Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Harvey Weinstein skazany na 23 lata
EastNews
Newsy

Harvey Weinstein skazany na 23 lata więzienia! Zapadł wyrok w jednej z najgłośniejszych spraw w historii Hollywood! 

Harvey Weinstein został skazany. Jest wyrok w głośnej sprawie!

Harvey Weinstein skazany na 23 lata więzienia za gwałt i napaść seksualną. Wyrok w jednej z najgłośniejszych spraw w historii Hollywood zapadł w sądzie w Manhattanie. Znany producent filmowy trafi również na listę przestępców seksualnych. Poznajcie szczegóły.

Gwyneth Paltrow, Angelina Jolie, Rosanna Arquette były ofiarami Harveya Weinsteina? Wszystko o seksaferze w Hollywood!

Harvey Weinstein skazany na 23 lata więzienia

Sprawa Harveya Weinsteina wyszła na jaw prawie trzy lata temu, kiedy producent filmowy został oskarżony o molestowanie seksualne przez niemal sto kobiet. Wśród nich znalazły się największe gwiazdy na świecie: Gwyneth Paltrow, Angelina Jolie czy Rosanna Arquette. Harvey został skazany jednak za gwałt trzeciego stopnia i przestępstwa na tle seksualnym. Producent odpowiedział za molestowanie asystentki Mimi Haley oraz napaść na aktorkę Jessikę Mann w pokoju hotelowym w 2013 roku. 

Gdyby Harvey Weinstein nie został skazany przez ten sąd, podobne sytuacja mogłyby zdarzać się nadal. Ulżyło mi, że będzie wiedział, że nie jest ponad prawem. Ulżyło mi, że są kobiety, które są bezpieczniejsze, bo on nie jest na wolności - powiedziała w sądzie Mimi Haley.

Jak decyzję skomentował sam Weinstein? 

Jestem zupełnie zdezorientowany. Myślę, że inni mężczyźni też są zdezorientowani tym wszystkim. Tysiące mężczyzn i kobiet czuje się teraz przegranych w związku z tym procesem. Jestem zmartwiony tym, co dzieje się w naszym kraju. Atmosfera panująca w Stanach Zjednoczonych nie sprzyja temu wszystkiemu – powiedział Weinstein.

Przypomnijmy - po ujawnieniu przez "The Times" afery z Weinsteinem, wielką popularność zdobył ruch "MeToo" (#JaTeż), mający zwrócić uwagę na ofiary przestępstw seksualnych. 

 

Harvey Weinstein został skazany na 23 lata więzienia.

Harvey Weinstein skazany na 23 lata
EastNews

Harvey Weinstein
East News

 

Anita Sokołowska na planie serialu "Przyjaciółki"
mat. prasowe
Newsy
Zuza po próbie gwałtu ukryje się u Patrycji! Co jeszcze wydarzy się w nowym odcinku "Przyjaciółek"?
Zuza po próbie gwałtu ukryje się u Patrycji! Co jeszcze wydarzy się w nowym odcinku "Przyjaciółek"?

Przed nami 165. odcinek " Przyjaciółek ", w którym Inga odkryje, że Hania koresponduje w internecie z nieznajomą dziewczyną. Inga będzie przerażona, że po drugiej stronie ekranu wcale nie siedzi nastolatka! Jej obawy zacznie podsycać Maks. Tymczasem Patrycja zacznie się zwierzać Eli, że podejrzewa Wiktora o zdradę. Będzie w szoku, że teściowa całkowicie zbagatelizuje sprawę i zacznie doszukiwać się nawet pozytywów! Wszyscy fani "Przyjaciółek" z pewnością są też ciekawi, jak potoczą się losy Zuzy, która przeżyła próbę gwałtu w 164. odcinku! Od razu po tym strasznym zdarzeniu Zuza pojawiła się u Patrycji, szukając pomocy. To wywoła wściekłość Jaśka, który będzie podejrzewał, że jego żona po prostu zabalowała. Załamana Zuza powie mężowi o wszystkim? Przekonacie się w czwartek, 24 października!    Igor próbował zgwałcić Zuzę w 164. odcinku Zuza powie Jaśkowi, co zrobił jego brat?

