Odeta Moro z dzieckiem Odeta Moro pojawiła się na imprezie dwa tygodnie po porodzie Odeta Moro w ciąży
Odeta Moro z dzieckiem
Instagram
1/4
Odeta Moro z dzieckiem
Instagram

 

Odeta Moro odpowiedziała na krytyczne komentarze, które pojawiły się po tym, jak dziennikarka wzięła udział w jednej z ostatnich oficjalnych imprez. Odeta Moro nieco ponad dwa tygodnie temu urodziła swoje drugie dziecko - gwiazda TVP została mamą dokładnie 31 sierpnia, o czym poinformowała swoich fanów na Instagramie.  Odeta szybko wróciła do formy, którą zaprezentowała podczas Charytatywnych Kulinarnych Zawodów Dziennikarzy. Okazuje się, że pojawienie się świeżo upieczonej mamy na imprezie nie wszystkim się spodobało. Teraz Odeta odpowiedziała na krytyczne uwagi!

 

Zobaczcie, dlaczego Odeta Moro pojawiła się na oficjalnej imprezie zaledwie 2 tygodnie po porodzie!

 

Zobacz także: Odeta Moro tuż przed porodem pokazała ile waży!

2/4
Odeta Moro pojawiła się na imprezie dwa tygodnie po porodzie
Instagram

Odeta Moro opublikowała swoje zdjęcie z imprezy i zdradziła, dlaczego dwa tygodnie po porodzie zdecydowała się wziąć w niej udział. Dziennikarka nie ukrywa, że było jej po prostu przykro, kiedy dowiedziała się, że jest krytykowana za pojawienie się na charytatywnym spotkaniu dziennikarzy.

Nie chce być źle zrozumiana, ale zrobiło mi się bardzo przykro, więc postanowiłam zabrać głos. Ponad dwa tygodnie temu urodziłam mojego synka🦁co sprawiło ze jestem najszczęśliwszą i najbardziej spełnioną kobietą ;) Odcięłam się od wszystkiego i żyje w swoim nowym świecie ❤️, ale dziś dzień zepsuli mi „życzliwi”, którzy donieśli, że „bardzo szybko po porodzie zdesperowana stanęłam na ściance”. Tak stanęłam na ściance - VII Charytatywnych Kulinarnych Zawodów Dziennikarzy, których jestem współorganizatorem od dawna. To impreza na której koleżanki i koledzy z różnych redakcji łączą siły aby pomóc. Tym razem zbieraliśmy na operację braci bliźniaków Pawła i Janka. Od dawna czekają na zabieg - napisała na Instagramie. Jesli ktos uważa ze jestem zdesperowana i dlatego wychodzę z domu to jego problem! Podsumowując - tak wyszłam, na 2 godziny, żeby zdarzyć z karmieniem mojego synka! Kosztowało mnie to mnóstwo zdrowia i energii, ale nie zrobiłam tego dla siebie! I na koniec pytanie! Czy urodzenie dziecka oznacza zamknięcie w 4 ścianach?

Jak na wpis Odety zareagowali internauci? Pojawiły się złośliwe uwagi? Odpowiedź na następnej stronie! 

3/4
Instagram

Internauci byli zachwyceni wpisem Odety Moro i mocno ją wspierali. 

👏Wspaniały gest 
O głupich uwagach zapomnij ,całuski dla syneczka 😘

 

Głupota ludzka nie zna granic ! Współczuje tym którzy zazdroszczą . Brawo dla Pani . 💪

 

Pani Odeto tak trzymać❤❤❤ a głupotą ludzką wcale, ale to wcale proszę się nie przejmować!!! - pisali internauci. 

 

 

4/4
Odeta Moro w ciąży

Waszym zdaniem Odeta Moro powinna tłumaczyć się z tego, że pojawiła się na charytatywnej imprezie? 

Więcej na temat Odeta Moro