Dariusz Gnatowski w szarej koszulce i ciemnej marynarce
East News

Gwiazdy żegnają Dariusza Gnatowskiego. Piotr Cyrwus pokazał zdjęcie aktora sprzed lat "Jest ciężko, kiedy przyjaciele odchodzą"

Dariusz Gnatowski w szarej koszulce i ciemnej marynarce
East News

Gwiazdy żegnają Dariusza Gnatowskiego. W sieci pojawiły się poruszające wpisy, w których przyjaciele i znajomi wspominają uwielbianego przez widzów aktora. Niestety, wczoraj wszystkie media obiegła wiadomość o śmierci Dariusza Gnatowskiego. Gwiazdor serialu "Świat według Kiepskich" miał 59 lat, a jego odejście wstrząsnęło wszystkimi. Spójrzcie tylko na te wzruszające wpisy!

Gwiazdy żegnają Dariusza Gnatowskiego

Dariusz Gnatowski w ciężki stanie trafił do  Szpitala Specjalistycznego im. J. Dietla w Krakowie. Jak poinformowało RMF.FM aktor miał zapalenie płuc i ciężką niewydolność oddechową. Wicedyrektor szpitala w rozmowie z TVN24 przyznał, że specjaliści podejrzewali, że Dariusz Gnatowski miał koronawirusa, jednak ze względu na jego stan nie zdążyli wykonać mu testu. 

Śmierć aktora wstrząsnęła wszystkimi. Koledzy z show-biznesu pożegnali Dariusza Gnatowskiego poruszającymi wpisami. 

- Jest ciężko kiedy Przyjaciele odchodzą...A to był piękny, dobry Przyjaciel!!! Wielkiego serca i inteligencji!!! Żegnam Cię Darku... - napisał Piotr Cyrwus.

- Odszedł mój serdeczny kolega Darek Gnatowski.
Och, jaki to był wspaniały kompan.
Opowiadał dowcipy po góralsku z akcentem nie do podrobienia. Był przy tym skromny i życzliwy życzliwością jaka już dzisiaj jest na wymarciu.
Nikomu nie zazdrościł- wspomina Joanna Kurowska.

- [*]- skomentował krótko Andrzej Grabowski.  

Zobaczcie zdjęcia i wpisy w których gwiazdy żegnają Dariusza Gnatowskiego.

Zobacz także: Dariusz Gnatowski ze "Świata według Kiepskich" nie żyje. Jego żona Anna i córka Julia pomagały mu w walce z chorobą

Piotr Cyrwus żegna swojego przyjaciela, Dariusza Gnatowskiego.

 

Poruszające pożegnanie opublikowała również Joanna Kurowska.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Odszedł mój serdeczny kolega Darek Gnatowski. Och, jaki to był wspaniały kompan. Opowiadał dowcipy po góralsku z akcentem nie do podrobienia. Był przy tym skromny i życzliwy życzliwością jaka już dzisiaj jest na wymarciu. Nikomu nie zazdrościł. O swoich kolegach z Krakowa , Treli, Peszku, Stuhrze , mówił z niekłamanym podziwem.W naszym środowisku to rzadkość. Nie wartościował się odbierając wartość innym. Nie musiał. Miał kręgosłup. Lubiliśmy się. Jakoś nie mogę sobie wyobrazić, że jak przyjadę na plan Kiepskich w styczniu , to nie usłyszę- Joaśka, jak już se tam zagrasz to swoje, to zejdź se na dół w hotelu na piwko”. Chyba się już Gnatu kochany nie napijemy. Myślałam , że w tym roku, worek ze smutkiem już mam zawiązany..... A jednak. Darku, będzie mi Ciebie brakować. Bardzo . Niech ten rok już se pójdzie. W MORDĘ JEŻA.. #pożegnanie #pozegnaniezprzyjacielem #serialepolsatu #friends #friendship #arnoldboczek #smutek #smutno 😢😢😢

Post udostępniony przez Joanna Kurowska (@joannakurowska_official)

Kolegę z serialu pożegnał również Andrzej Grabowski.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

[*]

Post udostępniony przez Andrzej Grabowski (@andrzejgrabowski_official)

 

 

Więcej na temat Dariusz Gnatowski
Przeładuj

Kiedy premiera drugiej części "365 dni"?! Jak koronawirus wpłynął na plany produkcji? Zdradziła Anna Maria-Siekulcka!

zobacz 02:56