucia

Spotkasz kogoś interesującego w niecodziennym miejscu lub niecodziennych okolicznościach. Atmosfera
w związkach napięta. Partner będzie musiał się wykazać.

Kariera

Jowisz zainspiruje dziennikarzy czy pisarzy do działania. Niektóre z was będą miały oryginalne pomysły. Bądź czujna i uważaj na zbyt obiecujące propozycje

9/13
Skorpion
Skorpion

 

SKORPION

Uczucia

Gwiazdy chronią cię teraz przed niepowodzeniami. Możesz mieć nadzieję na sensacyjne spotkanie. W związku poradzisz sobie z problemami humorem.

Kariera

Jeśli zdecydujesz się na ryzykowne przedsięwzięcie, skorzystaj wcześniej z rad. Opracuj też wyjście awaryjne w przypadku niespodziewanych  okoliczności.

10/13
Strzelec
Strzelec

 

STRZELEC

Uczucia

Jeśli szukasz teraz poważnej relacji, będziesz usatysfakcjonowana. Jesteś już w związku? Korzystaj z wpływu Wenus, która złagodzi napięte stosunki.

Kariera

Jeśli pokusisz się o ważne decyzje bez konsultacji z przełożonymi, to popełnisz zawodowe wykroczenie. Możesz być bardziej impulsywna

11/13
Koziorożec
Koziorożec

 

KOZIOROŻEC

Uczucia

Uważaj, by nie dać się uwieść komuś, kto nie spełnia twoich oczekiwań. Strzeż się złudzeń! Podejmij też wysiłek, by uniknąć kłótni z partnerem. Nie warto. 

Kariera

Od ciebie będzie zależało, czy dostaniesz awans, czy podwyżkę. Uważaj jednak, by za szybko
nie zakończyć czegoś, czego jeszcze nie zaczęłaś

12/13
Wodnik
Wodnik

 

WODNIK

Uczucia

Tym razem wszystko będzie dobrze. Niedawne rozczarowania zostaną zapomniane. Ciesz się chwilą i sielanką. Za to w związkach pojawi się rutyna.

Kariera

Układ gwiazd sprawi, że staniesz się odważniejsza. Będziesz zuchwała i nie uznasz ograniczeń, co pozwoli ci bezpiecznie i szybko iść do przodu

13/13
Ryby
Ryby

 

RYBY

Uczucia

Będziesz zainteresowana bardziej ilością, niż jakością i przez to grozi ci wyczerpanie. Zachowaj umiar!
W związkach powróci namiętność i dobry klimat.

Kariera

Wykonaj teraz jak najwięcej przygotowań do zadania. Potem wszystko potoczy się samo, wystarczy, regularnie sprawdzać postęp prac.

Więcej na temat horoskop