Haker włamał się na Twittera Magdy Mielcarz
AKPA
Newsy

Magda Mielcarz padła ofiarą hakera z Rosji

Jakie szkody wyrządzono gwieździe?

Ostatnio jeden z dwutygodników podał informację, że haker z Afryki włamał się na maila jurorki "MasterChefa" Anny Starmach. Celebrytka straciła dostęp do poczty, a jej znajomi otrzymali z jej konta informację z prośbą o przelanie pieniędzy na wskazany numer konta. Przypomnijmy: Gwiazda TVN padła ofiarą hakera z Afryki

Kilka dni temu haker włamał się na Twittera pięknej Magdy Mielcarz. O całym zdarzeniu piękna aktorka poinformowała w jednym ze swoich ostatnich wpisów. Włamania na jej konto najprawdopodobniej dokonał internetowy bandyta z Rosji.

- Ktoś włamał mi się na Twittera. Muszę skasować profil. Nie śledzę nikogo z Rosji - napisała Magda


Aktorka nie skomentowała bliżej całego zamieszania i nie wiemy czy haker wyrządził Magdzie jakieś większe szkody. W końcu intruz miał dostęp do jej danych. Zobacz: "Skandaliczne naruszenie prywatności i bezpieczeństwa moich dzieci"

Myślicie, że więcej polskich gwiazd powinno czuć się teraz zagrożonych atakami ze strony przestępców tych realnych, jak i wirtualnych?

Magda Mielcarz w obiektywie "Vivy!":

Wojciech Szczęsny tłumaczy się z nagich zdjęć
Newsy
Wojtek Szczęsny wydał oświadczenie w sprawie nagich zdjęć na jego Instagramie! Co się stało?!
Co napisał piłkarz? Zobacz!

Wojtek Szczęsny padł ofiarą hakerów - ktoś włamał mu się na konto i zamieścił mnóstwo nagich i wyuzdanych zdjęć pewnej kobiety, nie jakiej Amandy Hot. Bramkarz oczyścił już swoje konto z szokujących obrazów i wydał oświadczanie. Co napisał?   Oświadczanie Wojtka Szczęsnego w sprawie nagich zdjęć Jak już zapewne zdajecie sobie sprawę, moje konto zostało zhakowane. Naprawdę przepraszam za zdjęcia, jakie zostały tu opublikowane. W tej chwili zdołałem już odzyskać dostęp do konta, ale wygląda na to, że haker wciąż ma taki dostęp. Pracujemy razem ze specjalistami, by jak najszybciej rozwiązać ten problem - czytamy w oświadczanie Szczęsnego.  Zobacz:  Szok! Do sieci wyciekły wszystkie dane Farnej, Młynarskiej, Szyca i...   Osoby, które wchodziły na Instagram  Szczęsnego  mogły w pewnym momencie być zaszokowane tym co zobaczyli. Oby jak najszybciej udało mu się odzyskać w pełni kontrolę nad jego Instagramem.    Zobacz także:  Szokujące zdjęcia na Instagramie Wojciecha Szczęsnego! Padł ofiarą ataku hakerów!   Wojtek Szczęsny na chwilę zmienił się w Amandę Hot na Instagramie.   Haker zamieścił tego typu zdjęcia na Instagramie Wojtka.    Wojtek Szczęsny i jego oświadczenie.  

Britney Spears
ONS
Newsy
"Britney Spears nie żyje" - podało Sony Music. Na profil wytwórni włamał się haker!
"Britney Spears nie żyje" - podało Sony Music. Na profil wytwórni włamał się haker!

"Britney Spears zginęła w wypadku. Wkrótce podamy więcej szczegółów" - taka informacja pojawiła się na oficjalnym profilu Sony Music. Informacja o śmierci popularnej piosenkarki natychmiast obiegła internet. Wielbiciele talentu Britney Spears pogrążyli się w żalu i zaczęli składać kondolencje rodzinie gwiazdy. Po pół godzinie okazało się jednak, że jest ona nieprawdziwa. Na Twittera wytwórni włamał się haker, który był autorem szokującego postu.   Zobacz też:  Pomarańczowa twarz i TA „kreacja’’ - Britney Spears pokazała za dużo i zaliczyła wielką WPADKĘ! ZDJĘCIA   Fałszywa informacja o śmierci Britney Spears - szczegóły   Post o wypadku gwiazdy udostępniony m.in. przez profil Boba Dylana. W internecie zawrzało. Zaczęły pojawiać się domysły o tym, że gwiazda mogła zostać postrzelona. Na krótko przed opublikowaniem się w sieci informacji o rzekomej śmierci Britney Spears, na Instagramie piosenkarki pojawił się filmik z rodzinnego polowania z synami artystki. Na szczęście, informacje nie potwierdziły się. CNN podał, że Britney Spears ma się dobrze. Potwierdził to również menadżer gwiazdy. Wszystkie fałszywe posty już zniknęły z internetu.   Polecamy:  Ślub, rozwód, śmierć: co nas najbardziej stresuje   Na Twitterze Sony Music pojawiła się informacja o śmierci Britney Spears. Okazało się, że to nieprawda. Na profil włamał się haker. Ten filmik z polowania stał się obiektem domysłów.   Some good hunting and zip lining for the holidays! Merry Christmas!! 🎄 Film zamieszczony przez użytkownika Britney Spears (@britneyspears) 25 Gru, 2016 o 8:42 PST Britney Spears ma się dobrze! Fani artystki mogą być spokojni.

Magda Mielcarz w filmie z Penelope Cruz
ONS
Newsy
Mielcarz zagrała w filmie z Penelope Cruz. Kto jej załatwił tę rolę?
Magda o zagranicznym sukcesie

Magda Mielcarz w show-biznesie pierwsze kroki stawiała jako modelka. Jednak jej niezwykła uroda szybko została zauważona przez ludzi z branży filmowej. W ten sposób dostała rolę Ligii w ekranizacji powieści "Quo Vadis", który otworzył jej drogę do wielkiej kariery. Zobacz: "Muszę mieć swoje własne pieniądze" Na planie produkcji Magda poznała Pawła Deląga . Ta znajomość zaowocowała tym, że później Mielcarz została zauważona za granicą i wystąpiła w filmie "Fanfan Tulipan" wraz z Penelope Cruz . O tym jak to się stało, gwiazda opowiedziała w programie Marcina Tyszki. - Moją pierwszą pracę we Francji załatwił mi Paweł Deląg. Pojechał tam szukać agencji i ja byłam na materiałach z nim, zdjęciach. On mi gdzieś tam umożliwił kontakt z tą agentką, która mnie natychmiast zaprosiła na zdjęcia próbne. To było do filmu Luca Bessona . Ja ten film zaraz dostałam. Pawłowi jestem bardzo wdzięczna - powiedziała Mielcarz.   Dzięki roli u Bessona międzynarodowa kariera Magdy nabrała tępa i w kolejnych latach modelka nie tylko pojawiała się na okładkach magazynów, ale zgarnęła jeszcze kilka następnych ról w europejskich i hollywoodzkich produkcjach. Aktualnie Mielcarz wiedzie spokojne życie w Los Angeles u boku męża i dwójki córek. Za to Deląg jest gwiazdą w Rosji . Może tam też jakaś rola? Kiedyś? Zobacz: Deląg o sukcesach w Rosji Mielcarz w filmie "Fanfan Tulipan": Śliczna Magda Mielcarz w obiektywie "Vivy!":

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner