raffaello_paulina_sykut raffaello_malgorzata_rozenek raffaello_grazyna_wolszczak raffaello_karolina_ferenstein raffaello_agnieszka_cegielska
raffaello_malgorzata_rozenek
Mat.prasowe

Inauguracja Lata to wyjątkowe wydarzenie organizowane przez Raffaello, które wprost uwielbiają gwiazdy! Tegoroczna edycja odbyła się 27 czerwca w Pałacu Królewskim w Wilanowie, a jej tematem przewodnim była malina. Dlaczego akurat ten smakowity owoc? Ponieważ najnowsza limitowana edycja pralinek Raffaello jest właśnie o smaku malinowym! My uwielbiamy imprezę Raffaello za możliwość oglądania pięknych stylizacji, a w tym roku zauważyliśmy jeden, ciekawy trend... Gwiazdy stawiają na naturalność!  

Wyraźnie widać, że wymyślne koki czy komunijne loki już na dobre wyszły z mody i bardzo się z tego powodu cieszymy! Agnieszka Cegielska, Małgorzata Rozenek-Majdan, Paulina Sykut-Jeżyna, Grażyna Wolszczak i Karolina Fereinstein-Kraśko zdecydowały się na naturalne, rozpuszczone włosy i ... wyglądały, jak milion dolarów! 

raffaello_box
Mat.prasowe

1/5
raffaello_paulina_sykut
Mat.prasowe

Paulina Sykut-Jeżyna wie, że podstawą udanej stylizacji jest umiar. Gwiazda założyła na Inaugurację Lata bajkową suknię do ziemi z piórkami i cekinami, dlatego jej fryzura nie mogła być zbyt wymyślna. Idealnie proste, gładkie i rozpuszczone włosy były świetnym wyborem!

2/5
raffaello_malgorzata_rozenek
Mat.prasowe

Małgosia Rozenek-Majdan to prawdziwa lwica salonowa! Tym razem zdecydowała się na dość nonszalancki, ale kobiecy look: krótką, asymetryczną mini i włosy targane wiatrem. Jesteśmy bardzo na tak!

3/5
raffaello_grazyna_wolszczak
Mat.prasowe

Na Inauguracji Lata Grażyna Wolszczak zadała szyku! Biały, elegancki garnitur z falbaną wspaniale kontrastował z jej ciemnymi i wyprostowanymi włosami. Sama klasa! 

4/5
raffaello_karolina_ferenstein
Mat.prasowe

Proste, długie i rozpuszczone włosy to już znak rozpoznawczy Karoliny Ferenstein-Kraśko! Gwiazda nie lubi nadmiernego przepychu i stawia na swobodę oraz naturalność. Tym razem było podobnie! 

5/5
raffaello_agnieszka_cegielska
Mat.prasowe

Mało jest tak subtelnych i dziewczęcych gwiazd, jak Agnieszka Cegielska. Malinowa, minimalistyczna sukienka oraz delikatnie falowane włosy były strzałem w dziesiątkę!

 

Artykuł powstał z udziałem marki Raffaello