Joanna Kuberska żegna się z "M jak miłość"! W dzisiejszym odcinku zobaczymy ją w serialu po raz ostatni. Bohaterka grana przez Joannę Kuberską wyjedzie z Warszawy i zniknie z życia Pawła. Jak zakończą się losy serialowej Julki? Czy Paweł będzie żałował rozstania?

Reklama

Zobacz także: Wybierz swoją ulubioną serialową parę wszech czasów! Głosuj w naszym plebiscycie!

Joanna Kuberska już nie zagra w "M jak miłość"!

Postać Julii, którą grała Joanna Kuberska pojawi się w 1488 odcinku "M jak miłość" po raz ostatni. Była ukochana Pawła Zduńskiego wyjedzie z Warszawy do rodzinnego Janowa z powodu wypadku swojej mamy. Tam Julia i Paweł spotkają się ze sobą po raz ostatni a ich pożegnanie będzie niezwykle wzruszające.

Joanna Kuberska opublikowała w mediach społecznościowych wpis, w którym poinformowała fanów, że dzisiaj zobaczą ja w roli serialowej Julii po raz ostatni.

So This is the end...” jakby zaśpiewała Adele???? Dzisiaj odcinek 1488, ostatni dla mojej bohaterki Julki w @mjakmilosc.official . Kto ma chęć to zapraszam przed telewizory, aby przekonac się co stanie się z moja bohaterka i jaki koniec będzie miała ta trudna, pełna perypetii milosc tej pary.. ????
Już dziś o 20.55 w TVP2. Zapraszam! ❤️ ???????? PS Koniecznie dajcie znać po odcinku! ???? - napisała Joanna Kuberska na swoim Instagramie

Fani nie ukrywają, że będą tęsknić za graną przez Joannę Kuberską postacią.

- Szkoda ze odchodzisz... Bardzo lubiłam postać Julki ???? ale to twoja decyzja, trzeba ją uszanować ???? czekam na kolejne ciekawe role w różnych serialach ????

- Wielka szkoda ze juz Julki nie będzie ????

- Będzie Pani brakować w m jak miłość ???? to nie to samo bardzo lubiłam tą postać ❤️

- Nie no nie jedna z najlepszych postaci i odchodzi ????nie zgadzam się ???? jak jest coś fajnego to się kończy ????????????????

- Wielka szkoda. Będzie bardzo brakować Ciebie. Przepięknie wyglądasz - piszą zasmuceni fani gwiazdy.

A czy Wam także będzie brakować serialowej Julii w "M jak miłość"?

Zobaczcie zwiastun "M jak miłość", w którym Julia i Paweł widzą się ostatni raz

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama