Robert Lewandowski na najważniejszej sportowej gali w Polsce pojawił się u boku najważniejszych kobiet. Niestety, wśród nich zabrakło ukochanej żony piłkarza, Anny Lewandowskiej, która aktualnie jest na urlopie. Sportowcowi towarzyszyła więc siostra, mama i teściowa! Wszystkie panie wybrały piękne, eleganckie stylizacje i chętnie pozowały wraz z Robertem Lewandowskim na ściance.

Reklama

Robert Lewandowski na Gali Mistrzów Sportu 2022

Robert Lewandowski w tamtym roku zdobył pierwszą nagrodę Gali Mistrzów Sportu 2021, zostając głównym laureatem 86. Plebiscytu "Przeglądu Sportowego". Wtedy, w tej ważnej i wzruszającej chwili piłkarzowi towarzyszyła oczywiście Anna Lewandowska, która także nie kryła ogromnego wzruszenia osiągnięciami swojego męża. Żony Roberta Lewandowskiego nie brakowało także podczas bardzo ważnych gali sportowych na świecie: Złotej piłki w Paryżu czy Globe Soccer Awards w Dubaju. Tym razem jednak Anna Lewandowska zdecydowała się na urlop razem z córeczkami na bajecznych Malediwach i nie może wyjątkowo być z Robertem Lewandowskim w Warszawie.

W tym ważnym wydarzeniu Robert Lewandowski nie mógł jednak pozostać sam. Razem z piłkarzem na galę wybrały się trzy niezwykle ważne dla niego kobiety: ukochana mama, siostra i teściowa, z którą Robert Lewandowski ma bardzo dobre relacje. Wszystkie panie postawiły na piękne, eleganckie stylizacje wprost na czerwony dywan!

TRICOLORS/East News

Siostra Roberta Lewandowskiego, Milena Lewandowska-Miros podobnie jak brat interesuje się sportem. Przez lata była profesjonalną siatkarką i grała nawet w drużynie Politechniki Warszawskiej! Aktualnie jednak Milena Lewandowska zajmuje się prowadzeniem marki modowej produkującej męskie garnitury. Gdy jednak może towarzyszyć bratu w ważnych wydarzeniach, chętnie to robi!

Mama Roberta Lewandowskiego, Iwona Lewandowska także zajmuje się sportem, uczy w szkole Wychowania Fizycznego. Rodzicielkę Lewandowskiego rzadko możemy widzieć u boku zdolnego syna podczas podobnych wydarzeń, tym razem jednak nie mogło jej zabraknąć!

Zobacz także
Pawel Wodzynski/East News

Z kolei mama Anny Lewandowskiej, a teściowa Roberta Lewandowskiego Maria Stachurska to pisarka i reżyserka, która ma fantastyczny kontakt ze swoim zięciem.

TRICOLORS/East News

Zobacz także: Gala Mistrzów Sportu 2022: Plejada gwiazd na wielkim balu. Kto zwycięży? ZDJĘCIA!

Robert Lewandowski w tamtym roku triumfował podczas Gali Mistrzów Polski, w tym roku było podobnie - piłkarz znów zajął 1. miejsce w Plebiscycie Przeglądu Sportowego. Gratulacje!

VIPPHOTO/East News

Zobacz także: Anna Lewandowska zdradziła, kto zajmuje się dziećmi podczas jej treningów na wakacjach!

Reklama

Anna Lewandowska wspiera Roberta Lewandowskiego na odległość!

Mimo że Anna Lewandowska nie uczestnicy w gali, to obserwuje swoich bliskich podczas tego wyjątkowego wydarzenia! Na swoim Instagramie chwilę po rozpoczęciu gali opublikowała zdjęcie swoich bliskich prosto z czerwonego dywanu. Trenerka trzyma kciuki za ukochanego męża i wspiera go mimo dzielących ich kilometrów!

annalewadowskahpba/Instagram
Reklama
Reklama
Reklama