Michał Rudaś jest gejem. Wokalista dokonał coming outu
ONS.pl
Newsy

Gwiazdor "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" przyznał, że jest gejem. Opublikował poruszający wpis 

Gwiazdor "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" przyznał, że jest gejem. Opublikował poruszający wpis 

Skandaliczne słowa prezydenta i wypowiedzi polityków o społeczności LGBT+ wywołały falę oburzenia. Głos zabrało wiele gwiazd, nie tylko tych należących do społeczności ale również sojuszników. Wypowiedział się również Michał Rudaś, wokalista znany z "Szansy na sukces", "Tańca z Gwiazdami", programu "Jaka to melodia", "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" czy "The Voice of Poland". Dokonał coming outu i przyznał, że jest homoseksualny. Zobaczcie jego poruszający wpis. 

Zobacz także: Gwiazdor serialu "Hotel 52" wyznał, że jest gejem: "Jestem Polakiem, katolikiem, a coraz częściej..."

Co usłyszymy w finale Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Backstreet Boys! Zobacz WIDEO

Michał Rudaś z "Tańca z Gwiazdami" przyznał, że jest gejem 

Michał Rudaś nie chce już dłużej milczeć. Wokalista nie zgadza się z szykanowaniem środowiska LGBT+, którego sam jest częścią. W szczerym i poruszającym wpisie na Instagramie przyznał, że jest gejem i nie będzie się z tego powodu ukrywał. Stanął w obronie wszystkich, który należą do społeczności LGBT+ i walczą o swoje prawa: 

Jestem człowiekiem, a nie żadną ideologią i niczyje słowa, a nawet sądowe werdykty tego nie zmienią. W skrócie LGBT przypisana mi jest litera G i nie wykorzystuję tego faktu do współtworzenia lub podążania za jakąkolwiek ideologią polityczną czy społeczną. Ja po prostu pragnę kochać i mieć wolność bez przeszkód tą miłością się dzielić i przyjmować ją, korzystając z tych samych praw, co inne kochające się pary.

Wokalista odniósł się również do kontrowersyjnych wypowiedzi polityków o społeczności LGBT+, którzy powiedzieli, że „to nie są ludzie, to jest ideologia”. Te słowa wywołały burzę w mediach. Michał Rudaś jest przeciwny mowie nienawiści, która może okazać się tragiczna w skutkach: 

W imieniu swoim, moich przyjaciół, znajomych i nieznajomych LGBT+ oraz ich rodzin i bliskich protestuję przeciwko temu, by politycy, a w szczególności głowa państwa określali nas mianem złowrogiej ideologii i podludzi i wykorzystywali swoje opinie do rozgrywek politycznych. Takie działania podsycają lęk i nienawiść, polaryzując jeszcze bardziej nasze społeczeństwo, co powoduje kolejne akty agresji i przemocy wobec nas.
Dla mnie normalność to różnorodność, wolność, miłość i wzajemna akceptacja i bardzo mnie cieszy fakt, że coraz więcej osób, które znam, wyznaje i głosi te wartości. To mi daje ogromne wsparcie i dzięki Wam czuję się w tym kraju jeszcze względnie bezpiecznie i nie myślę o ucieczce. Mam wszak nadzieję, że jeszcze kiedyś będzie normalnie.

Pod wpisem pojawiło się mnóstwo komentarzy internautów, którzy zgadzają się z jego słowami i gratulowali odwagi przyznania się do swojej orientacji, która jest tak mocno w tych czasach piętnowana. 

Zobacz także: Aktor "Barw Szczęścia" wyznał, że jest gejem! Jego partner mieszka w innym mieście

Michał Rudaś wyznał, że jest gejem. Dokonał coming outu. 

Michał Rudaś jest gejem. Wokalista dokonał coming outu
Instagram

Michał Rudaś znany jest z takich programów jak: "Szansa na sukces", "Taniec z Gwiazdami", "Jaka to melodia", "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" czy "The Voice of Poland".

Michał Rudaś jest gejem. Wokalista dokonał coming outu
Mat. prasowe

 

Jacek Ponidziałek i Anna Grodzka
ONS
Newsy
Poniedziałek o transseksualistach: Dewianci, zepsuci i zdemoralizowani ludzie
"To jest gorsze do przejścia niż homoseksualizm"

Jacek Poniedziałek otwarcie przyznaje się do tego, że jest gejem. Publicznego coming outu dokonał prawie 10 lat temu na łamach tabloidu. Wyznanie aktora poruszyło głównie jego fanki, które zdobył grając chociażby w uwielbianym przez nie "M jak miłość" . Od tamtego wydarzenia sytuacja aktora nie uległa pogorszeniu, jak spekulowali obserwatorzy mediów - przeciwnie, z powodzeniem występuje w teatrze i od czasu do czasu pojawi się w epizodycznych rolach serialowych. Zobacz: Jacek Poniedziałek: Wykorzystali moją naiwność Wydawać by się mogło, że osoba, która osobiście dotyka problemów związanych z przynależności do mniejszości społecznej jest wyczulona na cierpienie innych i zdaje sobie sprawę z tego jak ciężko żyje się takim ludziom w naszym kraju. W rozmowie z "Galą" Poniedziałek wyznał, że w pewnym okresie swojego życia potępiał osoby transseksualne a ich zachowania traktował jako dewiacyjne . Transseksualizm traktowałem za perwersję, kaprys, wymysł, pewną dewiację zdeterminowaną nie przez los, geny czy coś innego, ale przez własne zepsucie i demoralizację - wyznał. Aktor przyznał, że wszystko zmieniło się kiedy poznał Annę Grodzką . Obcowanie z nią i refleksja nad zmianą, której dokonała w swoim życiu uświadomiły mu, że tak naprawdę to normalne osoby, które urodziły się nie w tym ciele co powinny. Zrozumiałem, jaką traumą, jest fakt, że urodziliśmy się w innym ciele, niż powinniśmy. To jest o wiele gorsze do przejścia niż homoseksualizm . Spodziewaliście się, że aktor ma (miał?) takie zdanie na temat ludzi z "branży"? Zobacz: Aktor "Pierwszej miłości" przyznał, że jest gejem Znany wokalista w magazynie dla gejów:

