Horoskop, wiosna 2018
1/13
Horoskop, wiosna 2018

Czas na wyjątkowy marcowy horoskop Agnieszki Zub. Co czeka ciebie w najbliższym tygodniu? Czy single Ryby znajdą nową miłość? A co się zadzieje w związkach Raków? Znajdź swój znak Zodiaku w naszej galerii i sprawdź, co cię czeka!

 

Zobacz też: Horoskop na marzec! Ryby (tak jak Natalia Kukulska) mogą liczyć na nową znajomość i awans! Sprawdź swój znak!

2/13

Lew

Uczucia

Uran rozjaśni dni w twoim małżeństwie. Zapowiadają się również dobroczynne dni dla singli. Miłość będzie na wyciągniecie ręki. Ważne spotkanie lub zjazdy, które cię oczarują.

Kariera

Nie spiesz się, a zamiast tego poświęć czas, aby jasno określić swoje cele. Nie szukaj drogi na skróty. Wykaż się cierpliwością, a sukces gwarantowany.

3/13

Rak

Uczucia

Inaczej spojrzysz na swojego partnera, co pozwoli wam się zbliżyc. Single mogą zakochać się na imprezie. Dobre dni na zakochanie jak i uwodzenie.

Kariera

Twój postęp będzie satysfakcjonujący, ale nie taki, jakiego oczekiwałaś. Będzie wiele przyczyn do irytacji. Kontroluj swoją impulsywność.

4/13
Wodnik
Wodnik

Wodnik

Uczucia

W relacjach małżeńskich zapowiada się spokój daleki od palącej namiętności. Single pod wpływem Marsa zechcą wyruszyć w przygodę bez przyszłości, co zwykle nie przemawia do ciebie.

Kariera

Poświęć trochę czasu na porządek. Pewne formalności nie będą mogły dłużej czekać. Zachowaj krytykę dla siebie. Niektóre z was mogą otrzymać premię.

5/13
Waga
Waga

Waga

Uczucia

Im bliżej końca tygodnia, tym bardziej ucieszy cię myśl spędzania czasu z partnerem. Wenus zwielokrotni twój urok i da ci radość życia.

Kariera

To dobry moment na rozpoczęcie nowej działalności, czy to ze współmałżonkiem czy partnerem. Warto zająć się porządkiem w pracy i nie dać się zwieść.

6/13
Strzelec
Strzelec

Strzelec

Uczucia

Samotne osoby będą chciały się podobać, a swoim wdziękiem przyciągną do siebie osoby młodsze. W związkach różnorodność w sprawianiu przyjemności.

Kariera

Aspekty Urana zapewnią powodzenie zawodowe. Będziesz się jednak wahać przed możliwościami, które zostaną ci zaoferowane. Być może stawka nie będzie przekonywująca.

7/13
Skorpion
Skorpion

Skorpion

Uczucia

Pary będą smakować radość życia na spotkaniach towarzyskich. Single będą ucztować jak nastolatki i spędzać czas w intymnych nastojach.

Kariera

Mars pobudzi twoją wyobraźnie. Nadal będziesz musiała ciężko pracować,aby pokazać innym do czego jesteś zdolna. Zachowuj spokój.

8/13
Ryby
Ryby

Ryby

Uczucia

Miłość od pierwszego wejrzenia dopadnie niejednego singla. Niektóre z was nawet będą myślały o tym by wziąć ślub tak szybko jak to tylko możliwe. W związkach nie bądź oziębła.

Kariera

Możesz mieć okazje zmiany pracy lub wprowadzisz zmiany w odniesieniu do swoich aktualnych działań. Niezależnie od tego co zdecydujesz, wyjdzie to na lepsze.

9/13
Panna
Panna

Panna

Uczucia

Jeśli jesteś singielką, miej oczy i uszy szeroko otwarte. Ktoś się w tobie zakocha. Osoby w związkach powinny postawić na współpracę, a nie walkę, aby rozwiązać aktualne problemy.

Kariera

Zrealizujesz szybko swoje obowiązki i równie szybko będziesz chciała zobaczyć wynagrodzenie adekwatne do twoich wysiłków. Atmosfera w pracy dosyć przyjemna.

10/13
Koziorożec
Koziorożec

Koziorożec

Uczucia

Życie małżeńskie ogólnie dość stabilne. Wsparcie Wenus zapewni singlom miłosne spotkania. Sama przyjemność nie wystarczy. Będziecie chciały coś więcej niż chwilowe romanse.

Kariera

Zanim skorzystasz z d dobroczynnego wpływu Jowisza, będziesz musiała trochę poczekać. Wykorzystaj ten czas efektywnie. Nadaj solidną strukturę swoim planom.

11/13
Bliźnięta
Bliźnięta

Bliźnięta

Uczucia

Twój partner może na ciebie liczyć. Będziesz się cieszyć chwilami we dwoje. Osoby stanu wolnego zapragną dynamiki uczuć. Będziesz uwodzić i nikt ci się nie oprze.

Kariera

To idealny moment, aby zapytać o podwyżkę lub zmienić całkowicie kierunek zawodowy. Firmy będą patrzeć na ciebie przyjaznym okiem.

12/13
Byk
Byk

Byk

Uczucia

Dobrze aspektowana Wenus i Merkury będą sprzyjały relacjom intelektualnym. Na randkach będą prowadzone długie rozmowy. W związkach zmienność nastrojów.

Kariera

W nadchodzących dniach, do pracy podejdziesz z poczuciem obowiązku i bez nadmiernego entuzjazmu. Obiecujące aspekty planet dadzą ci pomysłu na przyszłość zawodową.

13/13
Baran
Baran

Baran

Uczucia

Postaraj się być mniej skryta, a bardziej naturalna w relacjach z innymi. Jeżeli jesteś w związku, rozwiązuj swoje problemy w prosty sposób. Wystrzegaj się rozmów o finansach.

Kariera

Twoja codzienna praca da ci sporo satysfakcji. W najbliższych dniach wykaż się dyplomacją, a możesz nawet liczyć na jakiś sukces.

Więcej na temat Horoskop