Instagram

Gwiazda "Barw Szczęścia" okradziona! "Jakieś wstręciuchy ukradły konto"! Możecie pomóc

Instagram

Takie rzeczy nigdy nie powinny mieć miejsca! Gwiazda "Barw Szczęścia", Agnieszka Mrozińska padła ofiarą złodziei i straciła swoje cenne konto, na którego sukces długo pracowała. Basia Kurdej-Szatan postanowiła pomóc koleżance po fachu i zamieściła w tej sprawie wpis na Instagramie.

Zobaczcie o co zaapelowała do fanów znana aktorka! 

Zobacz także: Basia Kurdej-Szatan jest w ciąży?! Zdjęcie opublikowane przez jej męża rozwiewa wszystkie wątpliwości

Gwiazda "Barw Szczęścia" została okradziona! Basia Kurdej - Szatan postanowiło pomóc koleżance

Agnieszka Mrozińska dała się poznać szerszej publiczności dzięki swojej roli w serialu "Barwy Szczęścia". Aktorka z Teatru Muzycznego Roma fantastycznie radzi sobie też w dubbingu i zyskała grono wiernych fanów, którzy śledzili ją na Instagramie. Niestety, konto gwiazdy padło łupem hakerów i nie da się już go odzyskać. Agnieszka Mrozińska straciła wszystkich obserwatorów i musi zacząć zdobywać ich od początku. 

Barbara Kurdej - Szatan postanowiła zaapelować do swoich fanów o pomoc w tej sprawie. 

Hej dobrzy ludzie ! Mojej przyjaciółce Agnieszce Mrozińskiej jakieś wstręciuchy ukradły konto :/// @agnieszkamrozinskaofficial już nie istnieje i trudno będzie odzyskać, bo nie widnieje już tam nic .. (ale jeśli się uda to proszę zgłaszajcie to konto). Natomiast uzbierała tam sobie już fajną grupę, a teraz musi to budować od nowa - to Jej nowe konto @agnieszkamrozinskaoficjalnie - lajkujcie lawinowo !!! :))))) Mrozia to super babka, piękna, zdolna aktorka śpiewająca i tańcząca :) - napisała Barbara Kurdej - Szatan na swoim Instagramie. 

Odzew fanów Basi był natychmiastowy! Wiele osób natychmiast zadeklarowało swoją pomoc! 

- Nowe konto zaobserwowane 💪 będzie lajkowanie 😍

- już obserwuję 💚💚 Miałam podobną sytuację, też zhakowali mi konto i musiałam założyć nowe- tamtego nie odzyskałam 😢

- Już tu jesteśmy!

- Na pewno wiele osób pomoże 💪😍 - piszą fani gwiazdy. 

Media społecznościowe stały się naszą codziennością. Dla gwiazd są świetnym narzędziem, dzięki któremu mogą na bieżąco kontaktować się z fanami. Mamy nadzieję, że Agnieszka Mrozińska szybko odzyska obserwatorów i będzie mogła znów dzielić się z nimi wiadomościami. Trzymamy kciuki i cieszymy się, że gwiazda może liczyć na wsparcie tak wspaniałej osoby, jaką jest Basia! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hej dobrzy ludzie ! Mojej przyjaciółce Agnieszce Mrozińskiej jakieś wstręciuchy ukradły konto :/// @agnieszkamrozinskaofficial już nie istnieje i trudno będzie odzyskać, bo nie widnieje już tam nic .. (ale jeśli się uda to proszę zgłaszajcie to konto). Natomiast uzbierała tam sobie już fajną grupę, a teraz musi to budować od nowa - to Jej nowe konto @agnieszkamrozinskaoficjalnie - lajkujcie lawinowo !!! :))))) Mrozia to super babka, piękna, zdolna aktorka śpiewająca i tańcząca :) znamy się z Teatru Muzycznego Roma, w którym grałyśmy razem w musicalu „Deszczowa Piosenka”, miałyśmy wspólną garderobę i przeżyłyśmy razem baaaardzo dużo :))))) i tu małe promo Mrozi - czy Wy wiecie , że to Ona jest głosem kucyna Pony- Rainbow Dasha ???? I Bridget z „Sekretne życie zwierzaków domowych” i Violetty z tego serialu dla dzieciaków ? :)))))) i ma za sobą mnoooooósto ról w musicalach no i of course Barwy Szczęścia :D zaglądajcie prędko do Niej ! Bo się podłamała trochę ... jednak te nasze konta to jak takie nasze pamiętniki .... będzie Jej miło :)))) 💚 i pięknego dnia dla Was Kochani 🍀🍀🍀

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

Barbara Kurdej - Szatan postanowiła wesprzeć swoją koleżankę po fachu i zaapelowała do fanów o pomoc

Basia Kurdej Szatan w ciąży? Mamy komentarz

 

Więcej na temat Basia Kurdej - Szatan
Przeładuj

Doda o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej: "Żniwa będą wśród najbiedniejszych"

zobacz 06:26