East News

Gigi Hadid urodziła?! Pochwaliła się pięknymi zdjęciami, które rozwiały wątpliwości fanów!

East News

Kilka miesięcy temu media obiegła informacja, że Gigi Hadid i Zayn Malik, spodziewają się dziecka! Chyba śmiało można przyznać, że narodziny ich pociechy to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń ostatnich tygodni - w szczególności przez ich fanów. Przed kilkoma dniami zaczęły pojawiać się pierwsze informacje, że rzekomo modelka została już mamą! A wszystko zaczęło się od wpisu w mediach społecznościowych, który zamieścił Mohamed Hadid, czyli tata Gigi. Chociaż wpis szybko zniknął z sieci, to jednak równie szybko zdążył wywołać prawdziwą sensację.

Witaj maleństwo, to ja. Moje serce jest tak szczęśliwe, jak to tylko możliwe. Życzę Ci wszystkiego, co najlepsze. Wiedz, że dziadek jest zawsze blisko, zrobię dla Ciebie wszystko. Kiedy usłyszałem, że jesteś w drodze, uśmiechnąłem się i otarłem łzę. Uroniłem łzę, bo wiedziałem, że moje serce zawsze będzie należeć do Ciebie - brzmiał wpis Mohameda Hadida. 

Zobacz także: Gigi Hadid w ciąży. To już 5. miesiąc! Tymi ubraniami przez miesiące ukrywała brzuszek

Gigi Hadid pochwaliła się nowymi zdjęciami. Teraz wszystko jest już jasne! 

Gigi Hadid ukrywała swoją ciążę przez 5 miesięcy. Jednak pod koniec kwietnia wszystko wyszło na jaw! Gigi i Zayn oficjalnie potwierdzili, że spodziewają się dziecka w programie "The Tonight Show". Gwiazda żałowała, że jednak media zdążyły ujawnić tę piękną wiadomość wcześniej, niż planowała.

Żałowaliśmy, że nie mogliśmy tego ogłosić na własnych warunkach, ale jesteśmy bardzo podekscytowani, szczęśliwi i wdzięczni za życzenia i wsparcie wszystkich - mówiła modelka.

Od tamtej pory wszyscy z niecierpliwością czekają na narodziny maluszka, a poród Gigi powinien odbyć się już lada dzień. Modelka jednak na razie nie ujawnia żadnych informacji na ten temat i nie potwierdza, że już została mamą. Wstawiła za to zdjęcia, na których możemy zobaczyć jej śliczny brzuszek ciążowy. Wygląda więc na to, że gwiazda prawdopodobnie czeka jeszcze na rozwiązanie.

Jednak wpis jej taty, który pojawił się kilka dni temu w sieci, w dalszym ciągu zastanawia fanów i media. Kto wie, może Gigi jednak urodziła, a nowe zdjęcia na jej Instagramie mają tylko uśpić czujność fanów i mediów? Zapewne przekonamy się o tym już niedługo! Tymczasem zobaczcie kolejne piękne zdjęcia ciężarnej Gigi Hadid! Modelka w ciąży promienieje! (Aby zobaczyć kolejne zdjęcie, kliknij strzałkę w prawo). 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

from about 27 wks 🥺💙 time flew

Post udostępniony przez Gigi Hadid (@gigihadid)

Fani z niecierpliwością czekają na wieści o narodzinach pierwszego dziecka Gigi Hadid i Zayna Malika! 

Gigi Hadid w ciąży z Zaynem Malikiem
EastNews

 

Więcej na temat Zayn Malik Gigi Hadid
Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03