Hanna Lis, Łukasz Jemioł, Azja Express

"Straciłam wizerunek...!" Zaskakujące wyznanie Hanny Lis. O co chodzi?

Hanna Lis, Łukasz Jemioł, Azja Express

Choć dla Hanny Lis przygoda z programem "Azja Express" już się skończyła, to dziennikarka wciąż wspomina tę wyprawę jako jedną z najwspanialszych przygód w swoim życiu. Mimo to złośliwi wciąż zarzucają jej, że biorąc udział w telewizyjnym show straciła wizerunek dziennikarki informacyjnej. Co na te zarzuty Lis?

Owszem! Straciłam, ale wizerunek sztywnej baby zapiętej pod szyję w ciasny garniturek. Okazało się, że jednak potrafię się uśmiechnąć, niekiedy, niestety, zakląć, a zważywszy na na warunki, w jakich nieraz przyszło nam spać, wcale nie jestem taką pańcią - śmieje się w rozmowie z "Party" Hanna Lis.

 

Czy dzięki udziałowi w show Hanna Lis naprawdę odczarowała swój wizerunek? Specjalnie dla "Party" wypowiedzieli się też inni uczestnicy "Azja Express", m.in. Leszek Stanek. Co powiedział o Lis? 

Hanna, jeszcze wtedy Smoktunowicz, którą kojarzyłem jedynie z ekranu, była nazywana przez moją rodzinę pieszczotliwie "Królową Lodu". Kiedy zobaczyliśmy się na żywo na lotnisku, pierwsza do mnie podeszła i się przywitała. Byłem w szoku! (...) Prywatnie Hanka nie ma nic wspólnego z poważną panią z telewizji. Jest towarzyska, rozmowna, ale tylko w otoczeniu osób, do których ma zaufanie - zdradził "Party" Stanek.

Zobacz także: Hanna Lis publicznie przyznała się do choroby!

 

Jesteś ciekaw, co dolega Hannie Lis i co powiedziała o swoim zdrowiu? Jakie będą losy jej programu i jak rysuje się jej dalsza kariera w TVN? Odpowiedź znajdziesz w nowym "Party".

 

Hanna Lis nie zamierza więcej brać udziału w żadnym telewizyjnym show.

Hanna Lis w skórzanej kurtce

 

Na planie "Azja Expressu" dziennikarka zaprzyjaźniła się z Leszkiem Stankiem.

Hanna Lis na ślubie Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana
East News

 

Więcej na temat Hanna Lis Azja Express
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43