Książę George, książę William, księżniczka Charlotte, księżna Kate książę William, książę George, księżniczka Charlotte, księżna Kate książę William, książę George, księżniczka Charlotte, księżna Kate Księżna Kate, książę William, George i Charlotte księżna Kate, książę William, książę George
Książę George, książę William, księżniczka Charlotte, księżna Kate
East News
Co takiego powiedział książę? Zobaczcie!
1/8
Książę George, książę William, księżniczka Charlotte, księżna Kate
East News

Książę William udzielił niefortunnej wypowiedzi, w której żalił się na trudy ojcostwa. Ulubieniec Brytyjczyków i głowa rodziny, która przez wielu uważana jest za idealną wyznał, że rodzinne życie czasem nie bywa usłane różami. Książę William i księżna Kate oraz ich dzieci są uwielbiani na całym świecie. Wielbicielom brytyjskiej rodziny królewskiej wydaje się, że ich życie to prawdziwa sielanka. Jednak okazuje się, że książę William widzi to nieco inaczej...

 

Zobacz też: Książę Harry ma nową dziewczynę! To piękna aktorka popularnego serialu. Księżna Kate będzie miała konkurencję na dworze?

Są cudowne wzloty i upadki. To była dla mnie osobiście duża zmiana. Borykałem się z tym przez jakiś czas. Byłem samotnym i niezależnym mężczyzną. Potem wziąłem ślub i urodziły się dzieci - wyznał książę William w wypowiedzi w show Talk Vietnam.

Nie wszystkim spodobała się to wyznanie... Pojawiło się sporo negatywnych komentarzy pod adresem księcia! Niektóre są naprawdę mocne...

 

Polecamy: Kto jest ojcem dziecka? Genetyczne testy na ojcostwo dają niemal stuprocentową pewność

2/8
książę William, książę George, księżniczka Charlotte, księżna Kate
East News

O tak, życie księcia Williama jest na pewno bardzo trudne. Z nianiami, kucharzem, osobistym asystentem, bez kredytu i z przepiękną żoną. Nam zwykłym śmiertelnikom natomiast wychowanie dwójki dzieci przychodzi z łatwością.

Oto mężczyzna, który na pewno nie wie nic o męczącym rodzicielstwie - oburzają się internauci.

Uważacie, że książę William przesadził? Na szczęście, nie cała jego wypowiedź była utrzymana w tym tonie. Nie zabrakło również słów uznania dla księżnej Kate. Co o niej powiedział?

3/8
książę William, książę George, księżniczka Charlotte, księżna Kate
East News

Jestem szczęściarzem, mając wsparcie ze strony Catherine. Ona jest cudowną matką i fantastyczną żoną - powiedział książę William.

Padło też kilka miłych słów w kierunku dzieci - księcia George'a oraz księżniczki Charlotte.

4/8
Księżna Kate, książę William, George i Charlotte
EastNews

Uwielbiam moje dzieci i sporo nauczyłem się o sobie samym oraz o rodzinie, dzięki posiadaniu własnych pociech - dodał książę William.

Ciekawe, co na to księżna Kate? Będzie dumna? :)

5/8
księżna Kate, książę William, książę George
East News
6/8
księżna Kate, książę William
ONS
7/8
księżna Kate
East News
8/8
książę William, księżna Kate
ONS
Więcej na temat książę William