Edta Herbyś, Rafał Kamiński, Michał Malitowski, Olga Kalicka, Kamil Niecikowski Hanna Żudziewicz, Jacek Jeshke Anna Karczmarczyk, Jacek Jeshke Hanna Żudziewicz, Robert Koszucki Hanna Żudziewicz, Jacek Jeshke
Edta Herbyś, Rafał Kamiński, Michał Malitowski, Olga Kalicka, Kamil Niecikowski
1/5
Edta Herbyś, Rafał Kamiński, Michał Malitowski, Olga Kalicka, Kamil Niecikowski

Premiera "World Of Dance" tuż, tuż, a w niej? Zwycięzcy "Tańca z Gwiazdami"!

Już w piątek, 14 września pierwszy odcinek show „World of Dance”! Program stworzony przez utalentowaną piosenkarkę, aktorkę i tancerkę Jennifer Lopez, zrobił ogromne wrażenie na widzach w Stanach Zjednoczonych, a już tej jesieni będzie można oglądać go w Polsacie. Polscy producenci nie ukrywają ekscytacji i liczą na świetną oglądalność. Pomóc mają w tym znani jurorzy: Michał Malitowski, Edyta Herbuś i Rafał Kamiński. W rolę prowadzących z kolei wcielą się Olga Kalicka, która niedawno ogłosiła, że jest w ciąży oraz brat Tomasza Niecika - Karol, który marzy o karierze w polskiej telewizji.

W premierowym odcinku czeka nas sporo atrakcji, ale i zaskoczeń. Na parkiecie pojawią się bowiem... zwycięzcy "Tańca z Gwiazdami". Jesteście ciekawi o kim mowa? Zerknijcie na następną stronę.

 

Polecamy: Show Roku 2018 - wielki plebiscyt magazynu "Party"! Walka o 1. miejsce trwa!

2/5
Hanna Żudziewicz, Jacek Jeshke
Mat. prasowe

Na scenie show zatańczą: Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke  - tancerze, tworzący parę na parkiecie od ponad 8 lat, która z reprezentuje Polskę w międzynarodowych turniejach tanecznych. Wygrali już trzy największe turnieje na świecie: Blackpool, International i UK, są Mistrzami Polski, finalistami mistrzostw świata i Europy. Oboje wygrali także "Taniec z Gwiazdami" emitowany w Polsacie. Pamiętacie kogo doprowadzili do zwycięstwa?

3/5
Anna Karczmarczyk, Jacek Jeshke
Mat. prasowe

Jacek Jeshke triumfował z Anną Karczmarczyk, w 18. edycji "Tańca z Gwiazdami". Byli faworytami jurorów od samego początku.

4/5
Hanna Żudziewicz, Robert Koszucki
Mat. prasowe

Hanna Żudziewicz pomogła zdobyć Kryształową Kulę Robertowi Wabichowi, w 19. edycji show. 

5/5
Hanna Żudziewicz, Jacek Jeshke
Mat. prasowe

Premiera "World Of Dace" już w piątek, 14 września w Polsacie o 20.00. Będziecie oglądać?