Marietta i Franek z "Love Island"
Instagram

Franek i Marietta z "Love Island" już się rozstali! Mocne oświadczenie Marietty: "Medialne piekło czas start"

Marietta i Franek z "Love Island"
Instagram

Franek i Marietta, którzy zyskali sławę dzięki udziałowi w programie "Love Island", rozstali się! Chociaż wydawało się, że ich związek wygląda na bardzo udany, to niestety ich relacja się zakończyła. O tym fakcie poinformowała Marietta za pośrednictwem mediów społecznościowych. Co się stało? Kto zakończył związek?

Zobacz także: Sylwia Madeńska z "Love Island" sporo schudła! Wiemy, jaką dietę stosuje! Czy fani powinni się martwić?

Marietta i Franek poznali się w programie "Love Island". Od samego początku między tą dwójką zaiskrzyło i wydawało się, że uda im się stworzyć zgraną parę. Jeszcze przez kilka miesięcy po zakończeniu przygody na pięknej wyspie, wstawiali razem zdjęcia i chwalili się wspólnymi chwilami. Niestety jak się okazało ich związek to już przeszłość. Marietta opublikowała w tej sprawie oświadczenie na swoim Instastory. 

Jak to się mówi, medialne piekło czas start [...] Jako osoba publiczna, wiadomo, z czego znana, z udziału w programie "Love Island", jestem troszkę nawet zobowiązana powiedzieć wam po prostu, że podjęłam decyzję o zakończeniu relacji z Frankiem. Jest to tylko i wyłącznie nasza prywatna sprawa, co się zadziało między nami. Nie mam zamiaru, jako dojrzała kobieta, bawić się w jakieś przepychanki internetowe, komentowanie. Powiedzcie mi, po co to wszystko? Ja słowa na Franka nie powiem żadnego złego i to jest sprawa tylko i wyłącznie między nami. Więc proszę, uszanujcie tylko jedną rzecz, nie piszcie bzdur. Czasami lepiej zachować coś dla siebie niż wypisywać bzdury w internecie - wyjawiła Marietta.

Do całej sprawy odniósł się także Franek. Zapowiedział, że z rozstania zarówno on jak i jego była partnerka nie chcą robić publicznego zamieszania. 

I co? Ludzie byliby zadowoleni, bo byśmy napierdzielali na siebie, jeden na drugiego? Że Mari to, że ja tamto [...] Mam gdzieś, czego ludzie chcą. To, że jesteśmy osobami publicznymi, do niczego nie zobowiązuje [...] Karmienie się złą energią i hejt to nie jest to, na czym mi zależy najbardziej na tym profilu. Pokazywanie swojej racji też nie jest moim priorytetem [...] Jeżeli są państwo tutaj, żeby oglądać telenowelę, to polecam "Modę na sukces". Chyba dalej istnieje - poinformował Franek swoich fanów. 

Marietta i Franek nie zdecydowali się jednak wyjawić powodów swojego rozstania. Miejmy jednak nadzieję, że byli partnerzy rozstali się w przyjacielskich stosunkach. A wy, śledziliście ich losy zarówno w programie "Love Island" jak i w mediach społecznościowych?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dzisiaj troszkę fociliśmy🙈 Efekty sesji już wkrótce 😊 #couplegoals #smile #happy #love

Post udostępniony przez Marietta Fiedor (@mariettafiedor)

Niestety związek Marietty i Franka to już przeszłość!

 

Więcej na temat Love Island
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43