Edyta Górniak, która rok temu rozwiodła się z Dariuszem Krupą, jest dziś bardzo ostrożna w uczuciach. Pomimo tego, że odnalazła szczęście u boku znanego prawnika Piotra, to obawia się kolejnej porażki miłosnej. Osoba z otoczenia piosenkarki wyznała w „Fakcie”, że Piotr jakiś czas temu złożył propozycję zamieszkania razem, wtedy jednak Edyta nie była na to gotowa.

Reklama

-Piotr jest dla niej wielkim wsparciem i poważnie myśli o ich związku. Chciałby żeby razem zamieszkali, tylko Edyta się waha- wyznał informator.

Teraz, kiedy widzi jak jej ukochany syn Allan zaakceptował i polubił nowego wybranka, gwiazda zaczęła poważnie myśleć nad wspólnym gniazdkiem. Edyta zaczyna przekonywać się do pomysłu Piotra.

Z pewnością nie będzie to łatwa decyzja dla piosenkarki. Pamiętamy jak po rozstaniu z mężem mówiła, że była tak oddana miłości, że zatraciła w tym wszystkim siebie. Być może obawia się, że znowu popełni stare błędy. Jedno jest pewne, Edyta u boku nowego partnera promienieje i wygląda na bardzo szczęśliwą.

Reklama

tulipan

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama