Strefa P&G na Igrzyskach Olimpijskich Rio 2016 Fryzury Rio 2016 Fryzury olimpijskie, Rio 2016 Fryzury olimpijskie, Rio 2016 Fryzury olimpijskie, Rio 2016
Strefa P&G na Igrzyskach Olimpijskich Rio 2016
Materiały Prasowe
1/7
Strefa P&G na Igrzyskach Olimpijskich Rio 2016
Materiały Prasowe

Olimpijski salon piękności w Rio

Rio lookbook jest elementem kampanii olimpijskiej P&G Dziękuję Ci Mamo, która zrodziła się z przekonania, że za sukcesem każdego dziecka stoi jego mama. To ona poprzez pomoc, wsparcie oraz bycie wzorem umożliwia rozwój potencjału dziecka. Kampania jest ukłonem i podziękowaniem za ciężką pracę oraz codzienne zaangażowanie mam. Specjalnie dla nich w Rio został stworzony P&G Family Home – miejsce, w którym o mamy sportowców zatroszczy się zespół specjalistów. „To taki dom z dala od domu”, tłumaczy z uśmiechem Małgorzata Mejer, P&G. „Chcieliśmy stworzyć miejsce, w którym mamy będą czuły się komfortowo – będą mogły wspólnie kibicować, wzajemnie się wspierać, chwilę odpocząć, a dzięki stylistom i makijażystom – będą również pięknie wyglądać!”, dodaje. P&G nie zapomniało również o najważniejszych bohaterach. O fryzury i makijaże sportowców zadbają styliści Procter & Gamble w zlokalizowanym w Wiosce Olimpijskiej Salonie P&G. Sportowcy mogą się tam poddać różnym zabiegom, dzięki którym nie tylko zrelaksują się, ale również będą świetnie wyglądać np. przed kamerami.

 

Zobacz naszą galerię - fryzury rodem z olimpijskiego Rio!

2/7
Fryzury Rio 2016
Materiały Prasowe

Nie masz pomysłu na letnią fryzurę? Uprawiasz sport i lubisz wyglądać stylowo podczas treningów? Zainspiruj się... Igrzyskami Olimpijskimi Rio 2016! Styliści Procter & Gamble zebrali kilka prostych wskazówek pielęgnacyjnych i propozycji modnych fryzur – a wszystko to w brazylijskich, słonecznych klimatach Igrzysk Olimpijskich Rio 2016! Dla wszystkich fanek sportowych emocji, które w modnym stylu chcą kibicować olimpijczykom, P&G przygotowało specjalny lookbook, w którym znajdują się wskazówki „krok-po-kroku”, dzięki którym przygotowanie modnych letnich stylizacji, inspirowanych brazylijskim klimatem, stanie się niezwykle proste.

 

Olimpijski look – pięknie i wygodnie!

Styliści gwiazd, Gabriel Samra, Sarah Potempa oraz Sunnie Brooke Jones, współpracujący z markami Pantene, Aussie oraz Head&Shoulders, zainspirowani Brazylią oraz potrzebami sportowców, stworzyli kilka fryzur, które nie tylko świetnie wyglądają, ale są też niezwykle trwałe. Podczas ruchu włosy mają tendencję do wysuwania się ze spinek czy wpadania do oczu, celem więc było upięcie ich w sposób nie tylko trwały, ale też ładny i nietypowy. Zobacz pięć wyjątkowych stylizacji w naszej galerii i wykonaj je samodzielnie - naprawdę warto!

Styliści P&G namawiają również, by w lecie wyjątkowo dbać o włosy. Regularne stosowanie masek nawilżających, odbudowujących szamponów czy ochronnych odżywek i olejków, pomoże utrzymać je w dobrej kondycji. Tylko zadbane włosy wygladają naprawdę pięknie.

3/7
Fryzury olimpijskie, Rio 2016
Materiały Prasowe

Plażowe fale:

 • Rozpyl spray Aussie's Hair Insurance Heat Protecting Shine Spray na wilgotnych włosach. Wysusz poszczególne pasma suszarką, aby wydobyć naturalną objętość włosów.
 • Podziel włosy na partie, zaczesując je do przodu i zaczynając od dołu. Zakręć włosy do tyłu lokówką o średnicy 2,5 centymetra. Rozpyl lakier Aussie's Sprunch flexible hairspray bezpośrednio na szczotkę modelującą i wygładź loki, aby uzyskać luźne fale.
 • Przeczesz fale palcami i rozpyl suchy szampon Aussie's Total Miracle 7n1, aby nadać włosom plażowej tekstury.
4/7
Fryzury olimpijskie, Rio 2016
Materiały Prasowe

Gorączka złota:

 • Przygotuj warkocz: po jednej stronie oddziel włosy od zza ucha do czubka głowy i przedziałka z przodu.
 • Zaczynając od przeciwnej strony głowy, niz rozdzielone włosy, zacznij robic normalny warkocz-wodospad wokół czubka głowy, dochodząc do rozdzielonych włosów. Przytrzymaj warkocz przezroczystą gumką do włosów.
 • Przygotuj fale: rozpyl Smooth & Sleek Heat Protect Spray na włosach i pozwól mu się osadzić przed ułożeniem fryzury. Dzięki temu, włosy będą chronione podczas układania na ciepło, a jednocześnie lśniące. Następnie, na całych włosach stwórz miękkie fale lokówką i rozczesz za pomoca szczotki ze szczeciny dzika. Utrwal fryzurę za pomocą lakieru Pantene Pro-V Airspray Flexible Hold Hairspray.
5/7
Fryzury olimpijskie, Rio 2016
Materiały Prasowe

Amerykański kok z warkocza:

 • Nałóż piankę Aussie's Mousse + odżywkę Leave-In Conditioner
 • Wzdłuż tej części włosów zaplec warkocz francuski z trzech pasm.
 • Zaczesz wszystkie włosy do góry w wysoki kucyk. Zawiń włosy i upnij je dużymi wsuwkami.
6/7
Fryzury olimpijskie, Rio 2016
Materiały Prasowe

10 na 10:

 • Zanim upniesz włosy w gładki koński ogon, oddziel włosy ku przodowi od zza ucha i z każdego boku. Podziel oddzielone włosy na trzy części: niech środkowa część tworzy obszerny trójkąt. Przytrzymaj ułożenie spinkami do włosów. Zwiąż pozostałe włosy w gładki koński ogon i zawiąż je gumką, zasłaniając ją niewielkim pasmem włosów. 
 • Oddzielone włosy na każdej stronie głowy podziel na dwie dodatkowe części i zwiń w dwa splatające się zwoje. Następnie skrzyżuj dwa zwoje, nakieruj je do tyłu w kierunku końskiego ogona i owiń wokół niego. To samo zrób z drugiej strony.
 • Zbierz pozostałe oddzielone włosy na czubku głowy i natapiruj je, tworząc gładką falę i utrwalając natapirowane pasma za pomocą lakieru Pantene Pro-V Level 2 Hairspray. Ułóż falę w kierunku kucyka i owiń pozostałe włosy wokół niego. Utrwal fryzurę za pomocą lakieru Pantene Pro-V Level 2 Hairspray,  a kucyk wygładź serum Pantene Pro-V Frizz Fix dla uzyskania gładkiego, niepuszącego się looku. 
7/7
fryzury Rio 2016 warkocz kłos
Materiały Prasowe

Warkocz kłos:

 • Aby uzyskać odpowiednią fakturę włosów, nałóż suchy szmpon Aussie's Total Miracle 7n1 Dry Shampoo.
 • Zapleć warkocz w formie kłosa po boku głowy.
 • Zbierz wszystkie włosy w kucyk i ugnieć je za pomocą pianki Aussie's Awesome Volume Mousse, aby wydobyć naturalna falę. 
Więcej na temat Rio 2016