Ilona Ostrowska i Tomasz Karolak byli parą
East News

Lucy z "Rancza" i Ludwik z "Rodzinki.pl" byli parą! Zaręczyli się, ale związek nie przetrwał... Zobaczcie dlaczego

Ilona Ostrowska i Tomasz Karolak byli parą
East News

Tomasz Karolak ma na swoim koncie kilka głośnych związków. Aktor spotykał się nie tylko z Violą Kołakowską, z którą ma dwójkę dzieci, ale równie głośno było o jego relacji z Magdaleną Lamparską czy Magdaleną Boczarską. Okazuje się, że gwiazdora „Rodzinki.pl” łączyło też prawdziwe uczucie z gwiazdą "Rancza" Iloną Ostrowską. Para poznała się w trakcie studiów i planowali wspólną przyszłość, jednak związek na odległość nie sprawdził się. W jakich okolicznościach się rozstali?

Ilona Ostrowska i Tomasz Karolak byli parą!

Jak informował tygodnik "Na Żywo", Ilona Ostrowska i Tomasz Karolak poznali się na studenckim festiwalu FAMA w Świnoujściu. Tomasz Karolak studiował wtedy w Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie, a Ilona Ostrowska  we Wrocławiu. Para była w sobie bardzo zakochana i aktor zdecydował się oświadczyć aktorce

Nadeszły romantyczne zaręczyny na Zamojszczyźnie, paliło się w kominku, byli nasi rodzice, padłem przed nią na kolana… - czytamy w "Na Żywo" słowa Tomasza Karolaka. 

Po jakimś czasie okazało się, że związek na odległość nie przetrwał próby czasu i ostatecznie para rozstała się. A powodem miał być fakt, że aktorka poznała już wtedy Jacka Borcucha, który ostatecznie został jej mężem. 

Zastałem tam mężczyznę. Nie większego czy silniejszego. Takiego, co był na miejscu. Moje serce zostało wtedy złamane - cytuje aktora "Na Żywo".

Ilona Ostrowska i Jacek Borcuch byli małżeństwem w latach 2004-2012 i mają córkę Mirosławę. Ostatecznie para wzięła rozwód, a w mediach głośno było o związku reżysera z Olgą Frycz. W tych trudnych chwilach aktorkę wspierał właśnie Tomasz Karolak. Występowała ona w jego teatrze IMKA i za radą dawnego partnera zaczęła nawet spotykać się z reżyserem Krzysztofem Garbaczewskim.  Obecnie partnerem aktorki jest Patryk Stawiński, basista, z którym Ilona Ostrowska ma synka Gustawa.

Z kolei Tomasz Karolak nadal od czasu do czasu zaskakuje na czerwonym dywanie nową partnerką, ale do tej pory nie zdecydował się na ślub. 

Zobacz także: Ilona Ostrowska na spacerze z maleńkim synkiem! Towarzyszy jej partner. Urocza rodzinka! 

Para nadal ma ze sobą doskonałe relacje. Tylko spójrzcie na to zdjęcie!

 

Tomasz Karolak ma na swoim koncie kilka medialnych związków.

Tomasz Karolak o nauczaniu w czasie pandemii
East News

Ilona Ostrowska i Tomasz Karolak byli nawet zaręczeni.

Ilona Ostrowska z kwiatkami
EastNews

Głośno było również o relacji Tomasza Karolaka i Magdaleny Lamparskiej. Żadne z nich jednak nie komentowało doniesień na temat ich związku.

Tomasz Karolak Magdalena Lamparska
East News

Zdecydowanie do najbardziej burzliwych związków Tomasza Karolaka należy ten z Violą Kołakowską. O ich powrotach i rozstaniach rozpisywały się media. Para ma dwójkę dzieci, ale nigdy nie zdecydowali się na ślub.

W szczerym wywiadzie dla Vivy! aktorka tak podsumowała ich związek:

Wiem, że Tomek ma pasje. A to wyprawy kolarskie, a to poszukiwanie grobu Marii Magdaleny. Szukamy wszyscy. Spełnienia, satysfakcji. Tomek się chyba na tym skupił. Tylko on szuka za daleko. A czasami to wszystko jest na wyciągnięcie ręki. (...) Wpada do nas. Czasem nawet zachowuje się, jakby mieszkał. Razem, ale osobno. Osobno, ale razem. Czasami przytuli Lenkę przed snem, ale nie ma w tym żadnego planu, regularności. (...) Czasami czuję się jak we wspólnocie rodzinnej, która chce się sobą nacieszyć, dać szansę losowi. Ale potem wracamy i każde ma swoje życie. Jedno takie, jakie sobie wybrało, drugie - takie, jakie mu los przyniósł - mówiła Viola Kołakowska na temat swojej relacji z Tomaszem Karolakiem.

Viola Kołakowska w sukience w kwiaty
East News

 

 

Więcej na temat Ilona Ostrowska Tomasz Karolak
Przeładuj

Poznali się na planie "BrzydUli", do dziś są bardzo szczęśliwą parą! Kim jest o 20 lat starszy partner Julii Kamińskiej?

zobacz 01:27