Michał Szpak, horoskop
Michał Szpak, horoskop
1/13
Michał Szpak, horoskop
Michał Szpak, horoskop

 

Horoskop na ostatni tydzień listopada 2018! Co cię czeka tuż przed grudniem? Czy czeka cię romans, a może zmiana pracy? A może podwyżka? Znajdź swój znak Zodiaku w naszej galerii i sprawdź!

 

Nowa miłość, a może romans w pracy? Znajdź swój znak w naszej galerii i sprawdź, co Cię czeka!

 

Zobacz też: Skorpiony ( jak Edyta Górniak) z szansą na nową miłość! Barany osiągną sukces w pracy! Co Cię czeka? Sprawdź swój HOROSKOP

2/13
Wodnik
Wodnik

WODNIK

Uczucia Opiekujący się tobą Saturn sprzyja teraz pięknym, ale platonicznym relacjom. Mniej więc skupiaj się na fizycznych przyjemnościach, a szukaj porozumienia dusz. 

Kariera Ekscytujący czas dla wszystkich, których praca związana jest w jakiś sposób z zagranicą. Zadanie, które wykonujesz, zakończy się ogromnym sukcesem.

3/13
Waga
Waga

WAGA

Uczucia Zwalcz nagłe pokusy. Kieruj się teraz głównie rozumem. Nie rób niczego, czego później możesz żałować. Warto teraz trzymać się przyjaciół, oni ustrzegą cię przed niebezpieczeństwem!

Kariera Przed tobą żmudne negocjacje. Lepiej przez nie przejść teraz i nie liczyć na to, że cię ominą, bo tak się nie stanie. Zrób to, co musisz, i idź dalej. Korzystny czas dla twoich finansów.

4/13
Strzelec
Strzelec

STRZELEC

Uczucia Saturn doda ci seksapilu, co sprawi, że będziesz przebierać w propozycjach randek. Przyjemny okres zapowiada się też dla stałych związków.

Kariera Twoje zawodowe działania nie będą stabilne. Często będziesz przechodzić z jednej skrajności w drugą, aż w końcu dopniesz swego. Tylko nie poddaj się za wcześnie!

5/13
Skorpion
Skorpion

SKORPION

Uczucia Będą cię podziwiać i kochać. Im więcej uczucia z twojej strony, tym więcej będziesz doświadczać wspólnych radości. W związkach na pierwszym planie seks!

Kariera Przed tobą świetny projekt. Zainwestujesz dużo w ambitną inicjatywę. Planety będą cię wspierać w wysiłkach, zapewniając ci dobrą intuicję, a twoim projektom powodzenie!

6/13
Ryby
Ryby

RYBY

Uczucia Zapowiada się satysfakcjonujący czas dla romantyków. Po ostatnich starciach relacje z ukochaną osobą ułożą się po twojej myśli i czeka cię wiele przyjemnych chwil.

Kariera Ci, którzy lubią ryzyko i niecodzienne pomysły, mogą poczuć się znudzeni swoim dotychczasowym zajęciem. Może warto wykorzystać wpływ Saturna i zdobyć nowe sprawności?

7/13
Rak
horoskop

RAK

Uczucia Kwestie sercowe nie będą teraz dla ciebie najważniejsze. Uważaj jednak, bo spory lub nieporozumienia mogą zrujnować twój związek. Wszystko ułoży się dobrze, jeśli okażesz większą tolerancję dla wad partnera. 

Kariera Bądź na bieżąco ze wszystkimi aspektami swojej pracy. Nie podejmuj się zadań, do wykonania których brakuje ci kompetencji. To nie czas na szarżowanie!

8/13
Panna
Panna

PANNA

Uczucia Ten czas przyniesie ci wiele niespodzianek takich jak powrót kogoś z przeszłości albo niespodziewane zaproszenie na randkę. Korzystaj z nich do woli. Wszystko pójdzie po twojej myśli. 

Kariera Opiekuńcze Słońce sprawi, że wyjdziesz obronną ręką ze starcia z szefem lub osobą, której wydaje się, że ma nad tobą władzę. Nie okazuj jednak triumfu.

9/13
Lew
Lew

LEW

Uczucia Nie będziesz mieć ochoty na stabilizację. Przelotne znajomości cię zadowolą. Nie będziesz się nudziła ani przez chwilę, bo adoratorów ci nie zabraknie. A może wśród nich będzie ten jedyny?

Kariera Kontynuuj swoje wysiłki, a osiągniesz sukces. I nie przejmuj się negatywnymi komentarzami współpracowników.

10/13
Koziorożec
Koziorożec

KOZIOROŻEC

Uczucia Samotne Koziorożce znajdą się w centrum akcji rodem z romantycznej komedii. A tym, którzy urodzili się po 10 stycznia, pisany jest też sukces w miłości i trwały związek.

Kariera Zorganizuj całą swoją działalność tak, aby nadrobić opóźnienia i wyprzedzić napięty harmonogram. Bądź cierpliwy w relacjach z innymi osobami. I nie rób sobie z nikogo wroga!

11/13
Byk
Byk

BYK

Uczucia Szybko rozwijający się i pozornie dobrze rokujący na przyszłość romans może nagle się zakończyć. Bykom urodzonym po 15 maja gwiazdy szykują spotkanie ze starą miłością.

Kariera Czeka cię dobra wiadomość dotycząca np. propozycji korzystnej umowy albo awansu. Obietnice, które zostały ci złożone dawno temu, mogą teraz się spełnić. 

12/13
Bliźnięta
Bliźnięta

BLIŹNIĘTA

Uczucia Dobry czas na uporządkowanie spraw miłosnych. Osiągniesz to, co było dla ciebie ważnym celem. Niektóre twoje decyzje będą miały wpływ na życie innych osób. 

Kariera Niektórzy będą krytykować twoje działania. Uważaj, aby nie wywołać u innych zazdrości, która mogłyby zaszkodzić twoim sprawom. Zaufaj sobie i działaj natychmiast.

13/13
Baran
Baran

BARAN

Uczucia Dzięki opiece Jowisza oczarujesz tych, którym chcesz wpaść w oko. Czekają cię też niespodziewane, ale ekscytujące randki. Pozwól się trochę poadorować!

Kariera Nie daj się zwieść wątpliwym projektom, które wymagałyby wzięcia pożyczki przekraczającej twoje możliwości. Posłuchaj rady osoby bardziej doświadczonej. 

Więcej na temat Horoskop