Cleo Julia Wróblewska na wyborach Miss Paulina Sykut na wyborach miss Beata Tadla na wyborach miss
gwiazdy na wyborach miss
East News

Paulina Sykut, Cleo, Julia Wróblewska czy Beata Tadla zjawiły się na wyborach Miss Warszawy, które odbyły się w poniedziałek, 6 maja. Gwiazdy chętnie uczestniczą w tego typu wydarzeniach, bo to dla nich wyjątkowa okazja do spotkań, a także zaprezentowania swoich stylizacji na czerwonym dywanie. Tym razem bez wątpienia uwaga wszystkich była zwrócona ku Paulinie Sykut, która zdecydowanie przyćmiła wszystkie gwiazdy i kandydatki do Miss! Przekonajcie się sami, przeglądając poniżej galerię zdjęć i zdecydujcie, który gwiazdorski look najbardziej wam się podobał. 

1/4
Cleo
East News

Cleo rzadko bywa na salonach, dlatego nie sposób było nie zwrócić na nią uwagi. Gwiazda postawiła na błysk - jej sukienka została ozdobiona błyszczącymi dżetami. Do tego Cleo postawiła na jeden z najmodniejszych elementów tego sezonu, czyli bufiaste rękawy. 

2/4
Julia Wróblewska na wyborach Miss
East News

Julia Wróblewska postawiła na skromny look, ale i w jej stylizacji nie zabrakło odniesień do najgorętszych trendów, czyli m.in. koloru żółtego, który w tym sezonie zdecydowanie króluje. Julia Wróblewska wybrała tylko dodatek w tym kolorze, ale to wystarczyło, żeby jej look stał się ciekawszy. 

 

3/4
Paulina Sykut na wyborach miss
East News

Paulina Sykut już od dawna zachwyca was swoimi stylizacjami i podejrzewamy, że tym razem nie będzie inaczej. Gwiazda postawiła bowiem na seksowną suknię maksi w delikatny kwiatowy wzór. Można powiedzieć, że kwiaty wiosną to wyjątkowo banalne rozwiązanie, ale przecież jedno z najmodniejszych! Paulina Sykut udowodniła, że zna się na trendach, dobierając duże kolczyki. 

4/4
Beata Tadla na wyborach miss
East News

Beata Tadla ostatnio nie prezentowała się na czerwonym dywanie, ale tym razem postanowiła zrobić wyjątek. Na tę okazję wybrała bardzo prosty i skromny look - sukienkę w czerwonym odcieniu. Czy intensywna barwa wystarczyła, by wyróżniła się na tle innych gwiazd? Oceńcie sami!

Więcej na temat stylizacje gwiazd