Party Stories
Halina Mlynkowa jest w ciąży.
Newsy

Halina Mlynkova jest w ciąży! Zdradziła, dlaczego chciała to ukrywać do samego końca 

Halina Mlynkova po raz kolejny zostanie mamą. Drugie dziecko piosenkarki przyjdzie na świat lada moment. Dlaczego ukrywała ciążę?

Halina Mlynkova i jej nowy partner, Marcin Kindla, spodziewają się dziecka! Piosenkarka, która ma już 17-letniego Piotra - owoc związku z aktorem Łukaszem Nowickim - po raz drugi zostanie mamą. Choć przez długi czas gwiazda z powodzeniem ukrywała wesołą nowinę, teraz postanowiła podzielić się swoim szczęściem z fanami. Jak się okazuje, do porodu zostało naprawdę niewiele czasu! Czy gdyby nie jej występ w "Pytaniu na śniadanie" Halina Mlynkova trzymałaby to w tajemnicy do samego końca?

Pierwsza reakcja Idy Nowakowskiej na ciążę? Gwiazda "Dance Dance Dance" od razu to przyznała...

Halina Mlynkova spodziewa się drugiego dziecka 

43-letnia gwiazda, która w 2020 roku rozstała się z Leszkiem Wroną, dziś nie tylko odnalazła miłość w ramionach innego mężczyzny, ale i czeka na nowy etap w życiu, bo już niebawem po raz drugi zostanie mamą! Halina Mlynkova i Marcin Kindla zdecydowanie trzymali swój związek z dala od błysku fleszy i bardzo dbali o swoją prywatność, a z powodu panującej pandemii, nikogo nie dziwił brak artystki w mediach. Tymczasem okazało się, że przez wiele miesięcy piosenkarka ukrywała przed fanami swoje szczęście. Kiedy w niedzielę postanowiła podzielić się z nim podczas wizyty w "Pytaniu na śniadanie", nikt nie krył swojego zaskoczenia. 

Mogę powiedzieć, że jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Myślę, że będzie fajnie. Fajnie, że Piotrek będzie miał rodzeństwo, choć będzie między nimi spora różnica wieku - wyznała piosenkarka.

Jak się okazuje, po programie na piosenkarkę spłynęła cała masa życzeń, a teraz artystka postanowiła nie tylko podziękować swoim fanom, ale również pogratulować Mateuszowi Szymkowiakowi, sugerując, że gdyby nie on, fakt o jej ciąży byłby trzymany w tajemnicy do samego końca. Drugie dziecko gwiazdy pojawi się na świecie już niebawem! W poście, który opublikowała na łamach swoich mediów społecznościowych zdradziła dużo więcej, niż przed kamerami:

No kochani... chciałam Wam z całego serca ❤️ podziękować za wszystkie życzenia, ciepłe słowa, pozytywne reakcje! Dziewczyny, które przekraczacie kolejne progi w życiu, pamiętajcie, że szczęście w różnej postaci i niespodzianki czekają na nas na każdym etapie życia!

Nie ukrywam, że chcieliśmy zachować tę informację dla siebie do samego końca, a niewiele już zostało, ale czujne oko ekipy Mateusza Szymkowiaka dopatrzyło się od razu! 😍🙈 Mateusz Szymkowiak gratuluję dziennikarskiej żyłki! Serio!😜

Trzymajcie za nas kciuki i do zobaczenia na koncertach! Wyczekujcie kolejnych muzycznych projektów, bo na razie nie zwalniamy tempa 😍.

Fani artystki nie kryją swojej ekscytacji, a w komentarzach pojawiły się już nawet pierwsze propozycje imion. Co więcej, Halina Mlynkova nie ma zamiaru rezygnować ze swojej muzycznej kariery i ma w kieszeni kilka nowych projektów. Jak widać w przypadku uwielbianej gwiazdy przyszłe miesiące będą bardzo ciekawe nie tylko pod względem prywatnym, ale i zawodowym. Gratulujemy!

Zobacz także: Sarsa urodziła pierwsze dziecko! Ukrywała ciążę przez 9 miesięcy. "Cieszę się, że mogę osobiście podzielić się tym z Wami..."

43-letnia Halina Mlynkova jest w ciąży! Jak zdradziła piosenkarka, do samego końca już niewiele zostało. Artystka niebawem powita na świecie swoje drugie dziecko.

