Selena Gomez
Instagram

Hailey Bieber rozpłakała się na środku ulicy! To przez to, że Justin wciąż kocha Selenę Gomez?!

Selena Gomez
Instagram

Hailey i Justin Bieber budzą ogromne emocje od kiedy tylko związali się ze sobą. Para zaczęła umawiać się na randki zaraz po rozstaniu Justina z Seleną Gomez. Wszyscy podejrzewali, że wokalista chce zrobić na złość swojej byłej dziewczynie, dlatego spotyka się z piękną modelką. Nic bardziej mylnego! Relacja pary potoczyła się błyskawicznie, bo zaledwie po trzech miesiącach Justin i Hailey stanęli na ślubnym kobiercu, co załamało Selenę Gomez, która nie spodziewała się takiego obrotu zdarzeń. W końcu Justin zawsze do niej wracał. 

Jak się jednak ostatni okazało, Selena Gomez wcale nie jest obojętna Justinowi. Niedawno muzyk opublikował długie oświadczenie, w którym przyznał, że wciąż kocha swoją byłą dziewczynę! 

Absolutnie kochałem i kocham Selenę. Zawsze będzie dla niej miejsce w moim sercu, ale jestem teraz zakochany w mojej żonie i ona jest absolutnie NAJLEPSZĄ RZECZĄ, jaka kiedykolwiek mi się przydarzyła - napisał Justin Bieber.

Mimo że Justin podkreślił oczywiście również, że ważniejsza jest dla niego Hailey, to jednak te słowa mogły się jego żonie nie spodobać. Jakiś czas temu zapłakana Hailey została przyłapana na środku ulicy!

Hailey Bieber rozpłakała się na środku ulicy

Czujni paprazzi przyłapali Hailey Bieber zalaną łzami na środku ulicy. Modelka przytulała się do swojego pieska, żeby ukryć łzy. Nie wiadomo, co się stało, być może Hailey rozpłakała się po wpisie Justina, a może nie spodobał jej się fakt, że jej mąż polubił zdjęcie na profilu Seleny? 

Bez względu na powód rozpaczy Hailey, Justin stanął na wysokości zadania i pobiegł do kwiaciarni! Wokalista kupił dla swojej żony piękny bukiet kwiatów. Mamy jednak nadzieję, że poza nim obiecał również poprawę swojego zachowania! 

 

 

Justinowi i Hailey zdarzają się kłótnie w publicznych miejscach

\

Justin Bieber i Hailey Baldwin
East News

Mimo tego, Justin i Hailey bardzo się kochają

Justin, Hailey

 

Więcej na temat Justin Bieber Hailey Baldwin
Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23