Grzegorz Toczydlowski Rolnik szuka żony oświadczył się

Grzegorz z "Rolnik szuka żony" oświadczył się! Internauci przypominają: "To Dorotka idealnie do Ciebie pasowała"

Grzegorz Toczydlowski Rolnik szuka żony oświadczył się

Grzegorz Toczyłowski po zakończeniu 5. edycji „Rolnik szuka żony” spotykał się z jedną z kandydatek, Dorotką. Jakiś czas później pojawiła się informacja o rozstaniu pary. Teraz okazało się, ze rolnik znalazł miłość i oświadczył się. Jak wygląda jego nowa partnerka? Zobaczcie, jak Internauci zareagowali na wiadomość o zaręczynach Grzegorza?

Grzegorz z "Rolnika" jest już zaręczony!

Kolejny uczestnik "Rolnik szuka żony" stanie na ślubnym kobiercu. Dzięki programowi poznało się już wiele par, które założyły szczęśliwe rodziny i spełniły swoje marzenie o znalezieniu drugiej połówki. Okazuje się, że Grzegorz Toczyłowski jest jednym z nich. Rolnik o swoich zaręczynach poinformował na swoim oficjalnym koncie i pochwalił się pierścionkiem zaręczynowym, który kupił swojej wybrance. Pod zdjęciem napisał, że znalazł kobietę, z którą chce spędzić resztę życia:

Pokochać to największe ryzyko ze wszystkich. To oddanie swojej przyszłości i swojego szczęścia w ręce drugiego człowieka. To zaufanie bez reszty. I kiedy zdajesz sobie sprawę, że chcesz z kimś spędzić resztę swojego życia, chcesz aby ta reszta życia rozpoczęła się jak najszybciej - czytamy na Facebooku Grzegorza.

Para ostatnio wspólnie pojawiła się na weselu Kasi i Piotra. Już wtedy pisaliśmy, że Grzegorz pojawił się z nową partnerką, ale o zaręczynach nie było jeszcze mowy. Para spotyka się od kilku miesięcy i już w lipcu rolnik wyznawał partnerce miłość na Instagramie. 

Jak Internauci zareagowali na wiadomość o zaręczynach Grzegorza?

Widzowie "Rolnika" są zachwyceni faktem, że kolejny uczestnik znalazł miłość. Pod zdjęciem Grzegorza pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami.

Gratulacje.. Dużo miłości i wytrwalosci

Idealny wybór. Piekna kobita u Twojego boku

Ślicznie wyglądacie! Szczęścia i ogromu miłości 

Jednak nie wszyscy są tego samego zdania! Niektórzy Internauci nadal nie mogą pogodzić się z rozstaniem Grzegorza i Dorotki. Uważają, że to oni pasowali do siebie najbardziej i nie powinni się rozstawać:

Dorotka idealnie do Ciebie pasowała.Ta (...) nie pasuje na wieś,to taka paniusia,Dorotka miała klasę - napisała jedna z Internautek.

Jednak obserwatorzy Grzegorza szybko zareagowali na ten komentarz i stanęli w jego obronie, pisząc:

(...) Nie znasz Gabrieli wiec jej nie oceniaj, nie jest to żadna paniusia, Tylko kobieta która umie o siebie zadbać, a klasy i dobrego zachowania jej nie brakuje o czym sama się przekonałam. Znam ich obu i świetnie do siebie pasują, wspierają się i uzupełniają się w 200😍 wiec zacznij patrzeć swojego noska, a nie oceniasz ludzi nie znając ich :) - szybko wyjaśniła sytuację inna Internautka.

Życzymy parze szczęścia i czekamy na informację o ślubie!

 

Grzegorz pokazał zdjęcie z narzeczoną i pochwalił się pierścionkiem zaręczynowym!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💍💍💍😍😍😍

Post udostępniony przez Grzegorz Toczyłowski (@grzegorz_toczylowski)

 

Grzegorzowi i Dorocie kibicowało wielu fanów "Rolnik szuka żony"

Mat. prasowe

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08