gwiazdy na wyborach miss
East News

Paulina Sykut, Cleo, Julia Wróblewska czy Beata Tadla zjawiły się na wyborach Miss Warszawy, które odbyły się w poniedziałek, 6 maja. Gwiazdy chętnie uczestniczą w tego typu wydarzeniach, bo to dla nich wyjątkowa okazja do spotkań, a także zaprezentowania swoich stylizacji na czerwonym dywanie. Tym razem bez wątpienia uwaga wszystkich była zwrócona ku Paulinie Sykut, która zdecydowanie przyćmiła wszystkie gwiazdy i kandydatki do Miss! Przekonajcie się sami, przeglądając poniżej galerię zdjęć i zdecydujcie, który gwiazdorski look najbardziej wam się podobał. 

1/4
Cleo
East News

Cleo rzadko bywa na salonach, dlatego nie sposób było nie zwrócić na nią uwagi. Gwiazda postawiła na błysk - jej sukienka została ozdobiona błyszczącymi dżetami. Do tego Cleo postawiła na jeden z najmodniejszych elementów tego sezonu, czyli bufiaste rękawy. 

2/4
Julia Wróblewska na wyborach Miss
East News

Julia Wróblewska postawiła na skromny look, ale i w jej stylizacji nie zabrakło odniesień do najgorętszych trendów, czyli m.in. koloru żółtego, który w tym sezonie zdecydowanie króluje. Julia Wróblewska wybrała tylko dodatek w tym kolorze, ale to wystarczyło, żeby jej look stał się ciekawszy. 

 

3/4
Paulina Sykut na wyborach miss
East News

Paulina Sykut już od dawna zachwyca was swoimi stylizacjami i podejrzewamy, że tym razem nie będzie inaczej. Gwiazda postawiła bowiem na seksowną suknię maksi w delikatny kwiatowy wzór. Można powiedzieć, że kwiaty wiosną to wyjątkowo banalne rozwiązanie, ale przecież jedno z najmodniejszych! Paulina Sykut udowodniła, że zna się na trendach, dobierając duże kolczyki. 

4/4
Beata Tadla na wyborach miss
East News

Beata Tadla ostatnio nie prezentowała się na czerwonym dywanie, ale tym razem postanowiła zrobić wyjątek. Na tę okazję wybrała bardzo prosty i skromny look - sukienkę w czerwonym odcieniu. Czy intensywna barwa wystarczyła, by wyróżniła się na tle innych gwiazd? Oceńcie sami!

Więcej na temat stylizacje gwiazd