Katarzyna Cichopek znak zodiaku waga Waga Skorpion Strzelec Koziorożec
Katarzyna Cichopek znak zodiaku waga
East News
Sprawdź swój HOROSKOP
1/13
Katarzyna Cichopek znak zodiaku waga
East News

 

Co czeka Cię na początku jesieni? Sprawdź swój horoskop z magazynu "Party", przygotowany przez Agnieszkę Zub. Wagi, jak urodzona 7 października Kasia Cichopek, mają teraz dobry moment na ambitne plany!

A co czeka Twój znak? Sprawdź nasz horoskop!

 

Zobacz: Horoskop na początek jesieni! Panny (tak jak Maja Ostaszewska) będą mieć mniej problemów w rodzinie

2/13
Waga
Waga

 

Waga

23.09–22.10

Miłość: Przywróć porządek sprawom uczuciowym. Uwolnij się od ludzi, którzy nie spełniają twoich oczekiwań. Praca: W pracy raczej stabilnie, co może być efektem ostatnich formalnych zobowiązań lub umowy. Uważaj jednak na konflikty z kolegami. Twoja szansa: W najbliższym czasie będziesz czuć się dość komfortowo, wykorzystaj zwyżkę formy na robienie ambitnych planów.

3/13
Skorpion
Skorpion

 

Skorpion

23.10–21.11

Miłość: Jeśli pokonasz nieśmiałość, którą czujesz ostatnio w stosunku do pewnej osoby, nie stracisz całkiem dobrej okazji. W związkach rutyna domowa. Praca: Zapowiada się poprawa sytuacji  zawodowej, zwłaszcza tych, którzy pracują  w administracji lub prowadzą firmy. Chodzi  o ciebie? Korzystaj z dobrego okresu. Twoja szansa: Zapytaj o awans.

4/13
Strzelec
Strzelec

 

Strzelec

22.11–21.12

Miłość: Będziesz teraz bardziej niż zwykle wrażliwa na urok płci przeciwnej. Ale źle dobrane pary mogą zacząć dryfować… Praca: Twoja wiara w sukces biznesowy  zainspiruje wszystkich. Za to czekają cię spore rozczarowania podróżami i projektami, które toczą się za granicą. Twoja szansa: Dobry moment na przeżycie romansu.

5/13
Koziorożec
Koziorożec

 

Koziorożec

22.12–19.01

Miłość: Dzięki pewnym osobom nieoczekiwane spotkanie zadecyduje o czymś ważnym. Przy odrobinie szczęścia zmieni to twoje życie na wiele lat. Praca: Nie próbuj robić zbyt wielu rzeczy naraz, lepiej dokonaj wyboru. Uważaj, by się nie rozpraszać i nie przepracowywać. Twoja szansa: Przed transakcją z rodziną poradź się specjalisty.

6/13
Wodnik
Wodnik

 

Wodnik

20.01–18.02

Miłość: Za wszelką cenę będziesz chciała teraz kogoś oczarować. Trudno będzie ci jednak zdobyć serce tej osoby, bo zabraknie ci spontaniczności i naturalności. Praca: Realizacja jakiegoś projektu będzie wymagała poświęcenia na innych polach. Czy jesteś na to gotowa? Twoja szansa: Wreszcie zdobędziesz stypendium.

7/13
Ryby
Ryby

 

Ryby

19.02–20.03

Miłość: Pozwolisz sobie na gorący romans i… rozsmakujesz się we flircie.  Zaczniesz spotykać się więcej niż  z jednym partnerem. Praca: Nie obiecuj nic. Poczekaj, aż będziesz bardziej dyspozycyjna, aby się do czegoś zobowiązać. Twoja szansa: Zakończysz ważny projekt.

8/13
Baran
Baran

 

Baran

21.03–20.04

Miłość: Będziesz w świetnej formie i zaczniesz uwodzić! Trudno będzie znaleźć kogoś, kto ci się oprze. W związkach uczuciowe perypetie. Praca: Jeżeli poszukujesz dorywczego zajęcia, to je znajdziesz. Tak cię docenią, że zostaniesz zatrudniona na dłużej. Twoja szansa: Wyraźna poprawa stanu zdrowia.

9/13
Byk
Byk

 

Byk

21.04–20.05

Miłość: Uważaj na nowe znajomości. Może przytrafić się ktoś, kto wciągnie cię w nieszczęśliwą przygodę lub zafunduje gorzkie rozczarowanie. Praca: W twoim miejscu pracy kilka osób bardzo ci zazdrości. Jeśli nie zareagujesz szybko, twoja sytuacja może przestać być stabilna. Twoja szansa: Ciekawe propozycje.

10/13
Bliźnięta
Bliźnięta

 

Bliźnięta

21.05–21.06

Miłość: Zapragniesz nowej i ekscytującej przygody. Nowa znajomość stanie się częścią twojej codzienności, o ile nie zniechęcisz się przy pierwszym rozdrażnieniu. Praca: Czas sprzyja tym, których życie zawodowe związane jest ze sztuką. Ich sukces będzie współmierny do wysiłków. Twoja szansa: Poszukasz mądrych oszczędności.

11/13
Rak
horoskop

 

Rak

22.06–22.07

Miłość: Twoje życie uczuciowe zostanie wywrócone do góry nogami, ale po pewnym czasie będziesz tym zachwycona. Wykorzystaj te okoliczności. Praca: Możesz doznać różnych przykrości. Projekty zostaną opóźnione. Ktoś, kto obiecał ci wsparcie finansowe, może się wycofać. Twoja szansa: Niezwykła znajomość.

12/13
Lew
Lew

 

Lew

23.07–22.08

Miłość: Klimat astralny sprzyja życiu we dwójkę. Zatem nie zwlekaj, tylko rozejrzyj się za kimś do pary. W związkach harmonię zapewnia teraz Wenus. Praca: Będziesz miała środki, aby zrobić krok do przodu. W najbliższych dniach ciesz się na udane spotkania. Twoje kontrakty będą faworyzowane. Twoja szansa: Dobry czas dla małżeństw.

13/13
Panna
Panna

 

Panna

23.08–22.09

Miłość: Przyjmiesz z humorem każdą nową historię, która ci się przydarzy, i będziesz wiedzieć, jak się do niej idealnie dostosować. Praca: Konieczne będzie teraz podwojenie wysiłków do uruchomienia projektów na dużą skalę. Dzięki temu dostrzeżesz różne możliwości. Twoja szansa: Szykuje się korzystny kontrakt do podpisania.

Więcej na temat Horoskop