Hanna Konarowska wzięła ślub w... trzeciej ciąży! Gwiazda "Barw Szczęścia" stara się utrzymywać regularny kontakt z fanami, ale chyba nikt nie spodziewał się, że Hanna Konarowska szykuje się do aż takiej życiowej rewolucji! Jej post na Instagramie wywołał falę gratulacji i komentarzy. Hanna Konarowska wyznała, że nie tak planowała swoją ślubną uroczystość: "Miało być wielkie wesele..." - opowiada aktorka.

Reklama

Hanna Konarowska w trzeciej ciąży wyszła za mąż!

Hanna Konarowska pochwaliła się na swoim Instagramie uroczymi zdjęciami ze ślubu i wesela, a na dodatek ogłosiła, że spodziewa się trzeciego dziecka! Aktorka przez 10 lat była związana z Jakubem Wonsem, z którym ma córkę Zofię. Aktualnie Jakub Wons jest partnerem Anny Muchy.

Tuż po rozpadzie tej relacji, Hanna Konarowska odnalazła szczęście w ramionach nowego partnera, Łukasza Nowińskiego. Para doczekała pierwszego dziecka doczekała się w 2018 roku. Dopiero niedawno okazało się, że Hanna Konarowska razem z ukochanym już od dłuższego czasu planowali piękny ślub i huczne wesele. Tymczasem pandemia i nowy członek rodziny zweryfikowali te plany! Świeżo upieczona panna młoda śmieje się z tej zbieżności zdarzeń i chociaż nic nie poszło tak, jak zaplanowała, jest bardzo szczęśliwa!

hannakonarowska.nowinska

Mówi się „chcesz rozśmieszyć Pana Boga, opowiedz mu o swoich planach”
Miało być wielkie wesele, 150 osób minimum, ceremonia na szczycie góry potem zabawa do białego rana. Trzecia ciąża miała być po… Przyszła pandemia.
Był mały kameralny ślub w cudownej restauracji na naszej kochanej Saskiej Kępie wśród najbliższej rodziny i przyjaciół. Finito o 00:00 - rozpoczyna aktorka, po czym wylicza:
ciąża numer trzy przed ślubem: bach!
remont mieszkania przedłużony o dwa miesiące
dzień po ślubie wyprowadzka z wynajętego na czas remontu, trzeciego już, mieszkania
weekend miodowy z dziećmi

Hanna Konarowska przyznała, że ta niespodziewana zmiana nie zrobiła na niej żadnego wrażenia, a nawet jest zadowolona, że ta ważna uroczystość odbyła się w takich okolicznościach. W końcu najważniejsze jest to, że jest bardzo szczęśliwa!:

Zobacz także

I co? I nic. I bosko! ❤️Wzruszająco, cudownie, tanecznie, pysznie, w pełnym deszczu (po dwóch tygodniach upalnego września), adidasach i mokrej sukni.
Jesteśmy obrzydliwie szczęśliwi - zapewnia aktorka.

Pod postem pojawiło się mnóstwo gratulacji i życzeń. Do których oczywiście i my się dołączamy!

Zobacz także: Klaudia Halejcio planuje ślub! Czy wspólnie z partnerem wyznaczyli już datę uroczystości?

Hanna Konarowska jest córką aktorów Joanny Szczepkowskiej i Mirosława Konarowskiego. Jej świadkową na ślubie była piękna siostra, Maria Konarowska, także aktorka, bardzo dobrze znana widzom z telewizyjnych produkcji, m.in.: "Azja Express".

Hanna Konarowska wybrała na swój ślub, piękną, beżową suknię, idealnie podkreślającą jej zaokrąglony brzuszek. Złota biżuteria i kunsztowny makijaż dopełniły całości, a panna młoda wygląda po prostu przepięknie!

Reklama

Ciesz się cerą promienną i zdrową niczym gwiazdy ekranu! Kod rabatowy Minti Shop pozwoli Ci kupić niezbędne kosmetyki w atrakcyjnie obniżonych cenach!

hannakonarowska.nowinska
Reklama
Reklama
Reklama