Horoskop listopad 2016. Miłość, seks, praca, relacje w związku Baran Byk Bliźnięta Rak
Horoskop listopad 2016. Miłość, seks, praca, relacje w związku
1/13
Horoskop listopad 2016. Miłość, seks, praca, relacje w związku

Mamy dla Was horoskop Michaela Michała Przybyłowicza z magazynu "Party". Co Cię czeka w drugiej połowie czerwca? To czas planowania wakacji, więc może podejmiesz decyzję o dalekiej podróży? Czy przed wakacjami spotkasz osobę, z którą będziesz planować przyszłość? A może poszczęści Ci się w życiu zawodowym i dostaniesz awans? Sprawdź swój horoskop na drugą połowę czerwca!

 

WIĘCEJ: Chcesz poznać szczegóły twojej przepowiedni? Wyślij SMS pod numer 7411 o treści: MP.

Zobacz też: Córka Lewandowskich jest spod znaku Byka. Jaki będzie miała charakter? Jedno jest pewne: ta dziewczyna będzie rządzić!

2/13
Baran
Baran

Baran 21.03-20.04

 

Miłość: Wyjdź z domu, bywaj więcej wśród ludzi i nie bądź szarą myszką. Bardzo dobrze zrobi Ci teraz zmiana wizerunku, inwestycja w siebie to teraz najlepsza inwestycja. Na horyzoncie bowiem nowa znajomość, która może być dla Ciebie wartościowa. W związkach huśtawka i trochę niestety niestabilnie.

 

Praca: Nie poddawaj się. Potrzeba z Twojej strony jeszcze trochę wytrwałości i Twój trud zostanie doceniony a nawet nagrodzony. Na urlop i wypoczynek będzie czas jak skończysz to, co jest rozpoczęte.

 

Twoja szansa: Pośpiech jest złym doradcą! Zechcesz teraz podejmować decyzje bez zastanowienia a nie jest to dobry czas na takie zachowania.

3/13
Byk
Byk

BYK 21.04-20.05

 

Miłość: Czy naprawdę warto kłócić się o drobiazgi? Spróbuj czasem łagodniej spojrzeć na partnera, przestań się czepiać i zrzędzić. Takim zachowaniem najbardziej szkodzisz sobie! Teraz wyjątkowo potrzeba więcej luzu, spontaniczności i radosnego celebrowania życia.

 

Praca: Nerwowy czas przed Tobą, wszystko na ostatnią chwilę, sporo bałaganu i przede wszystkim zły przepływ informacji bardzo Cię zmęczą. Zechcesz wszystko rzucić i uciekać. Ale jeszcze chwila i tok pracy wróci do normy.

 

Twoja szansa: Spróbuj się bardziej zrelaksować bo ostatnio przejmujesz się wszystkim zanadto. Korzystaj z każdej chwili aby zająć myśli czymś przyjemnym.

4/13
Bliźnięta
Bliźnięta

BLIŹNIĘTA 21.05-21.06

 

Miłość: W stałych związkach zapanuje teraz miły spokój. Ale nie narzekaj na nudę tylko ciesz się dobrym porozumieniem z partnerem. Samotne Bliźniaki mają szansę spotkać wymarzoną osobę, która na dłużej pozostanie przy Waszym boku! Kandydatów szukaj przede wszystkim wśród osób ze znaku Wodnika oraz także Bliźniąt.

 

Praca: Uważaj na nieszczere koleżanki i nie daj wciągnąć w żadne intrygi. Zachowaj więcej dystansu i w pracy zajmuj się … pracą. Po jej zakończeniu zmykaj do domu a wolny czas spędzaj jak najdalej od osób, z którym działasz zawodowo

Twoja szansa: Nawet jeśli zwykle omijasz kolektury tym razem skreśl liczby, które chodzą Ci po głowie. Masz spore szanse aby wygrać niezłą sumkę.

5/13
Rak
horoskop

RAK 22.06-22.07:

 

Miłość: Osoby w związkach będą teraz pogłębiać relacje, naprawiać to co w nich szwankowało. A najważniejsze, że oboje nad tym będziecie pracować. Efekt? Bardzo dobre porozumienie i perspektywy na przyszłość. Single mogą otrzymać ciekawą propozycję, która wyda się wręcz szalona! Ale zaryzykować warto.