Harvey Weinstein
East News
Newsy
Harvey Weinstein uznany za winnego przestępstw seksualnych! Producent filmowy trafi do więzienia
Harvey Weinstein skazany za napaść seksualną i gwałt. W marcu poznamy wymiar kary!

Harvey Weinstein , 24 lutego na sali sądowej, usłyszał werdykt po trwającym ponad dwa lata procesie. Hollywoodzki producent, który za ugody z ofiarami miał zapłacić 25 milionów dolarów ostatecznie usłyszał, że jest winny przestępstw seksualnych, które mu zarzucano! Został skazany za dwa z pięciu zarzutów, które ostatecznie mu postawiono, ale to oznacza, że nie uda mu się uniknąć kary. A jaki wyrok usłyszy? Kiedy ostatnia rozprawa z udziałem Harvey’a Weinsteina? Harvey Weinstein skazany za napaść seksualną i gwałt Harvey Weinstein długo uważał, że jedyna kara jaką poniesie za zarzuty dotyczące gwałtu i napaści seksualnej to upadek jego firmy The Weinstein Company, która miała finansować ugody z ofiarami. 67-letni producent był jedną z potężniejszych postaci w Hollywood, jednak afera z jego udziałem i słynny ruch #MeToo, który powstał po ujawnieniu przestępstw, których miał się dopuścić, sprawiły, że stracił swoją pozycję. Co więcej do głosu doszły nie tylko początkujące aktorki, ale też wielkie gwiazdy, które otwarcie zaczęły mówić o jego zachowaniu wobec kobiet, jak Angelina Jolie czy  Gwyneth Paltrow . Ostatecznie w wyroku, który zapadł  w nowojorskim sądzie, Harvey Weinstein został uznany za winnego gwałtu trzeciego stopnia i przestępstw na tle seksualnym. Producent odpowie za molestowanie asystentki  Mimi Haley oraz napaść na aktorkę Jessikę Mann w pokoju hotelowym w 2013 roku.  Jaki wyrok grozi Harveyowi Weinsteinowi? Harveyowi Weinsteinowi grozi maksymalnie 25 lat więzienia. Po rozprawie 67-latek został odprowadzony do aresztu, gdzie ma czekać na wyrok do 11 marca. Nie może też oczekiwać na wyrok w areszcie domowym, o co wnioskowała Donna Rutonno, prawniczka producenta. Z racji na stan zdrowia Weinsteina...

Roman Polański w Cannes
East News
Newsy
Bardzo zła wiadomość dla Romana Polańskiego! Co się stało?
Bardzo zła wiadomość dla Romana Polańskiego! Co się stało?

  Zła wiadomość dla Romana Polańskiego ! Polski reżyser został wyrzucony z Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej. Decyzja zapadła 1 maja, ale Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej poinformowała o tym w mediach 3 maja. Razem z Polańskim został wyrzucony też Bill Cosby. Skąd taka decyzja?   Akademia podkreśliła, że jej członkowie muszą przestrzegać standardów etycznych. Przypominamy, że Polański przed laty został oskarżony o seks z nieletnią i zmuszony do opuszczenia USA. Inaczej trafiłby do więzienia. Z kolei Bill Cosby niedawno został skazany za napaść seksualną na Andreę Constand. W październiku 2017 wyrzucony z Akademii został też producent Harvey Weinstein, który przez wiele kobiet został oskarżony o molestowanie seksualne.   Polański o decyzji Akademii dowiedział się w Krakowie, gdzie przebywa na festiwalu Netia OFF CAMERA i promuje swój nowy film "Prawdziwa historia".    ZOBACZ:  Tarantino nakręci film o zabójstwie żony Romana Polańskiego! W głównej roli Brad Pitt! Kto jeszcze?   Roman Polański i Bill Cosby wykluczeni z Amerykańskiej Akademii Filmowej   Roman Polański w Krakowie

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner