Halle Berry w 6 miesiącu ciąży
ONS

Pierwsze zdjęcia 47-letniej Halle Berry w ciąży [PAPARAZZI]

Halle Berry w 6 miesiącu ciąży
ONS

Ciąże w show-biznesie od zawsze wzbudzały sporo emocji. W tym roku w naszym kraju sporo gwiazd przywita swoje pociechy. Natomiast świat od kilku miesięcy żyje błogosławionym stanem księżnej Kate, a także emocjonuje się dzieckiem Kim Kardashian, które urodziło się przed terminem kilka dni temu. Przypomnijmy: Kim Kardashian urodziła przed terminem!

Sporo sensacji wzbudziła również wiadomość o tym, iż drugiego dziecka spodziewa się 47-letnia Halle Berry. Aktorka aktualnie jest w szóstym miesiącu ciąży. Paparazzi przyłapali gwiazdę w Hollywood, jak wracała z lunchu. Fotoreporterzy mieli sporo szczęścia, gdyż gwiazda miała na sobie stylizację, która idealnie podkreślała jej zaokrąglony brzuszek.

Aktorka, która na czerwonym dywanie zawsze prezentuje się w szykownych kreacjach, na co dzień wybiera styl sportowy. Na ulicach Los Angeles można spotkać ją w dresowych spodniach i luźnych topach. Tym razem jej casualowy look wyeksponował jej ciążowe krągłości. Berry jednak w błogosławionym stanie wygląda kwitnąco i promiennie.

Jak oceniacie stylizację Halle Berry. My doceniamy fakt, że gwiazda pomimo ciąży nie goni za modowymi trendami, tak jak robiła to Kim Kardashian.
 

Więcej na temat Halle Berry gwiazdy w ciąży
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01