No kochani... chciałam Wam z całego serca ❤️ podziękować za wszystkie życzenia, ciepłe słowa, pozytywne...

Opublikowany przez Halina Mlynkova Poniedziałek, 3 maja 2021

Ze swojego pierwszego małżeństwa z Łukaszem Nowickim, Halina Mlynkova ma syna Piotra. Choć pamiętamy go jako małego chłopczyka, dziś ma juz 17 lat!

Halina Mlynkowa jest w ciąży.
VIPHOTO
 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Halina Mlynkova został blondynką
ONS
Newsy
Halina Mlynkova przefarbowała się na jasny blond. Pasuje jej?
Miłość do menadżera Ewy Farnej jej służy

Halina Mlynkova w zeszłym roku zakończyła kilkuletnie małżeństwo z Łukaszem Nowickim. Piosenkarka jednak długo nie rozpaczała po nieudanym związku i dość szybko związała się z producentem muzycznym i menadżerem Ewy Farnej Leszkiem Wronką . Zobacz: Mlynkova pokazała się oficjalnie z nowym partnerem Okazuje się, że nowa miłość uskrzydliła gwiazdę i sprawiła, że Mlynkova postanowiła zmienić fryzurę. Wokalistka przefarbowała się na bardzo jasny blond. Do tej pory była szatynką. Jak wam się podoba w takim wydaniu? Halina Mlynkova w obiektywie magazynu "Viva!":

Halina Mlynkova spotyka się z Leszkiem Wronką
Akpa
Newsy
Mlynkova spotyka się z menadżerem Ewy Farnej
Przystojny?

W maju ubiegłego roku Halina Mlynkova rozwiodła się z Łukaszem Nowickim. Para zdecydowała się zakończyć relację w atmosferze spokoju i przyjaźni. Teraz okazuje się, że piosenkarka znalazła nową miłość. Jak informuje magazyn "Flesz", Halina związała się z Leszkiem Wronką , który na co dzień pracuje jako czeski producent muzyczny i... menadżer Ewy Farnej . - Halina i Leszek spotykają się prywatnie - potwierdza w rozmowie z "Fleszem" menadżerka wokalistki Monika Małyszek. Pierwszym "dzieckiem" pary będzie nowy album Haliny. Leszek podobno czuwa nad jego produkcją. Z pewnością taki układ nie tylko przysporzy Mlynkovej wielu radosnych chwil, ale także zapewni jej komercyjny rozgłos przy okazji premiery płyty, a może i otworzy drzwi do kariery w rodzinnych Czechach? Życzymy dużo szczęścia. Halina Mlynkova w sesji dla magazynu "Viva!":

Facebook Haliny Mlynkovej
Newsy
Halina Mlynkova pokazała się oficjalnie z nowym partnerem
Wokalistka już nie ukrywa bliskich relacji z menadżerem Ewy Farnej

Rok temu Halina Mlynkowa zakończyła kilkuletnie małżeństwo z Łukaszem Nowickim . Para dla dobra syna rozstała się w przyjaźni i pełnej zgodzie. Media od razu zainteresowały się życiem prywatnym pięknej wokalistki i szukały dla niej nowego partnera. Na początku lipca magazyn "Flesz" poinformował, że Mlynkova postanowiła związać się z czeskim producent muzycznym i menadżerem Ewy Farnej Leszkiem Wronką . Mężczyzna nie tylko jest bliski sercu wokalistki, ale i pomaga jej w pracy nad nową płytą. Zobacz: Mlynkova spotyka się z menadżerem Ewy Farnej Do tej pory para unikała pokazywania się publicznie. Dziś Halina Mlynkova pochwaliła się na swoim Facebooku wspólnym zdjęciem z nową sympatią. Uśmiechnięta i zadowolona para siedziała w samolocie. - Lecimy! W celu bardzo, ale to bardzo muzycznym! Już za moment... Kierunek: PRAGA - napisała gwiazda. Oficjalnie wokalistka jeszcze nie potwierdziła, że w jej życiu pojawił się nowy mężczyzna. Ale to już chyba tylko kwestia czasu. Może jakiś duet z Ewą Farną? Piękna Halina Mlynkova w magazynie "Viva!":

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner