Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat zaskoczyli swoich fanów w Wigilię i ogłosili, że są małżeństwem! Para po 8 latach zdecydowała się zalegalizować swój związek, ale fakt ten utrzymali w tajemnicy do samego końca.

Reklama

Zobacz także: Narzeczona Grzegorza Krychowiaka pokazała za dużo!? Odważne zdjęcie Celii Jaunat

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat wzięli ślub

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat wiele razy byli zasypywani pytaniami, kiedy zdecydują się na ślub, jednak oboje mówili, że na takie decyzje mają jeszcze czas. Latem 2018 roku, w rozmowie z Fleszem sportowiec zdradził, że jeżeli zdecydują się na małżeństwo to chcieliby powiedzieć sobie tak na plaży:

Nie lubimy konwencjonalnych ceremonii. Dlatego myślimy o zorganizowaniu ślubu na plaży, na przykład na Bali

Młode małżeństwo przebywa własnie w Omanie i to własnie tam odbyła się ich ślubna ceremonia. Panna Młoda pochwaliła się swoim szczęściem na Instagramie:

Jesteśmy Krychowiakami! Najlepszy prezent świąteczny na świecie! Oficjalnie wzięliśmy ślub”. - napisała, prezentując zapierający dech w piersi pierścionek z brylantem oraz obrączkę.

Celia zaktualizowała sobie również profil, zmieniając nazwisko na Krychowiak. Para na pewno zapamięta te święta, a każde kolejne będą dla nich podwójnie ważne! Grzegorz na swoim profilu napisał:

Zobacz także

Magiczne Święta z bardzo wyjątkowego powodu ????
Mrs & Mr Krychowiak ????
Merry Christmas ????????

Gratulujemy!

Zobacz także: Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak wzięli ślub! Zobaczcie zdjęcia sukni panny młodej!

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat wzięli ślub w święta!

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama