Edyta Górniak wystąpi w roli Czarownicy

Wiemy co Edyta szykuje na "Sabat Czarownic"

Edyta Górniak wystąpi w roli Czarownicy

W kieleckim amfiteatrze po raz kolejny zorganizowany zostanie koncert "Sabat Czarownic". W dużym przedsięwzięciu promującym piękno i magię województwa świętokrzyskiego, największą gwiazdą będzie Edyta Górniak. Diwa ostatnio coraz częściej bierze udział w ważnych festiwalach muzycznych, a to na pewno ucieszy jej wiernych fanów. AfterParty.pl dowiedziało się, co Edyta zaprezentuje na scenie. Ma być gorąco!

Górniak wystąpi jako czarownica w dwóch odsłonach. Gwiazda zaśpiewa nie tylko swój nowy wakacyjny przebój "Consequences", ale przygotowała również jego zupełnie odmienną nastrojem odsłonę. Poza tym w hołdzie dla wielkich artystów, którzy odeszli w ostatnich latach Górniak zaśpiewa hymn zespołu Queen "Show Must Go On". Trzeba przyznać, że to znakomity pomysł.

Zapowiada się niezłe widowisko. To nie pierwszy raz kiedy piosenkarka zaskakuje kreatywnym podejściem. Przypomnijmy: Górniak dała czadu na Wiankach


Edyta Górniak w sukience z amerykańskiej flagi na okładce singla "Consequences"

Więcej na temat Edyta Górniak Sabat czarownic
Przeładuj

Poznali się na planie "BrzydUli", do dziś są bardzo szczęśliwą parą! Kim jest o 20 lat starszy partner Julii Kamińskiej?

zobacz 01:27