Przyjaciółki serial 8. sezon
Mat. prasowe

Gwiazda "Przyjaciółek" przeżyła dramatyczne chwile. Ciężko zachorowała i przyjęła ostatnie namaszczenie!

Przyjaciółki serial 8. sezon
Mat. prasowe

"Przyjaciółki" to bez wątpienia najpopularniejszy już serial telewizji Polsat. Od lat możemy śledzić losy bohaterek  Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowska), Anki (Magda Stużyńska), Patrycji (Joanna Liszowska) i Dorotki (Agnieszka Sienkiewicz). Pierwszy odcinek został wyemitowany 6 września 2012. Prawdopodobnie nie wszyscy więc wiedzą, że jedna z serialowych gwiazd 2 lata wcześniej, bo w 2010 roku, przeżywała dramatyczne chwile - ciężko zachorowała i przyjęła sakrament namaszczenia chorych. 

Gwiazda "Przyjaciółek" ciężko zachorowała

Mowa o Magdalenie Stużyńskiej, czyli serialowej Ance Strzeleckiej. To właśnie ona w 2010 roku w poważnym stanie trafiła do szpitala. Miała powikłania pogrypowe i bardzo złe wyniki. Lekarze długo nie wiedzieli w jaki sposób jej pomóc i trudno im było dobrać odpowiednie leki. Magazyn "Ludzie i wiara" informuje, że Magdalena Stużyńska w końcu zadzwoniła do znajomych z kościoła i poprosiła ich, żeby się za nią pomodlili. 

Dzięki nim doświadczyła cudu - powiedziała aktorka. 

Aktorka zdecydowała się również przyjąć sakrament namaszczenia chorych. 

Kiedy go otrzymałam, wyniki radykalnie się poprawiły, Ale czy to był cud? Musiałaby ustalić specjalna komisja. Natomiast z pewnością sakrament przyniósł mi spokój ducha, oddalił lęk - wyznała Magdalena Stużyńska.

Aktorka nie ukrywa, że wiara i modlitwa, zwłaszcza wspólna z innymi ludźmi, jest dla niej bardzo ważna. Uważa, że gdy ktoś się za nią modli, zdejmuje z jej pleców ogromny ciężar. 

 

Magda Stużyńska od lat gra Ankę w "Przyjaciółkach"

Przyjaciółki 5. sezon
Mat. prasowe

W 2010 roku Magdalena Stużyńska przeżyła dramatyczne chwile

Anka
Anka i Paweł
Mat. prasowe

Zobacz także: Czy powstanie 14. sezon "Przyjaciółek"? Nowy post serialowej gwiazdy nie pozostawia żadnych wątpliwości

Więcej na temat Przyjaciółki
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51