ONS
Newsy

Mlynkova zachwyca się nowym kochankiem: Ten jest najlepszy

Łukasz Nowicki nie ma powodów do radości

W ostatnim czasie w życiu Haliny Mlynkovej zaszło wiele zmian, zwłaszcza w życiu prywatnym. Piosenkarka rozstała się ze swoim mężem Łukaszem Nowickim, z którym wychowuje syna, 10 -letniego Piotra. Teraz jednak cieszy się nowym związkiem - z producentem Leszkiem Wronką, który pełni również funkcję menadżera Ewy Farnej. I to właśnie dzięki młodej wokalistce z Czech, rozkwitło uczucie muzyków. Wczoraj, w programie "Dzień Dobry TVN" para udzieliła wspólnie wywiadu.

Zobacz: Mlynkova o nowej miłości: dzięki Ewie Farnej rozkwitło uczucie

Związek Haliny Mlynkowej z Leszkiem Wronką wzbudza wiele emocji wśród jej fanów, media również z zainteresowaniem śledzą życie gwiazdy. Jej wielbiciele często spekulują z kim wokalistka powinna się związać, z kim nie, oraz kto byłby dla niej najlepszym partnerem. Jednak artystka zapewnia, że obecny mężczyzna z którym jest, zdecydowanie przebija innych kandydatów. 

Mogę tylko powiedzieć, nie oceniajcie już, nie musicie, ten jest najlepszy. Głębokie spojrzenie w oczy i wszystko wiadomo. Znamy się od zawsze, tylko nasze drogi rozchodziły się - mówi Mlynkova.


Początek ich znajomości nie należał do najłatwiejszych. Gdy producent muzyczny chciał nawiązać współpracę z gwiazdą, ta odesłała go do swojego menadżera.

Myślałem, jak do niej podejść. Wymyśliłem, że zrobię  jej koncert w Pradze, w ramach imprezy biznesowej, czesko -polskiej. Chciałem się z nią skontaktować, ale ona na to mówi, że wszystkie sprawy tego typu proszę załatwiać przez moją menadżerkę - tłumaczy Wronka.


Próbując umówić się z artystką na kolację, Halina potraktowała zaproszenie jako kolejne spotkanie biznesowe, więc przyszła na nie z agentką. Jak widać, droga do miłości nie jest zawsze prosta, ale patrząc na parę, warto pokonywać wszelkie trudności.

Zobacz: "Zakochałem się w Halinie, bo przefarbowała włosy na blond"

mlynk luk nowicki.jpg

Halina Mlynkova i Leszek Wronka w TVP


Mlynkova pierwszy raz z facetem na imprezie:
 

Halina Mlynkova po raz drugi zostanie mamą
ons
Newsy
Mlynkova i Wronka zostaną rodzicami? Decyzję podjął za nich ktoś inny
W życiu gwiazdy szykują się zmiany

Halina Mlynkova ma ostatnio sporo powodów do zadowolenia. Piosenkarka została doceniona w Opolu, gdzie otrzymała jedną z najważniejszych na Festiwalu, a obserwatorzy świata mody coraz lepiej wyrażają się o jej stylizacjach oraz zmianie wizerunku, który dokonywał się na przestrzeni ostatnich lat. Gwiazda, która zaczynała w zespole Brathanki, z pewnością przeżywa prawdziwy rozkwit swojej kariery. Przypomnijmy: Mlynkova opowiedziała o dramatycznych kulisach rozstania z zespołem Również w życiu Haliny wszystko układa się wprost idealnie. Wokalistka zaręczyła się ze swoim partnerem Leszkiem Wronką . Niestety do ślubu nie dojdzie w najbliższym czasie, ponieważ oboje ciężko pracują i nie mają czasu na ślub. Nie jest jednak wykluczone, że do ceremonii dojdzie już na wiosnę przyszłego roku. Para wychowuje syna Haliny z pierwszego małżeństwa gwiazdy z Łukaszem Nowakiem, z którym rozstała się w pokojowej atmosferze. W rozmowie z "Na żywo" Halina wyznała, że jej 7-letni syn marzy o rodzeństwie. Rozmawiał już nawet w tej sprawie z Wronką, z którym łączą go przyjacielskie relacje. Dziś są to najważniejsi mężczyźni w życiu Haliny, dlatego tak ważne jest dla niej to, żeby obaj umieli się ze sobą porozumieć.   Piotruś chciałby mieć siostrzyczkę. Nawet wczoraj rozmawiali o tym z Leszkiem. Snuli marzenia. Nie wtrącałam się do tej męskiej rozmowy. Zobaczymy, co życie przyniesie... - czytamy.   Trzymamy kciuki i mamy nadzieję, że już w przyszłym roku zobaczymy wokalistkę z ciążowym brzuszkiem. Zobacz: Magda Mołek przez przypadek zdradziła sekret Haliny Mlynkovej   Halina Mlynkova królową Opola:

Magda Mołek zdradziła sekret Haliny Mlynkovej
TVN
Newsy
Ups... Magda Mołek przez przypadek zdradziła sekret Mlynkovej i jej kochanka
To się nazywa bystre oko

Ostatnie miesiące to wielkie zmiany w życiu Haliny Mlynkovej . Była wokalistka Brathanków postanowiła, że będzie kontynuowała przygodę z muzyką i niedawno wydała swój drugi solowy album. Większe zmiany zaszły jednak w jej sferze uczuć - gwiazda rozstała się z mężem Łukaszem Nowickim z którym ma 10-letniego syna Piotra oraz związała z producentem i menadżerem Ewy Farnej, Leszkiem Wronką . Miesiąc temu para pojawiła się w studiu "Dzień dobry TVN" gdzie opowiadała o swojej miłości. Mlynkova pokusiła się nawet o odważne stwierdzenie w stosunku do nowego partnera. Przypomnijmy: Mlynkova o nowym kochanku: Ten jest najlepszy Para ponownie pojawiła się w studiu TVN, tym razem po to, żeby opowiedzieć o tym jak żyje im się dzieląc swój czas między Czechami i Polską, zdradzili też szczegóły nowego teledysku Ewy. W pewnym momencie prowadząca program, Magda Mołek dokonała odkrycia - na palcu gościa zauważyła pierścionek: Czy ja tam dobrze widziałam jakiś pierścionek na lewej ręce? Tak mi coś błysnęło jakimś porządnym kamieniem... - zapytała wyraźnie zaskoczoną Halinę Po czym zaczęła się tłumaczyć, że jest to tylko i wyłącznie jej odkrycie a nie podpowiedź osoby z produkcji o co zaczęła posądzać ją wokalistka: Jestem jak sroka - jak coś błyszczy to ja od razu to widzę - wyjaśniła. Halina i Leszek, którzy znaleźli się pod ścianą nie mieli innego wyjścia i przyznali się do tego, że podczas romantycznego pobytu w Czechach zaręczyli się. Gratulujemy! Mlynkova z facetem na imprezie:

Halina Mlynkova spotyka się z Leszkiem Wronką
Akpa
Newsy
Mlynkova spotyka się z menadżerem Ewy Farnej
Przystojny?

W maju ubiegłego roku Halina Mlynkova rozwiodła się z Łukaszem Nowickim. Para zdecydowała się zakończyć relację w atmosferze spokoju i przyjaźni. Teraz okazuje się, że piosenkarka znalazła nową miłość. Jak informuje magazyn "Flesz", Halina związała się z Leszkiem Wronką , który na co dzień pracuje jako czeski producent muzyczny i... menadżer Ewy Farnej . - Halina i Leszek spotykają się prywatnie - potwierdza w rozmowie z "Fleszem" menadżerka wokalistki Monika Małyszek. Pierwszym "dzieckiem" pary będzie nowy album Haliny. Leszek podobno czuwa nad jego produkcją. Z pewnością taki układ nie tylko przysporzy Mlynkovej wielu radosnych chwil, ale także zapewni jej komercyjny rozgłos przy okazji premiery płyty, a może i otworzy drzwi do kariery w rodzinnych Czechach? Życzymy dużo szczęścia. Halina Mlynkova w sesji dla magazynu "Viva!":

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner