Nicki Minaj słynie ze stylu nie do podrobienia. Jej kreacje, makijaże, fryzury, czy manikiur sprawiają, że nie schodzi z ust dziennikarzy, krytyków i fanów. Podobnie jak Lady Gaga szokuje i mało kto wie jak wygląda bez makijażu. Mimo to artystki nie są dla siebie konkurencją i sprawiedliwie dzielą się rynkiem zarówno muzycznym jak i modowym.

Reklama

Tym razem raperkę możemy oglądać na okładce najnowszego numeru magazynu Complex. Jest to jubileuszowe wydanie, gdyż czasopismo kończy właśnie 10 lat. Numer ma aż cztery okładki. Oprócz dwóch z Nicki Minaj, w sprzedaży dostępne są dwie z „pobitym” Justinem Biebierem.

Autorem zdjęć jest Christian Anwander, który stworzył niesamowitą kreację Nicki Minaj. Zakręcona sesja bardzo nam się podoba. Połączenie typowych dla artystki pastelowych kolorów z komputerowymi wstawkami jest niesamowite.

Widać, że dwa światy naturalnego i komputerowego wciąż walczą ze sobą. Tendencje przenikają się tworząc nową jakość, jednak ciekawi nas, w którym momencie do tworzenia np. okładek magazynów nie będzie potrzeba gwiazd we własnej osobie. Gdyż manipulacja grafiką będzie tak ogromna, że komputer poradzi sobie doskonale bez obecności samych zainteresowanych.

Reklama

jm

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama