Ilona Ostrowska
Instagram

Gwiazda „Rancza” pisze o naprawdę trudnym wyzwaniu. Trudno uwierzyć, że przez rok nie będzie tego robić

Ilona Ostrowska
Instagram

Dzięki roli Lucy w serialu "Ranczo" Ilona Ostrowska stała się jedną z najbardziej lubianych aktorek serialowych. Gwiazda, którą na Instagramie obserwują dziesiątki tysięcy fanów, pochwaliła się właśnie swoim postanowieniem. Trzeba przyznać, że to trudne wyzwanie, wymagające wyrzeczeń do tego stopnia, że niektórym może wydawać się wręcz ekstremalne. Nie chodzi jednak o aktywność fizyczną...

Zobaczcie, co napisała serialowa "Lucy".

Zobacz także: Lucy z "Rancza" i Ludwik z "Rodzinki.pl" byli parą! Zaręczyli się, ale związek nie przetrwał... Zobaczcie dlaczego

Ilona Ostrowska rezygnuje z zakupu ciuchów

Ilona Ostrowska dzieli się od czasu do czasu z fanami szczegółami swojego życia prywatnego. Gwiazda "Rancza" pokazuje swoje pasje - jak konie, grę w squasha, czy ostatnio jogę. Tym razem napisała o swoim postanowieniu noworoczym, któremu jest wierna już przez miesiąc. Trzeba przyznać, że może zaskakiwać:

Moje postanowienie na Nowy Rok🔝Nie kupię sobie Nic!!!!,żadnych apaszek,sukienek,bucików czerwonych ,torebek....narazie styczeń mam za sobą💪💪💪- napisała Ostrowska.

Wpis podsumowała jeszcze dobitnie: Wolna!!!

Pytana, czy postanowienie dotyczy wszystkiego, np. książek, aktorka doprecyzowała:

postanowienie dotyczy raczej pozbycia się pękajacych szaf ,a reszta wchodzi w grę

Jak się okazuje, rezygnowanie z zakupu nowych rzeczy ma więcej zwolenników, którzy wpisali się pod postem Ostrowskiej. Inni zastanawiają się czy tak ekstremalna forma jak całkowite zrezygnowanie z zakupów nowych ubrań nie jest jednak przesadą. 

jak mają przetrwać producenci (polscy), gdy nagle teraz będziemy wstrzymywać się od kupowania wszystkiego? - pyta jedna z komentujących.

A Wy jak uważacie, to dobry pomysł? Byłybyście w stanie wytrzymać rok bez ciuchowych zakupów?

Ilona Ostrowska chce odchudzić swoją szafę. 

Więcej na temat Ilona Ostrowska
Przeładuj

Poznali się na planie "BrzydUli", do dziś są bardzo szczęśliwą parą! Kim jest o 20 lat starszy partner Julii Kamińskiej?

zobacz 01:27