Horoskop listopad 2016. Miłość, seks, praca, relacje w związku Ryby Baran
Horoskop listopad 2016. Miłość, seks, praca, relacje w związku
1/14
Horoskop listopad 2016. Miłość, seks, praca, relacje w związku

Czas na wielki horoskop "Party"! Specjalnie przygotowany przez jasnowidza Roberta! Co czeka cię w lutym w miłości, w pracy i w przyjaźni? Czeka cię nowa miłość, a może wielkie niepowodzenie? Sprawdź!

 

Mamy dla Was horoskop, który przygotował znany z TV jasnowidz Robert. Bezpośredni kontakt z Robertem – SMS: JR pod numer 7411.

 

Zobacz też: Horoskop na Nowy Rok 2017. Czy znajdziesz nową miłość? Dostaniesz podwyżkę? Sprawdź!

2/14

Rak 22.06 – 22.07
Miłość:  W relacjach z partnerem musisz mieć otwarty umysł i czytać między wierszami. Nie o wszystkim Ci mówi a mogą dziać się sprawy, których nie należy bagatelizować. Więcej fantazji w sypialni!  
Praca: Przed Tobą dobry okres na negocjacje finansowe, rozmowy o podwyżce lub decyzje o inwestycjach. Czas zabrać się za nowe wyzwania, żeby nie dreptać w miejscu
Twoja szansa: Możesz zrobić coś pożytecznego w swoim najbliższym otoczeniu. Rozejrzyj się dobrze i zainteresuj kimś, kto tego potrzebuje.

3/14

Lew 23.07 – 22.08
Miłość:  Ogranicz negatywne myślenie, usuń czarne scenariusze z głowy. Niepotrzebne wywoływanie wilka z lasu może mieć wpływ na rzeczywistość a Twoje życie uczuciowe ma się naprawdę całkiem dobrze
Praca:  W pracy są szanse uzdrowienia obecnej sytuacji ale żeby tak się stało nie możesz wracać do przeszłości. Więcej asertywności będzie dla Ciebie z korzyścią
Twoja szansa: Juz dziś zastanów się na jaki cel najlepiej przeznaczyć Twój 1 % podatku, żeby i Tobie sprawiło to radość i innym pomogło

4/14
Ryby
Ryby

Ryby 19.02 – 20.03
Miłość: W sprawach uczuciowych będziesz teraz podejmować ważne decyzje. Zachowaj rozwagę bo ich konsekwencje będą długotrwałe. Ktoś z rodziny pragnie się z Tobą spotkać, nie wymiguj się brakiem czasu bo to ważna sprawa!
Praca: Nie szastaj pieniędzmi, ogranicz wydatki i je planuj. Takie działanie zmotywuje Cię do lepszego zarządzania finansami i przyniesie Ci zyski.
Twoja szansa: Twoja pomoc komuś w podeszłym wieku jest teraz bardzo potrzebna, nie czekaj na prośby, działaj!

5/14
Baran
Baran

Baran 21.03 -20.04
Miłość: Swoje uczucia przelewać będziesz na dzieci, własne lub z najbliższego otoczenia. Partner może poczuć się zazdrosny wiec okazuj mu więcej uwagi i zainteresowania. Ogranicz domowe wydatki!
Praca: Teraz pracuj i działaj zespołowo. Wspólne inspiracje przyniosą korzyści wszystkim a Ty odkryjesz w sobie zdolności przywódcze.
Twoja szansa: Poświęć wolny czas lub chociaż weekend na wolontaryjną pracę w schronisku dla zwierząt. Da Ci to ogromną radość.

6/14
Koziorożec
Koziorożec

Koziorożec 22.12 -19.01
Miłość:  Podążaj za głosem intuicji i manifestuj swoje marzenia. Uwierz że one się spełnią jeśli naprawdę tego chcesz! W związku potrzebujesz teraz więcej asertywności, nie obawiaj się jej okazywać. Wizyta kogoś z przyjaciół wprawić Cię może w popłoch ale będzie udana.
Praca:  Dobry czas na pozyskanie nowych klientów, zleceń a nawet spróbowanie swoich sił w nowej dziedzinie. Masz teraz wsparcie w podejmowaniu własnych inicjatyw.
Twoja szansa: Nie wyrzucaj jedzenia! Komuś może być potrzebne. Być może w Twojej okolicy są Jadłodzielnie? Rozejrzyj się!

7/14
Strzelec
Strzelec

Strzelec 22.11 – 21.12
Miłość: Strzelce, pełne teraz pozytywnej energii, będą otwarte na sprawy sercowe. Większa ochota na uciechy cielesne sprawi, że związek będzie przeżywał swój prawdziwy renesans. Oby tak dalej.
Praca:  Jeśli chcesz podążać na przód to... nie stój w miejscu. Pomyśl o swoim zawodowym rozwoju doskonaleniu i zapisz się teraz na kursy lub szkolenie
Twoja szansa:  Wykorzystaj zimową aurę nawet jeśli nie cierpisz chłodów. Zimowe sporty odejmą Ci lat!

8/14
Panna
Panna

Panna 23.08 – 22.09
Miłość: Widać wielkie zmiany. Związki Panien będą przechodzić transformacje, które mogą zaprowadzić was do ołtarza albo ... spowodować pakowanie walizek w gniewie. Więcej rozwagi!
Praca: Bądź bardziej pewny siebie, swojej wartości, doświadczenia i wiedzy. Zbytnia skromność blokuje Cię przed wypłynięciem na szersze wody.  
Twoja szansa: Jeśli piszesz do szuflady to pomyśl o napisaniu ... bajki. Fantazja Cie nie opuści, bajkę zanieś na oddział chorych dzieci.

9/14
Rak
horoskop
10/14
Byk
Byk

Byk 21.04 – 20.05
Miłość: W relacjach damsko-męskich jest tak jak powinno być, widać dobrą komunikację i wspólne plany na przyszłość. Wykorzystaj ten sprzyjający czas i porozmawiaj ze swoją drugą połówką o Waszej przyszłości
Praca: Masz w sobie bardzo dużo siły i teraz możesz zrealizować najtrudniejsze zadania. Nie oceniaj innych, skup się na swojej pracy.
Twoja szansa: Zrób remanenty w szafach, wpuść do nich trochę powietrza! A zbyteczne rzeczy oddaj potrzebującym – będą im służyć

11/14
Bliźnięta
Bliźnięta

Bliźnięta 21.05 – 21.06
Miłość:  Wasza relacja po burzliwych przejściach zostanie wreszcie uzdrowiona i nie będzie powodów do zmartwień. Pomyślcie o wspólnym wypadzie na miasto, zabawie, tańcach! W końcu trwa karnawał!
Praca:  Choć nie wszystkie kwestie zawodowe będą realizowane po twojej myśli to nie jest to powód do rozrywania szat ale przypomnienie, żeby uczyć się na błędach.
Twoja szansa: Wspomóż fundację na rzecz dzieci, hospicjum dla najmłodszych albo dom dziecka. Twoja pomoc się przyda

12/14
Waga
Waga

Waga 23.09 -22.10
Miłość:  Warto uzbroić się teraz w cierpliwości i niczego nie przyspieszać. Sprawy toczą się własnym trybem ale idą w dobrym kierunku i niebawem możesz spodziewać się (prawie!) królewicza na białym koniu z bukietem kwiatów.
Praca: Odkrywaj siebie i swoje zdolności, pomyśl o pracy na własna rękę. Doskonale sprawdzisz się w tej roli a na dodatek odkryjesz nowe pasje.
Twoja szansa: O ochronę natury nie walczysz tylko dla siebie ale dla dzieci i wnuków! Warto!

13/14
Skorpion
Skorpion

Skorpion 23.10 – 21.11
Miłość: Musisz być pewny czego pragniesz i z czystymi intencjami budować swój związek. Teraz gwiazdy sprzyjać będą zwłaszcza Skorpionom - singlom, los może dać Ci więc kogoś z przeznaczenia.
Praca: Przed tobą dużo zadań. Dobre perspektywy zawodowe ale uważaj na konflikty z otoczeniem. Lepiej nie mieszaj się w żadne spory i kłótnie.
Twoja szansa: Warto zaangażować się w działalność lokalnej inicjatywy społecznej, da Ci to satysfakcję!

14/14
Wodnik
Wodnik

Wodnik 20.01 – 18.02
Miłość:  Popracuj nad sobą i swoją wrażliwością. Spokój wewnętrzny i harmonia uzdrowią Twoją relację z bliską Ci osobą. Samotni niech się nie bronią przed uczuciem! Daj sobie wreszcie szansę na związek i otwórz się na osobę, która jest koło Ciebie
Praca:  Nie podejmuj ważnych decyzji zawodowych. Możesz czuć teraz zmęczenie i wypalenie więc warto z nimi poczekać. Ważna rozmowa z przełożonym uzdrowi obecną sytuację.
Twoja szansa: Namów swoich znajomych i razem ufundujcie np. wyjazd na ferie lub komputer dla potrzebującego dziecka. 

Więcej na temat Horoskop