O tajemniczym mężczyźnie z którym była widywana Gardias pisano tuż po jej rozwodzie. Pogodynka pojawiła się co jakiś czas w jego towarzystwie, ale nigdy oficjalnie.

Reklama

Na ślubie Agnieszki Popielewicz postanowiła zrobić wyjątek. Dumnie kroczyła przez wyścielony przed kościołem w Białej Rawskiej czerwony dywan w eleganckim kapeluszu z nowym partnerem u boku.

Jej wybrankiem jest Patryk Kalski. Absolwent gdańskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Aktualnie Kalski prowadzi agencję artystyczną. Para poznała się latem zeszłego roku, podczas imprezy zorganizowanej przez firmę Patryka. Mimo iż wpadli sobie w oko Gardias wciąż pozostawała mężatką... Nowy partner nie musiał jednak długo czekać. Kika tygodni po tym jak Gardias zdecydowała się na rozwód wdał się w aferę z paparazzo, który próbował zrobić im wspólne zdjęcie. Od tamtej pory media dowiedziały się, że obok pięknej pogodynki pojawił się ktoś nowy, ale Dorota nie zabierała go dotąd na oficjalne imprezy.

Reklama

Niedawno jednak pojawiły się pogłoski, że gwiazda TVN myśli o kolejnym ślubie. Czyżby ślub Popielewicz był dla pary inspiracją?

pijavka

Reklama
Reklama
Reklama