Hailey Baldwin, Justin Bieber
EastNews

Justin Bieber nie spieszy się do ołtarza! Już po raz trzeci przełożył ślub z Hailey! To przez Selenę Gomez?

Hailey Baldwin, Justin Bieber
EastNews

 

Justin Bieber i Hailey Baldwin  do tej pory wciąż nie mogą wybrać daty na swój ślub kościelny. Jak donoszą zagraniczne media, a dokładnie TMZ, jedna z najpopularniejszych par w show-biznesie już po raz trzeci przełożyła uroczystą ceremonię. Mimo że Bieber i Baldwin są już małżeństwem, to jednak pragną przysiąc sobie miłość również przed Bogiem. Piosenkarz i modelka nigdy nie wstydzili się swojej wiary. Justin niejednokrotnie próbował nawrócić nawet znajomych czy fanów. Czy w 2019 roku Justin i Hailey wezmą ślub?

 

Kiedy ślub Justina i Hailey?

 

Pierwszy ślub pary odbył się we wrześniu 2018 roku. Justin i Hailey powiedzieli sobie "tak" w Nowym Jorku. Ceremonia miała jednak charakter bardzo urzędowy, a piosenkarz i modelka nigdy nie ukrywali, że marzą o pięknym ślubie w otoczeniu rodziny, przyjaciół i przede wszystkim Boga.

 

Niestety, młode małżeństwo nie potrafi się porozumieć w sprawie kościelnego ślubu. Według TMZ, blisko 300 gości po raz trzeci dostało już informację o zmianie daty uroczystości. Wcześniejsze spekulacje mówiły, że Justin i Hailey pragną pobrać się przed urodzinami Kanadyjczyka, czyli przed 1 marca. Ale jak informuje serwis, ślub "nie odbędzie się w najbliższym czasie". Powodem wiecznych zmian jest ponoć niezdecydowanie Biebera i Baldwin. Gwiazdy chcą, aby wszystko było perfekcyjnie. Nieustannie zatem zmieniają swoje wcześniejsze decyzje.

 

Czy Justin zaprosi Selenę Gomez na ślub? 

 

Na liście gości Justina i Hailey znaleźli się m.in. Kylie Jenner, Travis Scott, Chris Brown, a także Drake! Nie wiadomo, czy para zdecydowała się zaprosić pierwszą miłość Kanadyjczyka, mianowicie Selenę Gomez. Ponoć piosenkarka wciąż jest ważna dla Justina Biebera. Niestety, wiadomość o pierwszym ślubie załamała gwiazdę Disneya. Selena przez kilka miesięcy dochodziła do siebie w szpitalu psychiatrycznym. Jednak mówi się, że gwiazda pogodziła się już ze stratą ukochanego. Czy Justin i Hailey powinni zaprosić Selenę na ślub? 

 

Zobacz też: Mama Justina Biebera pierwszy raz o Hailey Baldwin! Nie uwierzysz, jak ją nazwała!

 

Hailey i Justin planują kościelny ślub 

Hailey Bieber
East News

Czy w 2019 roku staną na ślubnym kobiercu? 

Justin Bieber, Hailey Baldwin
East News

Więcej na temat Justin Bieber Hailey Baldwin
Przeładuj

Pamiętacie "polskiego hydraulika"? Dziś Piotr Adamski ma 36 lat. Wiemy jak wygląda i czym się zajmuje!

zobacz 00:59