Jurorzy "Must Be the Music"
VIPHOTO
Newsy
Juror „Must Be the Music” ponownie prowokuje? Napisał, że jest biseksualny
Tymon Tymański postanowił podzielić się z internautami pewnym wyznaniem. Muzyk dokonał coming outu w mediach społecznościowych?

Juror programu „ Must Be the Music. Tylko muzyka ” za pośrednictwem mediów społecznościowych poruszył temat, o którym w ostatnich dniach było bardzo głośnio. Jak się okazuje, pozwolił sobie przy tym na osobiste wyznanie. Internauci natychmiast zareagowali na słowa Tymona Tymańskiego . Znany muzyk w szczególności zareagował na jeden z komentarzy. Zobacz także:   TYLKO U NAS! Maria Tymańska odpowiada na wywiad męża w tabloidzie! Okazuje się, że... już dawno nie są razem Tymon Tymański dokonał coming outu? Muzyk napisał, że jest biseksualny Tymon Tymański słynie nie tylko z wyjątkowego talentu, ale również zaczepności. Znany muzyk i przedstawiciel polskiej sceny alternatywnej nigdy nie krył się ze swoimi poglądami i nie raz już prowokował. Czy właśnie robi to znowu? W czwartek w jego mediach społecznościowych pojawił się wpis, w którym napisał, że jest biseksualny. Chopin był gejem? Nie - po prostu był biseksualny. Jak Lou Reed, David Bowie... Ja... I spora większość z Was, homofoby - czytamy w poście opatrzonym śmiejącymi się do łez emotikonami. Pod osobliwym wyznaniem Tymona Tymańskiego natychmiast pojawiła się masa komentarzy. Jedni gratulowali muzykowi odwagi, drudzy postanowili skomentować sprawę w bardziej żartobliwy sposób, a jeszcze inni wyrazili swoją szczerą opinię na ten temat.  - Szanuję bardzo. Inspirujące i dające odwagę - Tego jeszcze nie grali - Czy to jest ważne, kto kim jest? Ważne, że jesteśmy ludźmi Wśród wypowiedzi internautów znalazł się jednak jeden komentarz, na który Tymon Tymański zareagował w szczególności. to jest PROWOKACJA - napisał internauta, a jego słowa muzyk postanowił "polajkować" Co o tym sądzicie?    Tymon Tymański opublikował w mediach...

Barwy Szczęścia Tomasz Mycan
Youtube
Newsy
Aktor "Barw Szczęścia" wyznał, że jest gejem! Jego partner mieszka w innym mieście
Aktor "Barw Szczęścia" wyznał, że jest gejem! Jego partner mieszka w innym mieście

Tomasz Mycan z serialu "Barwy Szczęścia" wyznał, że jest gejem. Aktor dokonał coming outu w najnowszym wywiadzie dla "Repliki". Co ciekawe, w serialu gwiazdor również wciela się postać homoseksualną.  Tomasz Mycan jest gejem  Tomek Mycan w serialu " Barwy Szczęścia " przez 6 lat wcielał się w Macieja Kołodziejskiego, który był gejem. To nie pierwszy raz, gdy aktor przyjął propozycję grania homoseksualnej osoby. Obecnie 42-latek także gra geja w spektaklu "Aktorzy prowincjonalni" na motywach filmu Agnieszki Holland. Tomasz na swoim koncie ma również role w serialach: "Na dobre i na złe", "M jak miłość" czy "Komisarz Alex". Aktor cieszy się sporą popularnością, ale unika czerwonych dywanów. Teraz Tomasz Mycan zdecydował się na odważne wyznanie dla "Repliki". Aktor przestał ukrywać swoją orientację seksualną i powiedział, że jest gejem.  Nie było w Polsce serialu z większym wątkiem gejowskim niż "Barwy szczęścia". Parę gejów Maćka i Władka grali w nim Przemysław Stippa (38 l.) oraz Tomasz Mycan. Tomasz Mycan jest gejem również poza "Barwami szczęścia" – w życiu. I właśnie u nas, w wywiadzie w najnowszej "Replice" robi coming out – czujemy się zaszczyceni! – brzmi wpis na Facebooku "Repliki"/ Aktor w rozmowie z Krzysztofem Tomasikiem opowiedział o związku na odległość. 42-latek mieszka w Toruniu, natomiast jego ukochany w Poznaniu.  Jesteście ciekawi, co jeszcze Tomek powiedział w wywiadzie?    

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner