East News

Żona Justina Bieber, Hailey od kilku miesięcy żyje w wielkim stresie. Oczy dziennikarzy i fanów są skierowane na brzuch modelki. Wszyscy wypatrują zaokrąglonego brzuszka u gwiazdy. Czy Hailey Bieber jest już w ciąży? Justin Bieber poinformował ostatnio, że w najbliższym czasie nie zostanie ojcem! Wszystko z powodu problemów, z którymi muszą poradzić sobie gwiazdy. Ostatnio Kanadyjczyk poprosił fanów o modlitwę i wyznał, że musi przerwać karierę, żeby skupić się na swoim zdrowiu psychicznym. 

Chciałem tylko, żebyście byli na bieżąco i wiedzieli, co się ze mną dzieje i że możecie to jakoś odczuć. Sporo ostatnio przechodzę. Czuję się dziwnie i jestem nieobecny (...) Zawsze jakoś daję radę, więc nie ma się co martwić, ale chciałem prosić was o modlitwę za mnie. Bóg jest łaskawy i nasze modlitwy naprawdę działają - pisał kilka tygodni temu Justin Bieber na swoim Instagramie. 

Teraz okazuje się, że również jego żona ma poważne problemy...

1/4
Hailey Baldwin, Justin Bieber
East News, Ons

Choć na co dzień widzimy ją uśmiechniętą, to okazuje się, że Hailey Baldwin wcale nie ma łatwego życia. Po ślubie z Justinem Bieberem zainteresowanie wokół jej osoby wzrosło. Każdy jej krok jest oceniany i komentowany, co osobie w tak młodym wieku ciężko zaakceptować. 

Zobacz także: Hailey Bieber podsyca plotki o ciąży?! Fani nie mają wątpliwości

2/4
East News

W najnowszym wywiadzie z zagranicznym "Glamour" gwiazda wyznała, że kilka ostatnich miesięcy musiała spędzić na udawaniu, że wszystko u niej dobrze.

Ludzie pytali mnie: "Co u ciebie słychać?", a ja im odpowiadałam: "U mnie w porządku, super". Ale tak naprawdę potrafiłam płakać w pokoju hotelowym całą noc - powiedziała Bieber. 

3/4
hailey_bieber
East News

Modelka powiedziała, że jest szczera i nie boi się powiedzieć, że "życie jest beznadziejne czasami". 

Jest ciężko i trudno. Myślę, że im więcej będziemy o tym mówić, to pomożemy dużej ilości osób znaleźć jakieś rozwiązanie - wyjawiła gwiazda. 

4/4
East News

Hailey dodała, że w życiu pomagają jej bliscy, kochająca rodzina i cudowny mąż. 

Wszyscy mają rzeczy, które nie idą po ich myśli w życiu i nie ma tu znaczenia, kim jesteś (...) Zamiast skupiać się na nich, lepiej zająć się czymś, co idzie ci dobrze, np. ja wiem, że jestem dobra w sporcie -  mówiła. 

Bieber podkreśliła, że to ważne, aby mieć w życiu osoby, na których można polegać. Niestety nie zawsze bliscy są w stanie pomóc, ale to ważne, aby nie zamykać się i otwarcie mówić o swoich problemach.

Więcej na temat Hailey Baldwin Justin Bieber