 

Praca: Teraz z Twojej strony potrzeba zdecydowanie więcej asertywności. Zechcesz być opiekuńczym i pomocny aniołem dla wszystkich ale nie pozwól przerzucać na siebie czyichś obowiązków bo Cię przytłoczą

 

Twoja szansa: Nie łap teraz kilku srok za ogon i popracuj nad koncentracją. Skup się na jednym, osiągniesz dzięki temu znacznie lepsze efekty.

 

6/13
Lew
Lew

LEW 23.07-23.08:

 

Miłość: Zdarzenia w sferze uczuciowej, jedno po drugim, nie dadzą Ci chwili wytchnienia i nie pozwolą na nudę. Nie analizuj za bardzo, daj się porwać biegowi zdarzeń. Ze strony partnera spodziewaj się miłej niespodzianki. A jeśli go dopiero szukasz, masz duże szanse na zainteresowanie osoby, którą od dawna masz na oku.

 

Praca: Zaległości spędzają Ci sen z powiek? Spokojnie. Ze wszystkim zdążysz, ważny jest plan działań i konsekwentne jego realizowanie. Teraz poziom koncentracji będziesz mieć wysoki więc wykorzystaj to!

 

Twoja szansa: Zadbaj teraz o linię bo masz lepszy metabolizm i efekty odchudzania zauważysz szybciej. Więcej się ruszaj! To ważne nie tylko dla urody!

7/13
Panna
Panna

Panna 23.08-23.09

 

Miłość: Nie ma co płakać i rozpamiętywać dawne straty, utracone miłości i popełnione błędy. Czas zapomnieć o złych doświadczeniach i dać sobie teraz drugą szansę. Masz duże wsparcie gwiazd i zachętę do podjęcia zdecydowanych kroków aby pokierować swoim życiem i zmienić je na lepsze. Do dzieła więc!

 

Praca: Przestań chodzić z głową w chmurach bo możesz popełniać błędy. Zmęczenie daje o sobie znać ale musisz się teraz zdobyć na wysiłek i większą koncentrację. W pracy nie rozmawiaj na polityczne tematy, narobisz sobie wrogów.

 

Twoja szansa: Masz prawo mieć własne zdanie. Wyrażaj je i broń swojego stanowiska. Teraz cieszyć się będziesz posłuchem więc skorzystaj!

8/13
Waga
Waga

Waga 23.09-22.10

 

Miłość: Nie wpadaj w panikę, że Twój związek się wypalił. To tylko gorszy nastrój, obowiązki i problemy w pracy. Przeczekaj ten gorszy okres spokojnie, nie potrwa on długo. Osoby świeżo zakochane niech nie zaniedbują rodziny i przyjaciół. Pokaż, że masz w sercu miejsce także dla nich.

 

Praca: Okres ogórkowy czuć w Twojej pracy- rutyna wraz z nudą będą teraz rządzić. Doceń dobre strony tej sytuacji - masz święty spokój i więcej czasu na swoje sprawy. Warto nadgonić zaległości i nie absorbować teraz innych swoimi problemami. Z nowymi pomysłami poczekaj do jesieni.

 

Twoja szansa: Nie przeciążaj się i nie szarżuj. Uważaj na drobne kontuzje, do których masz teraz większą skłonność. Postaw na spokojny relaks z książką w ręku.

9/13
Skorpion
Skorpion

Skorpion 23.10-22.11

 

Miłość: Serce nie sługa, ale zamiast flirtować i rozmieniać się na drobne lepiej skup się teraz na szukaniu czegoś stabilnego, bo masz szansę spotkać kogoś, kto zagości w Twoim życiu na bardzo długo. W związkach formalnych sprawy finansowe wymagają pilnego uregulowania, najlepiej żeby decyzje w tej sprawie podjąć wspólnie.

 

Praca: Jeśli męczy Cię codzienna rutyna, może warto pomyśleć o dokształceniu a może i nawet o zmianie profesji? Masz teraz zielone światło na wszelkie nowe wyzwania zawodowe. Zrób więc rachunek sumienia, przypomnij sobie swoje marzenia i zrób co w Twojej mocy aby je realizować.

 

Twoja szansa: Odblokuj swobodny przepływ energii bo nadmiar zbędnych rzeczy Cię przytłacza i ogranicza. Wyrzuć lub oddaj niepotrzebne przedmioty.

10/13
Strzelec
Strzelec

Strzelec 23.11-21.12

 

Miłość: Czujesz, że w Twoim związku zagościła nuda a codzienność oddala Was od siebie? Może czas na romantyczną kolację we dwoje, albo wspólny wypad za miasto? Takich zmartwień nie będą mieć single – przed nimi okres aż nadto burzliwy. Nie wszystkie nowe znajomości warte będą jednak Twojej uwagi.

 

Praca: Zajmujesz się drobiazgami, które powinien wykonywać ktoś inny. Kradną Ci one czas i oddalają od spraw naprawdę ważnych. Ale Strzelce mają zwykle opory przed delegowaniem obowiązków. Staraj się teraz to zmienić. Nie zaniedbuj też najbliższych, chcą mieć więcej Ciebie dla siebie!

 

Twoja szansa: Stawiaj teraz na większą aktywność fizyczną na świeżym powietrzu! Potrzeba Ci więcej ruchu. Naładujesz akumulatory i poprawisz nastrój.

11/13
Koziorożec
Koziorożec

Koziorożec 22.12-19.01

 

Miłość: Możliwe flirty, zauroczenia a nawet romanse. Nasłuchasz się komplementów szeptanych wprost do ucha. To miłe ale żadnych konkretów ani propozycji dotyczących przyszłości raczej się nie spodziewaj. W związkach czeka Cię trochę gorszy czas, ale mimo napięć nie podejmuj pochopnych decyzji.

 

Praca: Wspaniały czas zawodowy przed Tobą, wszystko za co się weźmiesz uda się wspaniale. Zadbaj tylko o lepsze relacje międzyludzkie w swojej pracy. Teraz możliwy jest długo przez Ciebie wyczekiwany przypływ gotówki, w sam raz na realizację odkładanych marzeń i planów.

 

Twoja szansa: Zadbaj bardziej o siebie, o swoje zdrowie, zrób okresowe badania i staraj się więcej czasu przeznaczać na relaks, a przede wszystkim na sen.

12/13
Wodnik
Wodnik

Wodnik 20.01-18.02

 

Miłość: Naucz się słuchać drugiej strony i co ważne – czytać między wierszami. Uda Ci się odbudować zachwiane zaufanie. Ale jeśli coś teraz obiecasz partnerowi wiedz, że musisz dotrzymać danego słowa bo o obietnicy będzie pamiętać. Więcej czasu staraj się spędzać z dalszą rodziną, to okaże się ważne dla obu stron.

 

Praca: Nie bój się przedstawiać głośno swoich pomysłów i proponować rozwiązań problemów. Przygotuj tylko dobrą argumentację. Bardzo ważne aby pilnować teraz wszelkich regulaminów, terminowości i zasad panujących w Twojej pracy, bo przełożeni na to będą zwracać szczególną uwagę.

 

Twoja szansa: Uwierz bardziej w siebie, masz teraz siłę aby przenosić góry. Załatw trudne sprawy, które Cię męczą, uda Ci się osiągnąć zamierzony efekt.

13/13
Ryby
Ryby

RYBY 19.02-21.03

 

Miłość: Dobry czas dla związków z długim stażem. Na nowo zagoszczą w nich gorące uczucia. Zapomniałaś jak to jest mieć motylki w brzuchu? Teraz to znowu poczujesz. Najlepsza aura na renesans uczuć czeka Was na wspólnym wyjeździe. Samotna Ryba ma szansę znaleźć bratnią duszę w Skorpionie lub drugiej Rybce.

 

Praca: Ktoś zazdrości Ci niedawnego awansu, pochwały bądź premii. Ale nie przejmuj się, intrygi zaszkodzić mogą teraz tylko jemu. Niezałatwione sprawy z przeszłości blokują Cię przed kolejnym sukcesem, załatw je!

 

Twoja szansa: Zaufaj sobie, teraz to Ty najlepiej wiesz, co dla Ciebie jest korzystne i podziękuj 'życzliwym' za ich rady. Podejmuj wybory, będą słuszne.

Więcej na temat Horoskop