Czy słyszałyście już o "face framing"? Jeśli nie, to czas najwyższy - poznajcie nową hitową koloryzację, która już od kilku miesięcy króluje na Instagramie i coraz częściej możecie zobaczyć ją na polskich ulicach. Jak wygląda koloryzacja "face framing"? Komu pasuje?

Reklama

Zobacz także: "Cool girl bob" opanował Instagram, ponieważ pasuje do każdego kształtu twarzy

"Face framing" - co to za koloryzacja?

"Face framing" to w skrócie pasemka okalające twarz pofarbowane na inny kolor, obecnie najczęściej na blond. Na Instagramie najpopularniejszym trendem jest właśnie taki naturalny efekt. "Face framing" to bardzo subtelna koloryzacja, którą możecie kojarzyć m.in. z filmu... "X-Men". Zgadza się! W filmie "X-Men" jedna z głównych bohaterek - Rogue, w której rolę wcielała się aktorka Anna Paquin, miała charakterystyczną fryzurę - ciemne włosy z bardzo jasnymi, wręcz białymi, cienkimi pasemkami wokół twarzy.

Teraz "face framing" powraca w wielkim stylu, ale zdecydowanie delikatniejszym. Zobaczcie!

"Fa­ce­ fra­ming ba­lay­age"

"Fa­ce­ fra­ming ba­lay­age" to jedna z odmian klasycznego "face framing", naszym zdaniem to świetna propozycja dla mniej odważnych kobiet, które chcą subtelnie zmienić swoją fryzurę. "Fa­ce­ fra­ming ba­layage" polega na tym, że ja­śniej­sze pasemka opa­da­ją wo­kół twa­rzy. Efekt wygląda niezwykle naturalnie, tak jakby twoje włosy z przodu zostały porządnie muśnięte słonecznymi promieniami.

Zobacz także

Jak wam się podoba taka propozycja? Naszym zdaniem, "face-framing baleyage" to idealna opcja dla każdej z nas latem.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama