W sieci pojawiło się nagranie, na którym Friz nie ukrywa wzruszenia. Wszystko przez urodzinowy prezent, którego ten totalnie się nie spodziewał! Jesteście ciekawi, co podarowała mu ukochana Wersow i jego współpracownicy? Koniecznie poznajcie szczegóły!

Reklama

Friz zaskoczony prezentem wartym tysiące

Bez wątpienia życie Friza i Wersow nieustannie interesuje internautów. W końcu, pomimo młodego wieku, influencer i przedsiębiorca na swojej działalności internetowej dorobiło się milionów - nie tylko followersów, ale także pokaźnego dorobku finansowego. Ponadto jego fani uwielbiają śledzić jego życie prywatne, w którym także sporo się dzieje. To możemy śledzić w mediach społecznościowych. Ostatnio byliśmy świadkami radości w domu Wersow i Friza, a także ich egzotycznych wakacji w Dubaju. Teraz przyszła pora na kolejne chwile radości.

Wersow i Friz
Wersow i Friz Instagram@wersow

Zobacz także: Ekipa Festiwal: ceny biletów, gdzie, kogo można spotkać? Wersow, Friz, Genzie, Ekipa

Okazuje się, że wyjazd na wakacje do słonecznego Dubaju odbył się z konkretnego powodu. To właśnie tam Wersow i Friz świętowali 28. urodziny influencera. Teraz okazało się, że to nie koniec celebrowania. Milioner właśnie otrzymał swój urodzinowy prezent. Tym okazał się... samochód elektryczny, Tesla, warta ponad 200 tysięcy złotych!

On się tak ucieszy! On się w ogóle nie spodziewa. Totalnie nic nie podejrzewa. Jeszcze ostatnio powiedział tak: Wydaje mi się, że to na pewno te gogle, bo one są mega drogie, to może się wszyscy złożyli i mi je kupili
wyznała Wersow.
Friz
Friz Instagram @frizoluszek

Zobacz także: Słodkie nagranie Wersow z córeczką. "Lil Masti nagrywa, to i ty musisz"

Zobacz także
Reklama

O niesamowitym urodzinowym prezentcie dowiadujemy się z filmiku, opublikowanym na YouTube. Za prezent warty tysiące odpowiedzialna jest oczywiście ukochana Friza, Wersow oraz jego współpracownicy. Na nagraniu widzimy m.in. Fusialkę i Wujla Łukiego. Niekwestionowany król internetu nie ukrywał, że nie spodziewał się takiego prezentu. Ponadto nie krył swojego wzruszenia:

Nie, nie... O kurde, ja pie*dziele...Nie wiem, co powiedzieć w ogóle. Dziękuję bardzo!
Friz i Wersow z córką
Instagram @wersow
Reklama
Reklama
Reklama