Polska gwiazda pochwaliła się ciążowym brzuszkiem
Instagram

Baby boom trwa w najlepsze! Kolejna gwiazda pochwaliła się ciążowym brzuszkiem!

Polska gwiazda pochwaliła się ciążowym brzuszkiem
Instagram

Baby boom w polskim show-biznesie trwa w najlepsze! Ostatnio do grona szczęśliwych mam dołączyły Marina, Kinga Korta i Julia Pietrucha. Na narodziny swoich pociech czekają jeszcze m.in. Odeta Moro, Olga Frycz i Małgorzata Socha. Teraz okazuje się, że kolejna polska gwiazda spodziewa się dziecka! Aktorka, która kilka lat temu urodziła córeczkę, pochwaliła się, że za kilka miesięcy urodzi drugie dziecko. Domyślacie się o kogo chodzi? To Hanna Konarowska!

Hanna Konarowska pokazała ciążowy brzuszek

Hannę Konarowską z pewnością kojarzycie z takich produkcji jak: "Pitbull", czy "Tango z aniołem". Aktorka opublikowała w sieci zdjęcia, na których pozuje z dużym ciążowym brzuszkiem. Przy okazji pokazała przystojnego partnera! 

Bardzo jestem dumna z naszej sesji, ale zanim ją pokaże to kilka zdjęć zakulisowych czyli tak zwany #backstage 😊 brzuszek miał być niewidoczny, ale tutaj się ukazał, to się chwale #sesja odbyła się jakiś czas temu więc teraz już nic nie ukryje 😂🙈- ciężarna gwiazda napisała na Instagramie. 

Zobaczcie rosnący brzuszek Hanny Konarowskiej. Przyszła mama wygląda pięknie! 

Zobacz także: Gwiazda "Azja Express" Maria Konarowska ma bardzo znaną siostrę! Przyszła z nią na imprezę ZDJĘCIA

Hanna Konarowska jest w ciąży.

 

 

Bardzo jestem dumna z naszej sesji, ale zanim ją pokaże to kilka zdjęć zakulisowych czyli tak zwany #backstage 😊 brzuszek miał być niewidoczny, ale tutaj się ukazał, to się chwale #sesja odbyła się jakiś czas temu więc teraz już nic nie ukryje 😂🙈 miałam wątpliwości, czemu miałaby służyć taka prywatna sesja fotograficzna, ale ogromnie się cieszę, że się na nią zdecydowałam #życie jest krótkie i #warto zatrzymywać #piękne #chwile Dziękuje @weronika_lawniczak za prawdę i za #ciekawość bo dzięki tej ciekawości człowiekiem Weronika robi tak #piękne #zdjęcia Dziękujemy też @magiagontarczuk_makeup_artist za dodanie nam urody 😎 #makeup to w końcu #ważna #sprawa 😋 #moja #miłość #photoshoot #inlove #carpediem #beautiful #moments #pregnancy #myman #feel #like #a #women #kobietąbyć

Post udostępniony przez Hanna Konarowska (@hannakonarowska)

Siostra Hanny Konarowskiej wystąpiła w show Azja Express.

Maria Konarowska w czarnej marynarce
 

Przeładuj

Czy Klaudia El Dursi sama wzięłaby udział w "Hotel Paradise" jako uczestniczka?

zobacz 00:52